יש לי חובת עידכון

חן123

New member
שירלי, אמנם דיברנו בע"פ

אבל איך אני יכולה שלא לברך גם כאן על שהכל (טפו טפו טפו) בסדר? גם שמחתי לקרוא שעל תומרון עבר יום ראשון לא רע בגן. אין ספק שבגיל שלו זה הרבה יותר קשה אבל תראי שיהיה בסדר! טוב שהיום הזה מאחורינו למרות שאני קרועה מעייפות אחרי 2 שעות שינה בלבד הלילה! חן

ריטה1

New member
מזל טוב כפול!!! לשני הדגיגים ששוחים

אצל אמא בבטן. וסחטיין על הקוליות, שני תאומים בחוץ ושניים ביפנים? וואו אני בקושי מתמודדת עם אחת. מקווה שיהיה לך הריון קל, ארוך ומששעמם. ותביאו כמה שיותר בנים שיהיה מבחר גדול ליפיות שלנו.

אני כבר יום שלם שובר את הראש

תומר זה באמת שם של כדורסלן או לפחות אתלט גבוה אבל מה לגבי השאר ? אולסי ? זה כהה מדי נתנאל כמו נייט האפמן ? אריאל כמו מקדונלד ? מיכאל כמו מייקל גורדן ? איכשהו לא מסתדרים לי שמות עם אל בסוף ועם הפורום של אורית ג רציתי להציע אילן אבל גם זה תפוס אפשר ללכת על כיוון מודרני כמו תורן או סולם בקיצור, נראה לי שהבעייה היחידה שנותרה לך עד הלידה היא של שמות כדורסלניים ... והכי חשוב בריאות ואושר עם הגברדיה שלך ליאור

קודם כל מזל טוב על הסקירה המוצלחת

אני הייתי משוכנעת שאלו שתי בנות, אבל כאמא לבן אני יודעת, כמוך, שבנים זה כייף גדול, אז מה רע בעוד שניים.....
אז המון בהצלחה בהמשך ההריון!!!!

נירית1

New member
אום הבנים - יופי שהסריקה עברה

בשלום, ולתומר יהיו חברים קרובים לגילו.

למרות שכבר איחלתי לך ביום שישי

אז שוב אני מאוד שמחה שהסקירה היתה פיקס ושני הגברברים נראים טוב כמו שאת יודעת יש לנו אהבה לאותם שמות אני כבר מחכה לשמוע איזה שמות תתפסי לי הפעם .. המשך הריון משעמם מקווה להצטרף אליך בקרוב

ת ו ת

New member
איזה יופי ../images/Emo85.gif ../images/Emo85.gif

שיהיה בשעה טובה, שהכל ימשיך ויזרום על מי מנוחות (ואני מציעה שתדחיקי את הלידה עד לרגע האמת
)
, תות.

למעלה