טיפול טרום סכרתי

טיפול טרום סכרתי

שלום, הגיעה אלי מטופלת בשנות ה50 לחייה .הבעיה שהציגה בפני היא שיש לה רמות סוכר בדם של 140 והרופאה שלה המליצה לה להתחיל לקחת תרופה. מאחר והיא לא מעונינת להתחיל טיפול תרופתי. הצעתי לה שנתחיל סידרה של טיפולים ברפלקסולוגיה. לפי התבנוננות בכפות הרגלים ראיתי שיש לה כפות רגלים מטיפוס של מים עם חריצים רוחביים באיזור המים ופלישה אדמה באיזור קנה הנשימה .ואיזור האדמה מוקשה אך לא מחורץ . התחליתי טפול של הרגעה ומערכת השתן. ואני חושב להמשיך עם מערכת העיכול.והנשימה . כמו כן המלצתי לה לעשות פעילות גופנית ולגשת לתזונאית להמליץ לה על תפריט מתאים. אני מבקש לדעת עם הכוון הוא נכון ןאם יש לכם עצות נוספות . תודה

סוכרת היא מגפת העולם המערבי

אינני חושב במושנים של אדמה, מים, אש, אוויר. בשבילי המחלה הינה קצר שביו הפנים לחוץ. במילים אחרות קצות הממלכה יוצאים מכלל שליטה. זרימת בדם העורקי לקצוות נחלשת, תופעות של פרסטזיות תוקפות את כפות הרגליים, אליהן מצטרפות תופעות הנוירופטיה ויותר מאוחר הדבר עלול להגיע לנמק ברגליים... בקיצור ממלכתו של האדם נכבשת וזה מתחיל מהקצוות... כיוון הטיפול בכללותו הוא "מבפנים החוצה" - עם כיוון זרימת הדם העורקי. רצויי לעשות בדיקת רמת הסוכר לפני תחילת הטיפול ובסופו... עד כאן להפעם. בברכה שמוליק

למרות שאני כן מדברת במושגים של אדמה ומים

עדיין הצלחתי להתחבר לדבריו של שמוליק זיידל. מאוד חשוב לבדוק את רמת הסוכר לפני ואחרי הטיפול. בנוסף, מבחינה טיפולית ישנם מספר דברים שהייתי בודקת, אתה מדבר על פלישה של האדמה (הששתלטות) באזור האש ובאזור קנה הנשימה, ושאזור האדמה נוקשה. נשמע לי נכון להתחיל בטיפול עם אזור מערכת השתן והכליות, לאזור הנשימה פחות התחברתי, אני חושבת שנכון יהיה לעבוד על מנת לאזן את האש ואולי ליצור משהו שילבה את האש בחיי המטופלת. אולי לעבוד את אזור הכבד, הצוואר, אזור העקב, לעבוד בטכניקה ממריצה. באיזו גישת טיפול את עובד? באם היה טיפול נוסף מאז? איך הגיבה המטופלת? בהצלחה!

למעלה