ייעוץ לשינוי תעסוקתי..

eti911

New member
ייעוץ לשינוי תעסוקתי..

שלום לכולם, אני מורה כבר כ-10 שנים, חושבת להחליף מקצוע.. הבעיה היא, כמובן, שאין לי מושג מה אני רוצה..אני נשואה+3 ילדים. כרגע אני בחו"ל ואחזור לארץ בסוף השנה. יש לי מס' כיוונים, אבל כל אחד הוא בתחום שונה לחלוטין: אחות- מיילדת: בעבר זה היה החלום שלי, כיום אני לא בטוחה אם זה הכי מתאים לי. אני נמשכת לתחום הרפואה, אבל לא רואה את עצמי לומדת עכשיו 7 שנים, לכן חשבתי אולי כן לנסות ללכת על לימודי סיעוד. אבל- שמעתי שהמשכורות הן כמו של מורה (4,000-5,000 ש"ח), אז יש שאלה של כדאיות... האם יש ביקוש? סוכנת נסיעות- האם יש בזה עבודה? כמה זמן לומדים את זה? ניהול אדמיניסטרטיבי - ??? אשמח אם תוכלו לייעץ, לתת פרטים לגבי מס' שנות לימודים, וכל מה שאפשר... תודה!

תלתלית3

New member
כרגע עקב המיתון

התעסוקה קשה בארץ, כך שלפני שאת עורכת שינוי בדקי את השטח כדי שלא תשארי בידיים ריקות. מחד כדי לדעת מה את רוצה באמת את יכולה ללכת להרצאות מבוא ולהתרשם. מאידך חשבי על מקומות בחייך או אירועים שהיית מאושרת או אנשים שעבורך הם דגם לחיקוי וחשבי איזה ערכים באים שם לידי ביטוי. את גם יכולה לשאול חברים ומשפחה מה התכונות או המשאבים הבולטים אצלך שיכולים לעזור לך במקצוע מסויים. אם מענין אותך לטפל באנשים יש גם קורסים אלטרנטיביים בתחום הרפואה המשלימה. בהצלחה טליה

eti911

New member
תודה על התגובה! יש עוד

הצעות? תובנות? אשמח לשמוע..

תלתלית3

New member
דמייני עצמך בעתיד, איך יראו חייך ?

מה יהיה בהם מכל הבחינות כולל תעסוקה.

שינוי קריירה

אתי יקרה הייתי מתחילה מהמקרו ועוברת למיקרו: ראשית חשבי מהם הערכים החשובים בעינייך לגבי עבודה /קריירה? - מהם הדברים שחייבים להיות שם שבלעדיהם לא יהיה לך טעם לעבוד (שכר, מיקום גיאוגרפי, סיפוק, עבודת צוות, אפשרויות קידום, אפשרויות ניהול משפחה במקביל לעבודה.........). לאחר מכן דרגי את הערכים או הקריטריונים שציינת לפי סדר חשיבותם. לאחר שעשית זאת, חשבי על עבודתך הנוכחית, ערכי מאזן של רווח והפסד - מהם היתרונות, מהם החסרונות. דרגי את עבודתך הנוכחית לפי הקריטריונים שבנית . תני ציון לכל ערך שקללי ותני ציון כללי לעבודתך. חשבי בגדול על תכונותיך הטובות על המשאבים שמצויים בידייך על הצלחות קודמות בחייך הפליגי בדמיונך אל תפסלי שום אופציה שתעלה וחשבי על מקומות עבודה שונים.. תוכלי גם להציץ בעיתונים במודעות דרושים באינטרנט ובמקצועות שניתן ללמוד במוסדות השונים. בדקי את העבודות האטרקטיביות בעינייך ע"פ הקריטריונים שבנית לדעתי זה יכול לעזור לך מאוד במציאת העבודה המתאימה אשמח לעמוד לשרותך בכל שאלה בהצלחה רבה יפעת

למעלה