יום פתוח בנחשון

hadasbaril

New member
יום פתוח בנחשון

הי,אני חניכה בנחשון-המכינה הקדם צבאית,מדרשה ישראלית למנהיגות חברתית.אם אתם רוצים להבין את השם,מי אנחנו ומה אנחנו עושים אתם מוזמנים לבקר אותי ביום חמישי 29.1.04 הבא,יש יום פתוח. ביום תגיעו עם הסעה לנתיב הל"ה לראות את המכינה: המגורים, האנשים, המדיריכים,-בקיצור כול חיינו. יהיו שעורים המדגימים את הלימוד כאן והסבר יותר מפורט מי,מה ולמה.אשמח אם תבואו.הסעות: מרכבת צפון, תל אביב בתשע וחצי מתחנה מרכזית בירושלים ב-תשע(יש להיבא כסף לנסיעה משם) ומצומת שמשון בעשר וחצי.אם את מעונינת אנא חיזרי אלי במסר. אתה מוZמן לשאול כלו שאלה הדס

kipodit2002

New member
מעניין...

האם זה יהיה התאריך היחיד בו אפשר להגיע? אין סיכוי שתעשו משהו בסוף שבוע זאת בעיה לבוא לכל הכנסים בצורה כזאת. יש לכם איזשהו כתובת באינטרנט בה אפשר לברר עוד פרטים? אני רוצה לשמוע על המכינה, אבל לא בטוח שאני אוכל להגיע בתאריכים האלה. איך אתם שונים ממכינות אחרות?

hadasbaril

New member
תשובות

יהיו גם שבתות פתוחות במכיינה, זהו יום בודד להיכרות קצרה איתנו. אתה מוזמן להתקשר ולשאול 029916637 0299000251 בנוגע לאינטרנט,יש שני אתרים ישנים.פשוט מאז נחשון השתנו(דבר שקורה בכול שנה...). אני אברר את הכתובות:) על השאלה מה שונה אני מזמינה אותך לענות בעצמך. אתה מוזמן לשאול גם במסרים

EyaL 18

New member
תמסרי ד"ש

תמסרי ד"ש לעמית (אני שלחתי אותה אלייכם... ותמסרי ד"ש למידן. מאייל שבמיצר

למעלה