חייבת לשתף במשהו.. :/ וסורי על החפירה!!

מאיויוXD

New member
חייבת לשתף במשהו.. :/ וסורי על החפירה!!

טוב בזמן האחרון יש לי כל מיני מחשבות.. כניראה יותר מידיי מחשבות, לגביי הקשר שלי עם נדב. לכאורה הקשר שלנו מושלם, 8 חודשים בלי ריבים בכלל (חוץ ממשברון בחצי שנה שרק חיזק אותנו), אנחנו מאוהבים בטירוף ואהבה שלנו רק גדלה עם הזמן.. אבל יש כמה עניינים שקצת מפריעים לי.. קודם כל, אנחנו כל הזמן מדברים ביננו על חתונה. אנחנו יודעים איפה נגור, כמה ילדים יהיו לנו ואיך יקראו להם, איך יראה הבית שלנו ואיך נחנך את הילדים שלנו.. עכשיו התחלנו לדבר על כל העניינים האלה בערך בסבביבות החודשיים שלנו ביחד, כשהבנו שזה הולך להיות קשר רציני מאוד ולטווח ארוך. על ההתחלה הסכמתי איתו, כשהוא התחיל לדר איתי על זה, לפעמים הוא היה שואל אותי "זה לא מלחיץ אותך הדיבורים האלה, זה לא יותר מידיי" והייתי עונה לו שלא, שאני מסתכלת קדימה ורואה עתיד ורוד יחד איתו, שאני מאושרת אני הולכת להעביר את החיים שלי איתו. יכול להיות שזה באמת מה שחשבתי אז, כשלא הכרתי אותו ממש לעומק (כי מכיר מישהו לעומק אחרי כולה חודשיים?) הקטע זה שמאז זה כבר היה אוטומטי אצלי, כל פעם שהיינו מתחילים לדבר על העתיד הייתי מתלהבת ומתרגשת, אבל בזמן האחרון.. אולי לאור כל מיני קשיים שצצים, אולי בגלל שאני מתחילה להכיר אותו יותר לעומק וגם את הצדדים הפחות נעימים שבו, אני מבינה שאולי זה לא יקרה. אולי כן ניפרד מתישהו.. זה ממש מלחיץ אותי, כי אני יודעת שכשהרגע הזה יבוא ושאני יפרד ממנו (אין מצב, אין מצב בחיים שהוא יפרד ממני), זה ימוטט אותו, ישבור אותו לחלוטין ומכול הבחינות. הבנאדם לגמריי תלוי בי וקשור אליי, גם בגלל שהוא ממש רגיש ברמות שכמעט אין לבנים אחרים וגם בגלל שהוא נקשר בקלות לאנשים.. חלק מהאופי שלו, דבר שאני פחות אוהבת אצלו. ויש עוד דברים שאני פחות אוהבת אצלו, כמו למשל תמימות מוגזמת של ילד קטן, אי עצמאות, אי ספונטניות, תלותיות ואי יכולת להתמודד עם מצבים ובעיות מסוימות. ואני יודעת שלכל אדם יש בעיות ותכונות רעות ובקשר זוגי צריך להשלים עם הדברים הרעים, אבל לפעמים אני חושבת לעצמי, הרי מגיע לי מישהו עם תכונות ככה וככה, למה אני צריכה להישאר עם נדב? לפעמים אני חושבת שהוא לא ברמה שלי.. לא בקטע סנובי, לא יודעת איך להסביר.. קרו כל כך הרבה פעמים, ששעתי כל מיני סיפורים על זוגות אחרים שפשוט גרמו לי לקנא בטירוף.. למשל היה פעם פה בפורום, מישהי סיפרה על חבר שלה ששלח לה מהבסיס זר פרחים לכבוד חג האהבה. או חברה שלי, שכשהיא קיבלה צו ראשון היא הופתעה לגלות שגם לחבר שלה יש באותו תאריך והם נפגשו שם.. מסתבר שהוא דחה את הצו שלו בשביל להיות איתה ולעשות לה הפתעה.. או נגיד הפנטזיה המטורפת שלי, החלום הסודי הכי מתוק בעולם שכבר חודשים אני כל כך רוצה שהוא יתגשם - היום בו נדב יבוא לקחת אותי מהבית ספר. וואו, אין לכם מושג כמה שאני רוצה את זה. לכאורה זה נשמע כלכך פשוט וסתמי, אבל בשבילי זה יהיה ההוכחה האמיתית שאולי לא הכל אבוד, אולי לפעמים הוא כן חושב מעבר, לפעמים ישבו את הספונטניות הזאת ואת הצורך להפתיע, שכל כך חסרים לי אצלו.. ויש עוד עניין. הרי הוא החבר הראשון שלי. זה אומר שאם נתחתן, לעולם לא אוכל להיות אם בנים אחרים.. אולי זאת מחשבה ילדותית, אבל מצד שני יש לי שני ידידים רחוקים, אחד מהם טייס והשני סיים צנחנים לפני כמה שבועות. שניהם חתיכים הורסים, ומהמעט שיצא לי לדבר איתם האופי שלהם מדהים, ואולי אפילו יותר מתאים לי מהאופי של נדב.. ואיכשהו הם ניראהים לי יותר ברמה שלי. לפעמים אני חושבת לעצמי, "אחרי שאני יפרד מנדב (לפעמים אני לוקחת את זה כמובן מאליו שאני יפרד ממנו), אני ינסה איתו ואיתו ככה וככה.." בקיצור אני ממש מבולבלת. לא יודעת למה המחשבות האלה עלו לי פתאום, כבר שבועיים שאני בבאסה בגלל כל זה והוא שם לב, אני מתרצת לו את המצברוח בזה שיש לי לחץ מטורף בלימודים, אני חושבת שהוא יודע שיש משהו מעבר שאני מסתירה ממנו. אבל מה אני יכולה להגיד לו? "סורי, שיקרתי לך כל הקשר שלנו, אנחנו לא נהיה יחד לנצח כי אתה פשוט לא מתאים לי, אני אולי מושלמת בשבילך אבל אתה לא מושלם בשבילי"??? מה עושים?

kerenush1818

New member
מבינה אותך לגמרי!!!

כל מה שרשמת נדמה כאילו גנבת לי את המחשבות חחחח לפני חודש בערך היה לי ריב ענק עם החבר.. בגלל אותם דברים בדיוק שאת רשמת.. מה אני יהיה איתו כל החיים,הוא רגיש מדי וכל דבר מפריע לו, הוא קנאי מאוד , הוא לא ספונטני.. וגם אני תמיד תירצתי את כל המחשבות והמצב רוח בעומס של הלימודים או סתם לא מרגישה טוב.. אבל בשלב מסויים זה התפוצץ.. והיה לנו ריב ענק.. לא דיברנו כמה ימים... וסבלתי כל כך.. פשוט לא זזתי מהמיטה ולא הפסקתי לבכות... הייתי לגמרי בדאון...ורק אז הבנתי שכן למרות כל הדברים האלה שמפריעים לי אני אוהבת אותו ולוותר עכשיו על הקשר שלנו זאת תהיה טעות... אמנם לא יודעת מה היה יכול להיות לי בעתיד אבל הבנתי שעכשיו אני רוצה להיות איתו.. את לא סתם עם הבן אדם 8 חודשים.. תחשבי על הרגעים המהנים והכיפיים שלכם ביחד.. את באמת רוצה לוותר עליהם? אף אחד לא מבטיח לך שהבן אדם הבא שתכירי יהיה יותר מושלם מנדב.. וגם הידידים שלך.. את בעצמך אמרת "עד כמה שהספקתי להכיר אותם" אולי יש להם תכונות לא טובות שלא הספקת להכיר? אני הבנתי שעל כל דבר אפשר להתגבר אם רוצים.. תדברי איתו על הכל.. תגידי לו בדיוק מה מפריע לך.. אני באמת חושבת שזה יעזור..:) מקווה שעודדתי קצת ועזרתי.. :)

מאיויוXD

New member
אני ממש מסכימה איתך:)

אני ממש מופתעת שגם לך היה ככה חח חשבתי שאני היחידה.. בכל מקרה המון תודה על התגובה!! ממש עודדת אותי ועזרת לי :) הקטע זה שאני באנדם מאוד מאוד סגור, ולא מדברת בקלות על רגשות אמיתיים ובעיות שיש לי עם אנשים אחרים. אז יהיה לי מאוד קשה להיפתח למענו בנושא הספציפי הזה. מה גם שמאוד מאוד קשה לו לקבל ביקורת, מה זה קשה, כל פעם שאומרים לו משהו קטן רע הוא ישר הודף ותוקף בחזרה ולא מסכים לקבל את זה. אני חושבת שזאת אחת הסיבות שהתרגלתי לא למתוח עליו ביקורת. (אחת הסיבות לזה שאין לנו ריבים) ברור שאני אוהבת אותו, ברור שאני מפחדת לוותר על כל הרגעים היפים שהיו לנו ועוד יהיו.. אבל מצד שני, את לא מבינה כמה אני מסיכמה איתך לגביי כל הקטע שאי אפשר לדעת אם הבנאדם הבא יהיה מושלם יותר מנדב או יותר טוב ממנו בשבילי, בדיוק כמו "הדשא של השכן ירוק יותר", בגלל זה אני לא עושה כרגע שום צעד. ואיך אני יכולה לדבר איתו על דבר כזה? אני ממש אשמח אם תתארי לי את הריב שלכם, את הפיצוץ.. איך זה קרה ולמה ואיך בסוף גישרתם על זה.. כי ניראה לי שהוא בקרוב מאוד יגלה את פשר המצבי רוח שלי ונתגלגל לאותו מצב בדיוק :/ שוב המון המון תודה על התגובה ממש שימחת אותי :)

kerenush1818

New member
אנחנו כ"כ דומות חחחח

גם אני הייתי מאוד מאוד סגורה וביישנית.. אני עדיין ככה..אפילו אחרי שנתיים וחודשיים ביחד יש דברים שקשה לי לדבר עליהם איתו.. אבל אני שמה לב שבגלל שאני שומרת את הדברים ולא מדברת איתו זה מרחיק אותי ממנו ואנחנו רבים.. היו המון דברים שהפריעו לי ולא דיברתי איתו עליהם.. ולאט לאט זה הצטבר עד שממש כבר התרחקתי ממנו... והוא שם לב לזה אבל הוא לא ידע מה לעשות כי לא דיברתי.. ואז התחילו ריבים על סתם דברים.. ולא היה לי חשק בכלל לדבר איתו.. אמרתי לו שאני צריכה קצת זמן להירגע אולי זה עדיף לשנינו.. והוא כעס ונפגע והתחיל להמציא דברים שאני בוגדת בו ושהוא לא סומך עליי.... זה היה ריב ממש ענק.. לא דיברנו יומיים.. ואז הוא התקשר ודיברנו על הכל.. "חבר" (רשמתי במרכאות כי הבן אדם הזה ממש לא חבר שלו) התקשר ואמר לו שהוא ראה אותי במועדון רוקדת עם בנים ושותה.. וזה היה סתם שקרים.. החבר הזה מאשים אותי במשהו שבכלל לא קשור אליי והוא רצה להתנקם בי על זה... וככה בעיקר התחיל כל הריב הגדול ואז כבר יצאו גם שאר הדברים שכעסתי בגללם.. זה היה הקש ששבר את גב הגמל.. כשדיברנו בטלפון הוא היה בבסיס.. ויום אחרי הוא יצא הביתה.. נפגשנו ודיברנו על הכל.. על מה שמפריע לי אצלו והוא הבטיח שהוא ישנה את זה.. אם זה הקנאות שלו או זה שהוא לא ספונטני או שכל דבר שאני אומרת פוגע בו... אמרתי לו שהוא חייב לסמוך עליי אנחנו כבר שנתיים ביחד ואני לא סתם איתו כדי להעביר את הזמן.. ושהוא לא צריך לקנא כל כך כי אני איתו ואני אוהבת רק אותו... ושיפסיק לחשוב שאני עושה דברים בכוונה לפגוע בו.. ובאמת מאז שדיברנו והשלמנו כל כך כיף וטוב לנו.. אפילו שהריב הזה היה נורא!!! ובכיתי המון , אם הייתי צריכה לעבור את זה כדי שהמצב עכשיו יהיה כמו שהוא עכשיו אז היה שווה לריב.. באמת חייב לדבר על הכל ולהגיד הכל , גם אם קשה וגם אם לא נעים לך להגיד דברים , אם הקשר חשוב לך ואת רוצה שההתרגשות תחזור תדברי על הכל ותמצאו דרך להסתדר :)

מאיויוXD

New member
וואי

גם לי יש את הקטע הזה בול - אני לא מדברת איתו על דברים שמפריעים לי, הכל מצטבר וגורם לריחוק.. עד שמגיע הפיצוץ. זה כבר קרה בחצי שנה שלנו, אני לא יכנס לכל הסיפור אבל הוא עשה משהו שמאוד הרגיז אותי מבפנים ולא הראתי את זה. אחרכך חזרתי הבייתה ובמשך כל הסופ"ש פשוט בכיתי בלי הפסקה... הרגשתי כלכך בודדה כי הוא לא ידע מזה לא היה לו שום מושג. הייתי בסערת רגשות מטורפת, וכמו תמיד כשאני במצב כזה התיישבתי לייד המחשב התחלתי לכתוב.. כל מה שאני מרגישה וממש ניפחתי את כל הסיפור, הגזמתי.. וברוב טימטומי שלחתי לו. :\ היו שם המון דברים נכונים והמון דברים שהגזמתי בהם בגלל המצב שהייתי בו כשכתבתי לו הכל.. איך שהוא קיבל את המכתב הוא טס אליי, זה היה ב1 בלילה יום שבת כשלמחרת יש לו צבא על הבוקר. וישבנו באוטו שלו במשך 3 שעות כמעט דיברנו על הכל הכל, הוצאתי הכל.. והבטחנו אחד לשנייה שיותר לא מסתירים דברים. ועובדה ששוב יוצא מצב שאני מסתירה ממנו דברים לגביי ההרגשה שלי וגרוע מזה, שאני מדחיקה.. כי לקח לי המון זמן להבין למה אני בבאסה כל כך. ואיך אומרים לבנאדם, תשנה את האופי שלך? כי תכלס חלק מאופי שלו מפריע לי. יש לי זכות בכלל לבוא אליו ולהגיד לו דבר כזה? כן בסופו של דבר נדבר... אין לי מושג מתי ואיך זה יקרה. אני ממש מפחדת מזה.. אבל אני חייבת.. תודה רבהרבה:)

וואיי אני חייבת להגיד לך שגם לחבר שלי

קשה מאוד לקבל ביקורת .. ובגלל זה לא הייתי אומרת לו כלום על מה שהפריע לי .. עד שבזמן האחרון התפרצתי ,, ויוצא שכבר שבוע אחרי שבוע אני פשוט רבה איתו

a c flemch

New member
היי ../images/Emo9.gif

קודם כל דבר אחד - ממש לא שיקרת לו כל הקשר שלך... פעם רצית ועכשיו לא. אני גם לא חושבת שאת אמורה להגיד לו "תשמע, אני לא ממש מתכננת להיות איתך לנצח, אתה די להעביר את הזמן..." כי אם זה ככה - תפרדי ממנו וזהו, לדעתי סתם חבל למשוך קשר שאת רוצה לסיים בין כו וכו'. אם את לא רוצה לסיים את הקשר, אבל רוצה לרדת מדרגה בקטע של הדיבורים על העתיד, פשוט תגידי לו... תשמע, בוא נחייה את הרגע ומה שיהיה יהיה. יכול להיות שכשהוא יהיה פחות בטוח בזה שאת שם לנצח הוא ישקיע הרבה יותר ואת זה אני אומרת מניסיון, ועוד מהצד ההפוך כי חבר שלי ואני דיברנו מלא על חתונה ופתאום הוא החליט שצריך להרגע עם הדיבורים על זה מכל מיני סיבות ודברים שקרו לנו ואני מרגישה כאילו אני צריכה להתאמץ יותר בשבילו וכאילו הוא לא מובן מאליו (נראה לי המטרה שהוא חתר אליה
) אה ורק שתדעי שידידים זה ידידים ובתור חברים הם יכולים להיות שונים לגמרייי במאה מיליון מעלות. בקשר לביקורת... אף גבר לא אוהב ביקורת! הם מעצבנים וכשאומרים להם משו הם ישר מנפחים ומתעצבנים.. אבל את חייבת לדבר איתו. פשוט תנסי לרמוז "יאו אתה יודע שהחבר החייל של חברה שלי בא לקחת אותה מבית ספר בהפתעה ומהזה קינאתי בה" וגם "אני אוהבת הפתעות" ושטויות כאלה. בהצלחה!

מאיויוXD

New member
את ממש צודקת

אני חושבת שחלק מהעניין זה שהוא לוקח אותי כמובן מאליו, הרי גם ככה נישאר יחד לנצח אז למה אני צריך להתאמץ בשבילה? אחרי השיחה שנעשה לגביי כל הסיפור הזה (כן הגעתי למסקנה שאין מה לעשות אנחנו חייבים לדבר..) אני בטוחה שירד לו האסימון ואולי הוא קצת ישקיע יותר, למרות שזה חלק מהאופי שלו. כמו שאני, אין גבול לכמה שאני יכולה לתת לבנאדם (גם בקטע חומרי וגם אהבה) הוא בדיוק הפוך.. ואו שאני מקבלת את התכונה הזאת אצלו או שלא, כי לא ניראה לי שהוא ישתנה בקרוב.

אני מבינה אותך לגמרי,

גם בקשר שלי ושל יוני היה לי את זה.. לפני כמה חודשים גם אני כתבתי הודעה כזאת, שאני מרגישה שבא לי לנסות דברים חדשים ולהכיר עוד בחורים למרות שאני אוהבת אותו. אז זה ממש לא מחשבה ילדותית, אנחנו כולה בנות 17, כל החיים לפנינו. ושמעי, לא צריך לעוף.. את עדיין צעירה ומי מבטיח בכלל שתתחתנו. כאילו, ברור שיש את המחשבה שאולי זה רציני ולטווח ארוך מאד, אבל הכל יכול לקרות. אני גם הייתי במחשבה שאולי הקשר שלנו יוביל לחתונה אבל קרה מה שקרה ולפני חודש זה נגמר בפתאומיות אז לא צריך לחשוב על זה ככה. בקשר צריך לקבל את החסרונות של הבחור כי את היתרונות שלו כולם אוהבים אבל אם זה כל כך מפריע לך למה את איתו? כאילו.. כמו שכתבת, את כן מסתכלת לצדדים לטייס ולצנחן והכל, זה נראה שאת מחפשת משהו אחר ושיש מצב שזה כבר לא מתאים לך. אני מציעה לך שגם אם טוב לך כרגע בקשר היציב הזה אבל את מרגישה שאת מפספסת דברים אחרים, אל תמרחי את זה סתם כי זה יפגע בשניכם בסוף. וכמו שתמיד אני אומרת- הדשא של השכן ירוק יותר. אנחנו תמיד נסתכל על זוגות אחרים ונשווה והכל חח אין מה לעשות זה טבעו של האדם.. שום קשר לא מושלם! מקווה שעזרתי :)

sm252

New member
../images/Emo70.gif

זה אולי ישמע מוזר,אבל שאני קוראת את מה שאת כותבת,אני מרגישה כאילו החברה הכי טובה שלי שעברה את זה לפני חצי שנה,כותבת את זה. וזה לא פשוט. בהתחלה,הלופ של ה"נצח" נהדר,אבל נצח הופך לאובססיה.ואובססיה הורסת. בלי להעליב,יכול להיות שכרגע זה כן מתאים לך,אבל ברגע שלא יהיה לך טוב,תחתכי. כי האובססיות האלה מתחזקות.זה תלותיות,ומתלותיות הוא רוצה אותך רק לעצמו.מלכלך על חברות שלך ואומר לך מה לעשות. אומר לך לא ללבוש חשוף,ולא לחבק ידידים שלך. אובססיה זה דבר מסוכן שצריך למנוע בכל מחיר,גם מחיר של פרידה. ואת יודעת מה?יש זוגות שנשארים מאז התיכון/הצבא יחד.ואני מכירה כמה שנשואים באושר ועושר בזוגיות מדהימה. אבל מה שחשוב,שגם "הלנצח" זה בעירבון מוגבל. להגיד איפה תגורו,בידיעה שיכול להיות שזה לא יקרה. וחשוב להבהיר את זה. תוכניות זה כיף,כמו שאת מתכננת כל דבר (טיול לחו"ל אחרי צבא לדוגמא,עבודה מיוחדת.) אבל את יודעת שזה תלוי מה יהיה במצב שתגיעי לאותו היום.ופה יש גם עוד בן אדם.וצריך מאוד להיזהר. ואם הוא באופן תמידי לא עונה על רגשותייך,אם הוא לא ברמה שלך,אם לא טוב לך.תחתכי. הם חיים. החבר האובססיבי של החברה שלי,הוא עבר תקופה מאוד קשה,והוא עבר את זה.ויש לו חברה חדשה.הם ממשיכים הלאה.תמיד.

מאיויוXD

New member
דווקא

אחד הדברים שאני הכי אוהבת אצלו שהוא לא קנאי בשיטט. ואם עד עכשיו הקנאות לא הופיעה, היא גם לא תופיע בעתיד ואני בטוחה בזה, זה פשוט לא באופי שלו. בעקבות השיחה שעשינו הבהרנו אחד לשני שכל הדיבורים והפנטזיות זה הכל בצחוק, ואנחנו מדברים על זה כי כיף דלבר על דברים כאלה, אבל תכלס אנחנו יודעים שיש מצב שזה לא יקרה וזה תלוי באלף ואחד דברים.. וששום דבר לא ודאי. (כולל הזוגיות שלנו)

אמאלההה את לא מבינה כמה אני מזדהה

גם אני לפעמים חושבת שהוא לא ברמה שלי, ש-למה אני צריכה לוותר ולהקריב כ"כ הרבה בשבילו??? למה מי הוא כבר... וגם לאחרונה יש לי תקופה שבכלל אין לי כוח אליו (והוא כבר התחיל לשים לב כי כשהוא אומר לי סתם לבוא אליו או לבוא אליו לישון אני אומרת לו הרבה לאחרונה שאין לי כוח, והוא שואל למה אין לי כוח? ואומר שהוא לא מבין אותי. שאני אמורה לרצות להיות עם מי שאני אוהבת ולישון איתו בלילה... ומה אני אמורה לענות לו? שנמאס לי ממנו? שפשוט ירד לי ממנו?) ומצד שני הוא כזה ילד טוב ותמים, ואני לא רוצה לפגוע בו. והוא אומר לי לפעמים משפטים כמו "אני לא יודע מה הייתי עושה בלעדייך". איך אפשר להיות מסוגלת להגיד לו שדי? עכשיו הוא כבר צריך להסתדר בלעדיי... איך???

מאיויוXD

New member
היתה לי בול תקופה כמו שאת מתארת :O

במשך שבוע שלם, בקושי חשבתי אליו, הוא היה מסמס לי "אני אוהב אותך" ולא החזרתי לו כלום כי לא רציתי בכלל.. באמת שלא היה לי כוח לדבר איתו והוא לא היה ב"מיינד" שלי בכלל. איכשהו אחרי שבוע זה עבר, ועכשיו אני שוב מרגישה את האהבה אליו, מצד שני יש את המחשבות שמסתננות כמו שאת מתארת, שהוא לא ברמה שלי ולמה אני צריכה להשקיע כל כך הרבה..

../images/Emo192.gif וואווווווווו כאילו גנבת לי את כל

המילים מהפה ואת כל המחשבות בראש !!!

LOLI152

New member
רק אני לפעמים מרגישה

שהוא קצת יותר מדי טוב בשבילי...?

LOLI152

New member
ואם כבר שיתוף...

אז בכללי אני לא מרגישה משהו נורא טוב... לא מתראים הרבה..הוא סוגר, אני סוגרת, המרחק, לא קל.. אז בסופש האחרון ביטלנו את הסגירה, שישי הגעתי בצהריים, ובילינו יחד עד הערב.. בערב כל אחד הלך למסיבה. ובשבת בבוקר נסעתי למסיבת יום הולדת של חברת ילדות, ואז להפליג.. ודיברנו עוד קצת (הרבה, בערך 4 שעות) בערב, אבל לא נפגשנו.. מיום ראשון בבוקר אני שוב לא בבית, ביום שני נכנסו לו חיילים שהוא צריך לקלוט- משמע- SMS אחד ביום בערך. וביום ראשון הייתי עסוקה, אירגנו פרידה למלווה גרעין שלנו, שמתגייס לצבא, שבאמת היה אדם מאוד יקר לליבי בחצי שנה האחרונה.. והוא מזה התחיל לדפוק לי פוזות של קנאה.. "להוציא עליו שעות את יכולה, אבל לפנות לי זמן לא, הא?" או "אם הוא היה מעוניין, היית נהיית איתו?"... מה הקטעים האלה.. הוא אף פעם לא היה קנאי כ"כ.. איך הוא הפך לי מאחד שחולם איתי על הטיול של אחרי הצבא (4 חודשים, זה מה שנשאר לנו!!) לכזה שמקנא כ"כ במלווה שלי? כן ,יש לנו קשר טוב, אפילו מעולה, אבל מה... זה אף פעם לא הפריע לו קודם...

למעלה