חיים ללא סקס, שאלה היפותטית

בניגוד לרוח הפורום
סקס או יותר נכון המרדף אחריו מסבך (לפעמים) את החיים ומוביל אנשים להתנהל אחרת רק כדי להשיג את המטרה.
נניח והיה אפשר להוציא מהראש והנשמה את הרצון לסקס
ממש ככה
פשוט לא מרגישים שזה חסר (לא סובלים מזה ולא מעניין)

משהו שהיית רוצה שיהיה?
חותמ/ת על זה עד סוף החיים?
או ש...
מה פתאום! אין מצב!

בניגוד לרוח הפורום
סקס או יותר נכון המרדף אחריו מסבך (לפעמים) את החיים ומוביל אנשים להתנהל אחרת רק כדי להשיג את המטרה.
ממש ככה

משהו שהיית רוצה שיהיה?
או ש...
מה פתאום! אין מצב!
לפעמים הייתי רוצה להוריד את הסוויץ' לשבוע, או לפחות לכמה ימים כדי שאוכל להתרכז לפחות בעבודה ולסיים את המצגת שאני צריך להכין...... אז התשובה היא כן. מצד שני, זה כמו לשאול, האם הייתם רוצים להוציא את הרצון לאוכל טוב. בסוף מה ישאר?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בניגוד לרוח הפורום
ממש ככה

משהו שהיית רוצה שיהיה?
או ש...
מה פתאום! אין מצב!
מה פתאום!!!!אני אישה מינית ואשאר עד גיל 120 מינית..ולא הייתי מוותרת על התענוג הזה גם אם קשה לי ויש לי כל מיני עכבויות.
מעבר לכך,סקס,מגע,קשר,אהבה,רגש הכל שייך אחד לשני ומחבר ואני לא חושבת שמישהו יכול לומר לך,אני מוותר כמו הרבה דברים טובים בחיים.

דקל נור*

Well-known member
בניגוד לרוח הפורום
ממש ככה

משהו שהיית רוצה שיהיה?
או ש...
מה פתאום! אין מצב!
אני רק יודעת שאם הייתי מוציאה את זה מהמשוואה, הייתי נהפכת לבאלבוסטע בבית, שפיץ בעבודה, אם השנה של מכון אדלר ומתאמנת לטריאתלון.

Safariguy

Member
בניגוד לרוח הפורום
ממש ככה

משהו שהיית רוצה שיהיה?
או ש...
מה פתאום! אין מצב!
ממש לא הולך להוריד שאלטר כזה.
לא מתכוון לוותר על זה.

אם תוריד את השאלטר אז מה הטעם להמשיך לחיות? סתם בגלל האנרציה?

Ellis Murphy

Well-known member
בניגוד לרוח הפורום
ממש ככה

משהו שהיית רוצה שיהיה?
או ש...
מה פתאום! אין מצב!
החוכמה היא באיזון. לא רודף אחרי הסקס ים הלשון בחוץ העיקר לדפוק מישהי אבל גם לא מוותר השום אופן.

alongrin100

Well-known member
בניגוד לרוח הפורום
ממש ככה

משהו שהיית רוצה שיהיה?
או ש...
מה פתאום! אין מצב!
הכל בסופו של דבר עניין של מינון, אחרת כמו כל התמכרות, המרדף אחרי סקס יסבך אותך בחיים.
אני חושב שמצאתי את שביל הזהב, שבו החיפוש אחרי סקס מהצד תופס אצלי מקום די משני בחיים.
זה משאיר לי המון זמן פנוי לעשות דברים שבאמת עושים לי טוב מאשר להשחית את זמני לריק.
אם בא משהו ששווה את זה, סבבה... אם לא, יש לי מלא דברים אחרים לעשות.

אבח"י

Well-known member
בניגוד לרוח הפורום
ממש ככה

משהו שהיית רוצה שיהיה?
או ש...
מה פתאום! אין מצב!
חז"ל אמרו: איבר מוזר לו לאדם - משביעו רעב; מרעיבו שבע. זו כל התורה על רגל אחת.

בניגוד לרוח הפורום
ממש ככה

משהו שהיית רוצה שיהיה?
או ש...
מה פתאום! אין מצב!
אם זה לא היה סקס שמסבך את החיים
היה משהו אחר
ככה זה בחיים
מי שרוצה למצוא קושי תמיד ימצא:)

Gu987

Well-known member
אם אתה לא מרגיש חוסר, אז מה הטעם לעשות את זה?
אם אתה לא מרגיש חוסר בחמצן, בשביל מה לנשום?

אכן שאלה היפותטית לחלוטין

קלייטון.ש

Well-known member
יש אנשים כאלה, שולחים אותם לפסיכולוגים להבין מה הבעיה איתם.
חוסר עניין במין מייצר המון בעיות בחיים, בעיות בין האדם לבין אחרים ובינו לבין עצמו.
עדיף לכם איך שאתם.

קלייטון.ש

Well-known member
אני לא חושב שהוא דיבר על א-מיניות. יותר על האפשרות להתנתק מדי פעם מהמרדף אחר סקס.....
אין דבר כזה "א-מיניות". יש סדרה של הפרעות אישיות והפרעות נפשיות שמלוות בחוסר עניין במין, אבל זה לא המאפיין היחיד ויש לאדם הזה עוד כמה צרות בחבילה.
אנשים נורמלים מעוניינים במין באופן שוטף. כל מצב של הפסקה משמעותית בעניין במין מעיד על בעיה, שהיא רחבה יותר מחוסר העניין במין לעצמו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אין דבר כזה "א-מיניות". יש סדרה של הפרעות אישיות והפרעות נפשיות שמלוות בחוסר עניין במין, אבל זה לא המאפיין היחיד ויש לאדם הזה עוד כמה צרות בחבילה.
אנשים נורמלים מעוניינים במין באופן שוטף. כל מצב של הפסקה משמעותית בעניין במין מעיד על בעיה, שהיא רחבה יותר מחוסר העניין במין לעצמו.
קלינטון, אפילו בתפוז יש פורום של א-מיניים. לידיעה כללית.

קלייטון.ש

Well-known member
קלינטון, אפילו בתפוז יש פורום של א-מיניים. לידיעה כללית.
אני מכיר את הפורום הזה. מנהל אותו בחור שלא רק שאין לו שום הבנה מקצועית, הוא למעשה מתנגד לפסיכולוגיה ולמטפלים הנפשיים, לפחות בנושא הזה של "א-מיניות".
פונים לשם אנשים עם בעיות רציניות בהתייחסות העצמית שלהם, גם כאלה שנמצאים בשלבים קריטיים בגיבוש הזהות שלהם, שמרגישים שהם שונים והם מחפשים איך הם שונים ולמה, ועונה להם שם האיש הזה לא רק בצורה שלא עוזרת להם, כי הוא בין כה וכה לא מסוגל לעזור, אלא למעשה עלולה לפגוע בהם. וזה כבר לא טוב.

למעלה