חוזה עבודה

מצב
הנושא נעול.

happymam

New member
חוזה עבודה

חוזה עבודה
אני עובדת בחברה גדולה וכשהתחלתי לעבוד (לפני כשנתיים) הוחתמתי על חוזה עבודה של 2/3 משרה. כלומר, 6 שעות ביום 5 ימים בשבוע. בהתאם משולמים לי ימי עבודה, חופשה, הבראה וכו'... אולם בפועל בסידור העבודה (הרשמי שלנו) משמרת היא 8 שעות ויום חופש בשבוע לא תמיד ניתן. האם זה חוקי? האם אני יכולה לדרוש לעבוד מס' שעות ככתוב בחוזה?

happymam

New member
מקפיצה בבקשה דחוף

חוזה עבודה
אני עובדת בחברה גדולה וכשהתחלתי לעבוד (לפני כשנתיים) הוחתמתי על חוזה עבודה של 2/3 משרה. כלומר, 6 שעות ביום 5 ימים בשבוע. בהתאם משולמים לי ימי עבודה, חופשה, הבראה וכו'... אולם בפועל בסידור העבודה (הרשמי שלנו) משמרת היא 8 שעות ויום חופש בשבוע לא תמיד ניתן. האם זה חוקי? האם אני יכולה לדרוש לעבוד מס' שעות ככתוב בחוזה?
מקפיצה בבקשה דחוף

לא ככה מקפיצים.

מקפיצה בבקשה דחוף
לא ככה מקפיצים.
בשביל להקפיץ צריך שבהודעה יהיה תוכן של לפחות 10 תווים או סמיילי אחד. לענין השאלה שלך - אני חושב שזה לא ענין של "חוקי" או לא. לפי מה שאפשר להבין ממך - החוזה בדבר 2/3 משרה בכלל לא קויים, כי בפועל עבדת יותר מזה. אם זה נמשך ככה שנתיים - קשה להניח שתצליחי היום בטענה שאת אמורה לעבוד פחות שעות. אבל, אם שילמו לך דמי הבראה רק לפי 2/3 משרה כשבעצם עבדת יותר מזה - את זכאית להפרש.

r66

New member
שמונה תווים יספיקו ../images/Emo8.gif

לא ככה מקפיצים.
בשביל להקפיץ צריך שבהודעה יהיה תוכן של לפחות 10 תווים או סמיילי אחד. לענין השאלה שלך - אני חושב שזה לא ענין של "חוקי" או לא. לפי מה שאפשר להבין ממך - החוזה בדבר 2/3 משרה בכלל לא קויים, כי בפועל עבדת יותר מזה. אם זה נמשך ככה שנתיים - קשה להניח שתצליחי היום בטענה שאת אמורה לעבוד פחות שעות. אבל, אם שילמו לך דמי הבראה רק לפי 2/3 משרה כשבעצם עבדת יותר מזה - את זכאית להפרש.
שמונה תווים יספיקו

שיר ורד

New member
השאלה לא ברורה מספיק

חוזה עבודה
השאלה לא ברורה מספיק
אני מבין שחתמת על חוזה של 2/3 משרה והועסקת במשרה מלאה. השאלה היא האם השכר שנקבע בחוזה הוא שכר למשרה מלאה או שכר למשרה החלקית שהתחייבת אליה? ואם השכר הוא אכן למשרה החלקית, האם שולם לך שכר זה, או שכר מותאם להיקף המשרה בפועל (150% מהשכר הנקוב בחוזה). אם לא קבלת שכר מתאים את זכאית לתבוע את ההפרש המגיע לך רטרואקטיבית (תצטרכי אולי להסביר למה נזכרת כל כך מאוחר). אם רק השכר הותאם להיקף משרה מלאה ויתר התנאים לא הותאמו, את יכול לדרוש הפרשים בגינם. את יכולה לבקש לעבוד ככתוב בהתאם לחוזה , אם עברה תקופה ארוכה מאז התחלת לעבוד בהיקף של משרה מלאה, המעביד לא חייב להסכים לכך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה