טיפול בילד בן שנתיים עם בעיות נשימה

nirodeniro

New member
טיפול בילד בן שנתיים עם בעיות נשימה

שלום, בני בן השנתיים סובל מקשיי נשימה אחת לכמה חודשים. בכל פעם שיש לו התקף הרופאים נותנים לו אינהלציות האם אני יכול להקל עליו את עוצמת ותדירות ההתקפים אם אעשה לו לחיצות\עיסוי ברגל? ראיתי מפה רפלקסולוגית באתר http://www.naturemed.co.il/reflex_02.html האם עיסוי באזור הראות יעזור לו? ואם כן - אז איך לעשות: לחיצות? משיכות סיבוביות? תודה מראש ניר

efrat791

New member
שלום ניר

לרוב טיפול בילדים אכן מתבצע ע"י ההורים כיוון שמשך הטיפול קצר יותר (בהתאם לסבלנות של הילד, לפעמים זה מסתכם בעשר דקות ולעתים ברבע שעה פעמיים ביום). מומלץ בחום להיפגש עם רפלקסולוג/ית על מנת שאלו יוכלו לבצע איבחון ותישאול וע"י כך לתת הנחיה איפה וכיצד ללחוץ. ילדים מגיבים באופן נהדר לטיפולים אך חשוב להתמיד ולא להתייאש אחרי יומיים וכמובן לשמור על קשר עם המטפל/ת. בהצלחה, אפרת

primavera 1

New member
שלום לך!

אתה מוזמן להביא את בנך לטיפולי התנסות בחדר המלח קרוב למקום מגורייך. אשמח להדריך אותך בנקודות עיסוי בכף הרגל. טיפול משולב הוא לרוב מנצח. בהצלחה.

מקוםבלב

New member
שלום לך,

גם אני מליצה לך להגיע לחדר מלח. אני רואה תוצאות נהדרות עם ילדים. אם אתה באיזור שלי מבטיחה גם באותה הזדמנות להדריך אותך בטיפול רפלקסולוגי. אם תרצה פרטים נוספים תפנה במסר.

בוקר טוב ../images/Emo13.gif

בכל פעם מרגש אותי מחדש לשמוע ולראות הורים שמעוניינים לטפל בילדיהם לא רק ברפואה קונבנציונאלית. לאינהלציה תופעות לוואי רבות ומנסיון אישי, זה אמנם עוזר לנשימה אך לטווח הרחוק הליחה שוקעת פנימה כך שבמקום לטפל בבעיה עצמה אנחנו למעשה רק נותנים אקמול... ברפואה הסינית יש סיבות שונות לקשיי נשימה, האם משהו בסביבת חייו השתנה לאחרונה? לעיתים כשאנו מבינים מהו המניע לכך חלק מהפתרון כבר נמצא אצלנו. מבחינת הטיפול הרפלקסולוגי, גם אני מאמינה שילדים מגיבים לטיפול בצורה מופלאה ולכן מטפל/ת שידריכו אתכם ההורים יכולים להוות פתרון, אתה כמובן יכול לעסות לו את כפות הרגליים, את אזור הכריות, את הבוהן אבל מטפל ידריך אותך בצורה הנכונה. אני יכולה להמליץ לך גם לפנות לצמחי מרפא או להומאופתיה כי ההשפעה שלהם על ילדים מהירה וטובה וכך אולי תוכל לחסוך את טיפולי האינהלציה. בהצלחה ותרגישו טוב

למעלה