יום רע וקשה היה לי היום

יום רע וקשה היה לי היום

היום בבוקר הודיעו לי שאני מפוטרת אני חושבת שזה היה הדבר הכי קשה שאמרו לי בחיים נתתי הכל לעבודה הזאת וכמובן אחרי תקופה של 3 חודשים העזיבו אותי אני מרגישה מושפלת ויש לי חלל ריק בכל הגוף וגם פיטרו אותי בצוה משפילה והרסנית אולי מישהו מכם יכול לתת לי עצה שתעזר לי להשתקם יש לי חובות וממש קשה לי אבל אני פשוט לא מוצאת כלום

את מקבלת עזרה

הי, שלום, יום חדש ! השארת כאן אתמול בערב את ההודעה ואני לא יודע איך את מרגישה עכשיו, ההרגשה שאת מתארת קשה, ולא יכולה להימחק, אני זוכר היטב את ההודעה שלך לפני כמה שבועות, גם אז הרגשת קשה. זאת אומרת שאת עוברת תקופה קשה, אולי אפילו מאיימת. אני לא יודע מה את יודעת לעשות, מה בדיוק היתה העבודה הקודמת שלך, במה את טובה ויכולה להביא תועלת, ואולי נתחיל מזה. יש כאן לא מעט אנשים שעברו ויודעים מהם משברים בחיים, אני משוכנע שלאט לאט נוכל יחד לעזור לך לגבש תוכנית וללוות אותך בתהליך. אז בואי תגדירי בצורה בהירה מהם היכולות שלך, תנסי להיזכר בתקופות ועבודות שונות, אל תהססי לשפוך כל דבר גם אם הוא נראה לא הכי נחשב. אני כאן, להתראות, אמיר

היי

טוב אז קודם כל תודה אני יודעת להיות מזכירה יש לי ידע נרחב בתוכנות האופיס לאחרונה הייתי מזכירה של שני מנכ"לים בחברה. אני בן אדם מאוד איכפתי שמשקיע בעבודה , יש לי סבלנות לפני הצבא הייתי קופאית במקדונלד וזהו כעיקרון . אני גם יודעת אינטרנט. יש לי ניסיון בעבודה עם אנשים ואין לי בעיה לעבוד בשבתות ושעות נוספות דקלה

avivaht

New member
להיות מזכירה....

להיות מזכירה זה כל כך הרבה... אמרת: אני בן אדם אכפתי, שמשקיע בעבודה...יש לי סבלנות..." ישר הקפצת אותי למזכירה שיש בי... אמרת גם שנתת את כולך ו"כמובן...שאחרי 3 חודשים העזיבו אותי..." מה ראית שם שהוא "כמובן" ולא ממש התייחסת איליו? אביבה

התרגיל נראה פשוט - אבל . . .

אני מבקש להתחיל את התרגיל מהתחלה, להגדיר את המטרות שלו ואת העבודה. כל מקצוע, תפקיד או עיסוק יכול להעשות בדרכים שונות. אדם שרוצה להבין את הדרך של עצמו, וזאת אחת המטרות החשובות, נכון לו שינתח, בעצמו ובעזרת פידבקים מאנשים שמכירים אותו מהעבודה, שינתח את הגישה, המיומנויות הייחודיות, הידע האישי, נטיות שבאות מבפנים, תרומות ספונטניות שלא רשומות בתיאור התפקיד אבל הן מייצגות את האישי - המיוחד. תעצרי כאן ותקראי את המשפט המורכב שיצא לי כמה פעמים. סליחה, אבל אני רואה שאני צריך לחזור ולקרוא את עצמי כמה פעמים. אפשר להסתכל על תהליכי עבודה הכלליים במקום ולראות היכן המעורבות. לומר "מזכירה" זאת טעות כי מאותו רגע סגרת כבר מה את עשית מה את זוכרת שמאד רצית אבל לא אפשרו לך, מה אהבת בתוך העבודה, הסביבה האנושית, מטלות החשיבה, ערוצי התקשורת. כל השאלות הללו יש להן מטרות שאת הראשונה אמרתי. מטרה נוספת יכולה להיות להרחיב את טווח ההגדרה של תחומי העבודה האפשריים. אני מציע לך לקרוא שרשור עם deep ocean שקרה ב 3 לחודש שעבר. גם שם התחוללה שיחה דומה ותראי לאן היא לקחה את זה. זאת עבודה שלוקחת זמן ועזרה, אין מה לרוץ לשורה תחתונה מהר ואני משוכנע שתפיקי ממנה הרבה. בהצלחה, אמיר

av_i_va

New member
אם מותר לי להערה....../images/Emo140.gif

התחילי בכך - שתחליפי את הכינוי שלך אין כל סיבה לחשוב על עצמך כצ´וקומוקו את אדם עם יכולות. חשוב שזה יגיע לתודעתך. בחרי לך כינוי אופטימי, מחוייך, מלא תקוה ולכי עם זה הלאה.... מאחלת לך שבת יפה.

היי

מה שלומך? אני רוצה לדעת מה לדעתך את חושבת על הכינוי שלי הרי זה מעיד על משהו מסויים?, דקלה

av_i_va

New member
היי גם לך ושבוע נפלא../images/Emo140.gif

זה לא בדיוק מה אני חושבת על הכינוי שלך כי מי אני שאשפוט. יש למילה צ´וקומוקו קונוטציה שלילית. מקומט, מקופל, סגור, נחבא או מתחבא, שלא יראו אותו.... משהו שנגמר, שאין בו צורך יותר, שסחטו ממנו כל טיפת חיות. משהו שנזרק לפינה ושם נשכח. משום מה, ברגע זה ממש - תוך כדי כתיבת הודעתי, אני נזכרת בכינויים של האינדיאנים. כמה "בהירים" הם: עננן לבן, נוצה ברוח, כוכב השחר, קל רגליים... שיהיה לך שבוע נפלא.

קרני

New member
זוהי אף פעם לא הרגשה טובה

שמפטרים אותך, אולם אחרי שההרגשה הרעה עוברת, ואחרי שמתגברים על הרגשת האגו הפגוע, ואחרי שמתגברים על כל התחושות השליליות האלו שעשויות אפילו להשליך על תחומים אחרים בחיים, אז מגלים שצריך לשרוד, ואני חושבת שכמתחילים לחשוב על ההשרדות, צריך גם לחשוב על הדברים הטובים שבך. אני שמחה ששאלו אותך על הכישורים שלך, ושענית באופן כן וגלוי. זכרי את הכישורים האלו שלך... לכי איתם לראיון העבודה הבא שלך... אל תלכי עם תחושת כישלון... אני לא ממש יודעת את העובדות של הפיטורין, אבל אחרי שתביני אותן, תלמדי מהן על עצמך, על יחסי עבודה ועל דברים שלא תמיד תלויים בך. אז... אל תוותרי ואל תרימי ידיים... ואם עניין החובות לוחץ לך, את תמיד יכולה להתחיל עם משהו "קליל" שלא דורש יותר מדיי בתחום העבודות הזמניות: בזק, קלדנית בבית משפט, מזכירה במשרד לעו"ד, מלצרית, מוקדנית בחברת שמירה וכ"ו... שיהיה בהצלחה

למעלה