חוות דעת והצעות לשיפור

tberger

New member
שלום,
קיבלתי תכנית ראשונית מהאדריכלית.
האם יש לכם הצעות לשיפור?
חסר לי למשל מחסן לאופניים וכלי עבודה.
האם יש דברים נוספים?

תודה

קבצים מצורפים

• קומה עליונה.pdf
    KB 48.4 · צפיות: 24
  • קומת קרקע.pdf
    KB 140.6 · צפיות: 28
איכשהו עם השטח הגדול עליו אתה מתעתד לבנות את ביתך יש לי הרגשה שלאדריכלית לא תהיה בעיה למצוא מקום למחסן אופניים וכלי עבודה...;)
חוץ מזה יש לי שתי הערות. אחת שאורך החלל הציבורי- 14.5 מטרים הוא עצום! הייתי קצת מקטינה אותו ולו כדי ליצור חלל ציבורי עם אופי מעט יותר אינטימי וביתי.
הבעיה הכי גדולה היא בתכנון הקומה העליונה שם סודרו חדרי השינה זה אחר זה כמו בבניין של ההסתדרות כשבקצה הפרוזדור לא פחות ולא יותר אלא אסלה (ולא חלילה חלון המשקיף לגינה או יצירת אמנות מרגשת)
אם אתם בונים בית מידות יוקרתי וגדול אי אפשר לתכנן את הקומה העליונה ברמה כזו, מאחר ולא נהוג לתכנן ל-4 חדרי שינה חדר רחצה אחד וחדר שירותים בודד. מה שאפשר לעשות הוא למקם משני צידיו של גרם המדרגות שני חדרי שינה, כשלכל זוג חדרים שכזה צמוד חדר רחצה אחד. כך מתקבל תכנון הגיוני יותר שתואם את הסטנדרט הגבוה של הוילה.
דבר נוסף- בקומה העליונה יש לתכנן גם חדר שירות קטן שבו ניתן למקם מכונת כביסה וכל הדברים שדרושים לתחזוקת הקומה (חומרי ניקיון וכדומה). במידה ויש לך ילדים שישנים בקומה העליונה ואילו מכונת הכביסה נמצאת בקומת הקרקע זה יהיה די מייגע להעלות ולהוריד את הכביסה בכל פעם (גם אם יש עוזרת).

נערך לאחרונה ב:

בינא

Member
מסכים עם קודמתי ותוהה אם זה מבנה להשכרה למסיבות או בית מגורים למשפחה... :unsure:
מהתכנון אני מסיק:
1. שעיקר הפעילות בבית מתוכננת לבישול ואכילה... ; ;)
2. ההורים עשו 4 ילדים אבל לא רוצים לשמוע אותם...; :rolleyes:
3. שירותים זה משהו "מוקצה"...; :poop:
4. ההורים משרתים כרס"רים בצבא והילדים עוברים מסדר בוקר כל בוקר... :p
5. האדריכל/ית לא התיעץ/ה עם קונסטרוקטור...

סליחה אם פגעתי במישהו...
זו איננה הכוונה. |נחמה||4U|

למעלה