יבשששששששש

atv boy

New member
יבשששששששש

ליאור מה זה היובש בפורם הזה? ממש שומעים את ההד מההודעה שלך . הפורם הזה נראה גוסס , חיים אלוף בלנגח ואם אין לא את מי אז הוא לא כותב כלום ! לספיקו יש שפה שלא מביישת ערס מצוי . ואת כל כך חמודה ומתאמצת לעשות עניין ורעש אבל אין קונים וחבל ! אני רשום בנזימה ובפורם של טריפ ושם יש אקשן חבל על הזמן תבואי לשם יש אקשן ! אחלה יום חמודה בייי

ATV GIRL

New member
כולם עייפים אני אומרת לך...

תביא חברים שלך מהפורומים של נזימה וטריפ לפה ואז יהיה כאן מעניין יותר.

אתה מיותר- י ל ד ו ן

ילדון קטן לפני שנולדת קמה לה חבורה של אנשים נחמדים ובוגרים והקימה חבורה של יותר מ-30 חברים שמנהלים חיי חברה וחברות נפגשים בערבים חוגגים ימי הולדת ביחד. נפגשים בבתים אחד של השני, יוצאים ביחד לבתי קפה לטיולים וכו' אנשים עמידים בעלי משפחות שיש להם ילדים בגיל שלך, אומנם יותר מחונכים ומנומסים ממך, אבל חלקם בני גילך ואף מבוגרים יותר הטרקטורון הוא כלי להנאה ובילוי אצלנו. אנחנו לא בגיל שלך בקייץ כשחם אנחנו יושבים במזגן או בבריכות שלנו. והטרקטורון הוא לא מקור פרנסה אצלנו (טריפ, נזימה) והאמת מה שמדאיג אותי זה ילדונים כמוך שמחפשים אש והשתוללות בגללם יש אסונות והמשטרה חמה על חבורות הטרקטורונים!!! בגלל ילדים כמוך אזרחי המדינה חושבים שרוכבי טרקטורונים זה פושעים. קצת דרך ארץ ילד, עכשיו לך לילמוד קצת אין לך בגרויות? שלום ומאיר לא יעזרו לך אם תהיה מטאטא רחובות כי לא למדתה. בעצם אולי הם יעסיקו אותך בניקוי המוסך אה וגם כאחראי על הריגול שלהם באינטרנט. בינתיים אם יבש לך אל תכנס לכאן יותר אתה מ-י-ו-ת-ר.

למעלה