טלויזיה חדשה סמסונג

drass

Member
רכשתי השבוע טלויזיה חדשה. לצערי התמונה כהה. שחקתי עם כל ההגדרות אבל לא מרגיש שינוי.
מה יכולה להיות הבעיה?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
רכשתי השבוע טלויזיה חדשה. לצערי התמונה כהה. שחקתי עם כל ההגדרות אבל לא מרגיש שינוי.
מה יכולה להיות הבעיה?
לא הבנתי. ממש לא הבנתי.
א. RTFM. קראת?
ב. מי התקין לך את הטלוויזיה? נציג של החברה או שאתה פתחת את האריזה ועשית את העבודה?
שהרי במידה שהיה מתקין, הוא מצלם את המסך והוא גם נותן הסברים. הוא היה אמור להבחין שקיימת בעיה.
ואם פתחת את האריזה בחנות ובדקתם שהמסך עובד? לא ראית? המוכר לא ראה? אז מה שנותר לך זה לגשת לחנות ולהתלונן.
ובכל מקרה, אתה רשאי לגשת לחנות ולהתלונן, כי כמה זמן בעצם עבר מרגע הרכישה עד לרגע בו גילית שיש בעיה? דרוש החלפה.
ג. תוכל גם לדרוש החלפה מחברת השירות, אבל אולי יעשו לך בעיות, ככל שאתה היית זה שפתח את האריזה.
ד. ככל שהתופעה הייתה "מיידית", אל תאפשר להם להפעיל את האחריות. דרוש החלפה כי אתה זכאי לקבל מכשיר תקין ולא מכשיר מתוקן ככל שהוא מגיע בקרטון.

drass

Member
ההתקנה הייתה פרטית דרך החנות.
כרגע נקבע לי טכנאי של סמסונג.
לא ברור לי האם מדובר בדפאקט או שאני לא יודע להגדיר את הטלוויזיה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
במידה שהטכנאי יקבע שיש בעיה במסך, תדרוש החלפה ואל תסכים לקבל תיקון. לא ילך? גש לחנות ותמשיך את ה"מלחמה" דרכם, כי הם היו שותפים להתקנה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מוזר... עוד סיבה לדרוש החלפה. ובינינו? אולי הייתי בכלל מנצל הזדמנות ובוחר במותג אור.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני מתפלא רק על כך, שנמנעת מלבקר בפורום שאני מנהל [אודיו וק"ב], ובמקום זאת, אני נאלץ להשיב לך כאן.
וחיצמזה, תמיד כדאי לעשות חקר שוק לפני הרכישה ולא לחפש איך פותרים בעיות לאחריה...
נו שויין. את הנעשה קשה להשיב.

drass

Member
יש גם כתם צהוב במסך.
האם החנות אמורה להחליף.
מהחנות נאמר לי להמתין לטכנאי של סמסונג.

קבצים מצורפים

• IMG_20201205_173401.jpg
    IMG_20201205_173401.jpg
    1.9 MB · צפיות: 6

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
החנות רוצה לקבל גיבוי להחלפה, כדי שהיא לא תישא בהוצאות במידה שהיבואן לא יאשר החלפה.
אתה מצידך אמור להיות אסרטיבי ולדרוש את זכויותיך. לא מגיע לך לקבל מוצר שהגיע פגום וטופל, לאחר שאתה מצידך שילמת מחיר מלא עבור מוצר חדש.
התמונה שהצגת אינה ברורה, ולא ברור לי מה זה הכתם הצהוב. אבל ככל שיש כתמים, מעיד הדבר שמשהו רע עבר על המוצר. אולי נחבט בדרך...
תעדיף סוני ותעדיף את סידרה 9. עצה ידידותית...

למעלה