ייאוש

מורני !

New member
ייאוש

היאוש הזה שאוכל כל פינה בלב. השנאה שמוחקת את הטוב. הרוע שמבטל את האהבה. הכל - אני בגללכם!!! בגללכם שחשבתם שגופי הפקר. בגללכם שחשבתם שנשמתי משחק. בגללכם שקרעתם את בגדיי ואת ליבי לאלפי חתיכות. בגללכם שהותרתם אותי ערומה מול עולם רשע ואטום. בגללכם. בגללי ששתקתי. בגללי שלא דיברתי. בגללי שלא סירבתי. בגללי שלא התלוננתי. בגללי שלא הרסתי את חייהם. בגללי שלא יכולתי לברוח ממכם. בגללי שאני כל כך חלשה. בגללי שאני כל כך אבודה. אותו יום שעברתי ברחוב, 11 שנה לאחר מכן, מבטי בך החזיר אותי לאותה מיטה, לאותו מקום, לאותה חוויה. ואתה שזיהית אותי.. עדיין באותו מבט מזלזל שאני בטוחה ששמור אצלך במיוחד לנשים כמוני - זולות, קלות, שרלילות - איך שלא קראת לי. הסטת את מבטך הצידה כאילו אני לא קיימת בעולם. כאילו 11 שנה קודם לא השתתפת עם חברייך בקריעת בגדיי מעליי ובחדירה לתוכי בצורות שאפילו לא ידעתי שהן קיימות. אני - בהיותי בוגרת.. בהיותי אישה.. היום!! אפילו היום .. מבטך עליי.. גרם לי לחוש את הפחד בנשמתי.. את הדם הקופא בעורקיי. נכנסתי הביתה.... נכנסתי למיטה... ולא יכולתי לצאת. עדיין ילדה בת 13 שמתמודדת עם אונס קבוצתי. בלי לדעת מהו אונס בכלל. ובגילי - אני עדיין מפחדת ממך. כי גם עכשיו - כל לילה אתה חוזר לתוכי. לפחות בחלומותיי.

רותי ב.

New member
מורני, כל הזמן מאז שאני

קוראת אותך הבנתי שמשהו נורא, הכי נורא קרה לך. עד עכשיו, ואפילו כעת, אני לא מסוגלת לתאר לי את האימה, של אז, וכל השנים האלו, עם הביעותים, והשינה הטרופה, והפחד, והסיוט. מה שכתבת נורא, גם הסיוט של לראות אותו, ואפילו במרחק של שנים, ולחזור לכל הזוועות, ומה שאינני מסוגלת להבין אלו הדברים שציינת שהם בגללך - אולי כעת, שאת מבוגרת יותר עדיין אפשר טיפה להפחית את הכאב, אולי לפנות למישהי, לדבר, להעזר במישהי מיומנת, משהו, אף פעם לא מאוחר לנסות. לרפא לגמרי אי אפשר, ומי כמוך יודעת, אבל טיפ-טיפה לעזור, לעצמך, אולי עכשיו, רני?

רותי ב.

New member
לפעמים קורה

שנופלים על מטפל לא מתאים. זה לא אומר שצריך להתיאש. לי עצמי קרה שהלכתי למטפל שלא היתה לי איתו שפה משותפת, ואחרי כמה פגישות שראיתי שזה לא זה החלפתי למישהי אחרת, שהתאימה לי יותר. תנסי, אל תתיאשי, אף פעם לא מאוחר לנסות. (-:

קודקוד

New member
כולם חושבים שדיבור עם איזה מטפל

יפתור את הבעיה, אולי לחלק זה נכון לחלק אחר לא,והחלק השני זקוק להרבה יותר מזה, איפה העולם?

fishman

New member
מורני

מורני

שלום מורני. אף אחד לא יכול להרגיש את מה שאת מרגישה בדיוק, אפשר להבין ולהזהות איתך בכאבך אך לעולם לא נוכל לדייק ברגשות שלנו ולעולם הם לא יהיו כמו שלך. אבל יחד עם זאת , את לא נמצאת לבד מסביבך ישנם אנשים ונשים רבים מאד שחוו חוויות דומות לשלך וכואבות את החיים כמוך. יש בך הרבה מאד כוחות - הכוח לחיות ולהמשיך הלאה - למרות הכאב והסבל והפחד אין ספק שכוח החיים שבך הוא חזק יותר מכל דבר אחר וזה מה שמחזק אותך למעלה - הכוחות שאת מוצאת בתוך עצמך לעבור את היום יום הם אלה אשר עליהם את צריכה להשען. את יכולה לבטוח בעצמך ובכוח החיים שבתוכך על מנת להמשיך הלאה ולראות את העולם גם מזויות אחרות - יתכן ובעבר לא יכולת להסתייע במשהו או מישהי קרובים אליך או גורמים מקצועים כל שהם אבל אולי עכשיו בכל זאת תוכלי לעשות צעד נוסף מעבר לצעד הענק שכבר עשית - המשך החיים ובכל זאת יהיה מי שצעד איתך ויסייע לך למצוא שלווה ומהות בחיים. אני בטוחה שהדרך לא קלה והיא גם מאד לא סלולה ובטוחה ויש בה עליות ומורדות אבל יחד עם זאת אני מרשה לעצמי להגיד לך שאת בדרך הנכונה התמידי בה למרות כל הקשיים ולמרות כל הזכרונות והפחדים - כי זה מה שנכון לעשות - בדיוק את אותם דברים שאת עושה. להתראות מלי

Dovsha

New member
מורן

הפחד הכי גדול שלי הוא להאנס. כן , אני יודעת שלא עוזר לך לשמוע את זה, אבל זה רק בגלל שאני מפחדת ממשהו שבעצם לא עברתי, משהו שאת כן, והפחד שלי משתק את הדם בעורקיי - לכן אני אפילו לא יכולה להתחיל לתאר את הרגשתך. אני פשוט יושבת פה - מול המסך - ולא יודעת מה לעשות, מה להגיד, איך לנסות לנחם, משהו. הזכרת שהיית בטיפול אך לא מצאת את עצמך שם. נכון, יש מקרים שבהם טיפול לא עוזר [אינני יודעת באיזה גיל הלכת לטיפול] אך לפי דעתי את צריכה לנסות שוב, כי יכול להיות שנפלת על מטפל לא טוב. אני כל כך רוצה... רוצה לעשות משהו שיעביר את הכאב, משהו... אני שמחה - כל כך שמחה שמצאת את הפורום ומצאת את הזמן הנכון לך להוציא את הזוועה הזו החוצה. מקווה שזה הקל במקצת. מורני, אין לי מושג איך לעזור חוץ מאולי לייעץ לך לנסות שוב טיפול. אך אני פה, תמיד. אם תחשבי את על איזו דרך, בשביל אוזן קשבת, כתף לבכות עליה, אני פה.

מורני !

New member
דובשה

גם הפחד הכי גדול שלי.. את יודעת .. אני שמעתי את זה כבר כמה פעמים מבנות שעברו את ה``חוויה`` הזו.. יש מין הכנה נפשית כזו לפעם הבאה שזה יקרה. אז אני בדיוק כמוך.. מפחדת. משותקת. ותודה. את נותנת המון תמיכה בהודעות שלך דובשנית.. המון. מורן.

all but nothing

New member
הכל אבל כלום....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 .... שנים יעברו שנים יחלפו תמיד תתהי למה תמיד תחלמי שזה לא קרה מתעוררת למציאות מבינה שאין לך מפלט שזה קרה שהם עשו את המעשה הנורא לא נאנסתי ואת החוויה לא אוכל להבין לעומקה אבל נראה שהם עושים בך יום יום מה שהם רוצים מה שהם עשו לך לפני מספר שנים. התשובה ל``למה?`` לא קלה... למעשה אין תשובה... אף אחד לא יוכל לספק תשובה... הם התעללו בך פעמיים, אנסו, ועכשיו הם רודפים אותך. אל תתני להם, הדרך הכי טובה להתנקם בהם היא להתעלות מעליהם, אל תתני למעשיהם בעבר לשלוט עלייך. אין לי תשובה- אך אין גם שאלה- פתרון אינני יכול להציע- גם עצות לא. לא אמרתי דבר- ואולי אמרתי הכל.

מורני !

New member
למה?.

למה אמרת??? ועוד ככה. אתה לא יודע שיש דרך מסויימת לדבר ואולי תתפוס את הבחורה ברגע קשה ומה שתגיד ייתקבל בצורה הכי גרועה???? בחייך.. תעשה טובה פעם הבאה תשתמש במילים פחות בוטות.

למעלה