יום ראשון הגיע...

אתי77

New member
יום ראשון הגיע...

אז אנחנו בתקופה הזו...חזרנו לפני שבוע וקצת מחופש, ותיכף יום העצמאות...
אז זהו שירשור סופ"ש מחובר לשירשור יום העצמאות...

איך ניצלתם את השמש היפה בשבת?
איפה ביליתם? עם מי ביליתם?

ומה אתם עושים בחג? האם גם אצלכם יום העצמאות הוא חג המנגל? או שאתם מנצלים את היום לטייל בארץ ישראל?

duda100

New member
עדכון יום העצמאות

את הסופשבוע כבר הספקתי לשכוח. היה סופשבוע?
יום העצמאות היה נחמד מאד הספקנו 2 מינגולים + זיקוקים והופעות + מטס חיל האוויר בנמל תל אביב + יום הולדת (להודות על האמת היום הולדת היה המינגול השני...) + מנוחה (הילדים ישנו אצל סבא וסבתא אחרי הופעות יום העצמאות, אז הייתה לנו יקיצה טבעית בבוקר :) )
תגובות הילדים לזיקוקים:
- אמא, הלב שלי דופק (מהתרגשות) מהזיקוקים
- אמא, הלב שלי שר בגלל הזיקוקים
חוץ מזה זו הייתה פעם ראשונה שהייתי במפגן של המטס, היה מוצלח. הילדה התלהבה יותר מהמפגן של הכלבים בחוף הכלבים בתל אביב... העיקר שכולם נהנו

לימר2

New member
יום הזכרון ויום העצמאות

שבוע עמוס עבר על כוחותינו...
בערב יום ההזכרון היינו בטקס במושב של ההורים שלי, והדלקנו משואה עם אמא שלי (אחות שכולה). למחרת טקס בבית העלמין. הרבה דיונים על חיילים שמתו וזה עצוב כי לא נראה אותם יותר עם ילדה בת שלוש וחצי...
בערב יום העצמאות מסיבה עם זיקוקים והדלקת משואה עם אבא שלי (כמובן עם הילדה, אני רק מלווה).
ביום העצמאות הרבה חברים בחצר של ההורים. היה בצק פיתות והילדים הכינו פיתות עם מערוכים קטנים שנאפו בטאבון, אקדחי מים שהיו אטרקציה והרבה הרבה אוכל...
הילדה עזרה מאוד בקישוטים ובסידורים ונהנתה מאוד.

ואם היה לנו קשה להפרד מאבא ואמא אחרי חופשת הפסח, וקצת התאוששנו - עכשיו יש נסיגה חזרה. נקווה שמשבוע הבא נצליח לחזור לשגרה...

למעלה