יש לי שאלה:) על שדים

יש לי שאלה:) על שדים

חקרתי קצת כל מיני דברים גם על אנשים בדיבוק גם על אנשים שבגלל סיאנס נדבקו אליהם שדים שניסו להרוג אותם וכולי...
מה את בתור אישה לא דתיה יכולה לעשות נגד שדים אם הם מגיעים אליך?
הנוצרים רק צריכים להגיד את שם ישו היהודים אני מניחה שמתפללים וכולי מה אנשים לא דתיים יכולים לעשות נגד שדים? אני גם בטוחה שבישראל זה קורה פחות מבחול אבל מעניין אותי מה רוחניקים עושים בפגשם שד.
הבנתי סופית שהם אמיתיים וסקרנית לשמוע את תשובתך אינני מדברת על שדים פנימיים כי זה לא מעניין אותי .

אני יודעת שיש שיטות לזימון ואפילו

שליטה על מזג האויר גם בתטא הילינג באיזשהו קורס (רק שמעתי לא למדתי), אבל שדים זה דבר אחר אי אפשר לדעתי לשלוט עליהם. הם שואפים לשלוט ולפגוע באדם עצמו.
אז מה ניתן לעשות מי שבעצם פוגש אותם/מסתבך איתם?

אגב חלק מהסלבריטאים סיפרו על התנסות בשדים

וחלק רואים אותם בחלומותיהם (כי הם מתעסקים עם השטן ןכולי בלה בלה).
אז העוזרת של ליידי גאגא תבעה אותה כי ליידי גאגא בגלל כל הסיוטים על השדים פחדה להיות לבד והכריחה את העוזרת לישון איתה כל לילה
ואריאנה גרנדה הלכה לבית קברות ושד נדבק אליה וכמובן כדי להיות דמות לא חינוכית ולדרדר ילדים השטניסטית הקטנה הוסיפה שזו התנסות שכדאי לכולם לעבור:p
אגב היא אמרה שלשדים יש ריח של גופרית זה נכון?
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbi...ncounters-demons-visit-infamous-cemetery.html

ודבר אחרון רב הסלבריטאים השטניסטים פוחדים להיות לבד כי

בגלל ההתעסקות שלהם עם שדים הם אפילו רואים שדים במראה ובחלומות
מפחיד לחיות ככה ולהיות לבד החיים שלהם עמוסי פחד.
עוד סיבה למה לא להתעסק איתם

רותי 11

New member
היה לי לפני הרבה שנים מקרה כזה

של בחור שעשה סיאנס ובעקבות זה הוא סבל מאוד בגדול אני מרחיקה אנרגיות שליליות עושה חיזוקים ועוד... יש כאלה לא דתיים שעוסקים בכישוף שגם להם יש דרך איך להרחיק אני אישית לא יודעת איך הם עושים את זה

כן סיאנס אסור מהרבה בחינות מכל הבחינות בעצם

רב הרוחות שכן טורחות להופיע זה רוחות מרובד נמוך (ככה שלא בטוח שהן טובות)

זה פותח הזמנה לדברים מהמקום העל טבעי להכנס וזה גם מושך שדים.

איך את מבדילה בין ישות שלילית לשד? אני רואה שד כישות ששונאת את אלוהים ורוצה לפגוע באדם. וגם אם יש צלבים או דברי קגושה הוא לפעמים ישרוף אותם או יעשה משהו שיראה את השנאה שלו לכל מה שמסמל את האל. (צלב למי שנוצרי).

ספרי לי מה קרה לבחור? דיבוק? שד? משהו אחר?
אשמח לשמוע עוד

ועוד דבר שדים כן מדברים לפעמים על גיהנום אני חושבת שאנרגיות

או ישויות שליליות אולי פחות יתעסקו בדברים כאילו.

רותי 11

New member
לא יודעת אם זה משנה אבל

אפשר פשוט לחוש אנרגיה שלילית לישות שלילית

למעלה