טחורים

טחורים

לאחר תלונה על דקירות בפי הטבעת...קבעתי תור אצל רופא כירוגי כללי.כשבדק לי את פי הטבעת אמר לי שיש לי תחור חיצוני.ולאחר בדיקה פנימה גילה שיש לי גם פנימי..הוא אמר לי שיש לי שני אפשריות או שהוא מרדים לי תמקום ומוציא אותם..או שיתן לי מרשם למשחה ולנרות..כמובן שהלכתי על המשחה והנרות.כי קצת ניבהלתי מהדבר השני..המשחה נקראת משהו כמו "קטרוצקין‏"מקוה שאמרתי נכון.זה בא גם בנרות שניהם פעמים ביום..לשאלתי..האם זה רק מקל?או גם מטפל?‏ יש לצין שאין לי דימומים או כאב מיוחד..לשמחתי גם הדקירות עברו..אך יש תחושה כזו לא נעימה באזור האגן והישבנים ואפי תחושת כאב פנימי כזה..במידה ואין לי דקירות או דימום או כאב..האם אפשר להשאר אם הטחורים..ודבר נוסף הציאו לי משחה מבית טבע הנקראת‏"הממילס‏"האם ניתן להשתמש בזה בזמן השימוש בתרופה..תודה מראש לעונים

טחור

שלום רב לפי התאור כנראה שמדובר בטחור חיצוני עם קריש דם בתוכו. במצב כזה ניתן לטפל על ידי פתיחה או כריתה של הטחור החיצוני אם זה ביומיים הראשונים לכאבים, או בטיפול שמרני (משחה אמבטיות וכו). אם כרגע אין כאבים, יתכן ואין צורך במשחות, יש להבדק שוב כדי להחליט מה לעשות בעתיד עם הטחורים. ד"ר קריב

למעלה