חייבת הכוונה נואשות HELP!!!

kaparushka

New member
חייבת הכוונה נואשות HELP!!!

אהלן. פשוט התייאשתי לחפש כל מיני דרכים יצירתיות לפיתרון והחלטתי לפנות לאנשים הבעיה שאני בת 24, נשואה 5 שנים ולא בא לי על סקס, רק לעיתים רחוקות. החרמנות באה במקרה שאני שתויה מספיק או שבמקרה שלא עשינו את זה הרבה זמן. בראש אני כן רוצה סקס לעיתים קרובות וכמובן גם הבעל, אבל הגוף ממש מתנגד. אולי מישהי/מישהו שמע על משהו שהוא סוג של ויאגרה לנשים? אולי משהו שיעורר את הגוף לא רק במצב של שכרות. אולי יש פיתרונות אחרים? HELP!!!

לא נשמע כמו בעיית חשק, אלא עכבות?

יקרה נשמע שהעניין אינו סובב רק סביב חשק אלא גם אולי עכבות? כשאת אומרת משהו לגבי להיות שתויה ולרצות סקס, מה זה מאפשר לך שלא ניתן למימוש כשאת לא שיכורה? אני חושבת שזה שווה טיפול מיני, לבדוק מה קרה בקשר אחרי חמש שנים שכבר מושפע משחיקה. מה אפשר לנסות ולשנות בדינמיקה ביניכם או בינך לבין עצמך כדי ליצור מצב יותר נינוח ושלו לקראת יחסים. בכל מקרה, חשוב לומר שאין גלולת פלא וגם ויאגרה לא עוסקת בחשק אלא בתפקוד

kaparushka

New member
עכבות...

אלכוהול באמת מוריד עכבות, אבל זה לא העניין... לפחות ככה אני מרגישה... את מתכוונת לטיפול ע"י מומחה? האם יש לך המלצות על מומחים במרכז? תודה על התייחסות

baby11126

New member
כמה זמן את לוקחת גלולות?!

בדרך כלל גלולות גורמות לחוסר חשק... ואם לא, אז כנראה עייפות שגרה אולי יש כעסים אולי בעיות בדימוי עצמי... ואולי כדאי לך להוסיף פלפל למיטה :) עוד זוג או בחורה, אולי כן תרצי יחסי מין עם גבר אחר או אישה אחרת אולי הבעיה בבן זוג ולא בך.

למעלה