יש לי שתי שאלות בנושא שמנים

יש לי שתי שאלות בנושא שמנים

האם זה כדאי להשתמש בשמן מנטה דרך הפה כלומר לשתות ושאלה שניה במה הכי כדאי לעשות עיסוי לכאבים של מתיחת גיד ? תודה מראש

היי שיאצואיסט,../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

אכתוב מעט על שמן אתרי מנטה. שמן ממריץ,מרענן את הנפש,ומקרר את הגוף במצבי חום חיצוני. השמן מעורר את החשיבה וההיגיוןהשימוש בשמן במבער שמנים, הריח חודר ישירות ומעורר למידה מעורר מנטלית ונפשית.שמן שמחזק את הגוף. השמן אידיאלי כטיפול לבעיות עיכול קלות וקשות כאחד,החל משלשול ועוויתות וכלה בהרעלת מזון. שמן שעוזר להפחית חומציות יתר בקיבה. עוזר להרגעת כאבי ראש ומגרנות. טוב כתוספת לשמנים אתריים אחרים לטיפול במחלות דרכי הנשימה,בגלל שהוא אנטיספטי,ונוגד עוויתות. שמן שלט מתאים לשימוש קבוע לילדים,ומבוגרים. השמן טוב לדופק מואץ ופתאומי טוב לרעד חזק,הלם,חולשה כללית וכאבי ראש. במצב כזה אפשר להשתמש בשמן אוראלי- בבליעה 1-2 טיפות בכפית דבש. השמן מעורר את פעולת כיס מרה. המנטה טוב לכל מחלות ההתקררות. לשמן המנטה יש רמת רעילות,לכן לא משתמשים בשמן יותר משלושה שבועות ברציפות . ***אסור השימוש בשמן מנטה למי שסובל מקדחת-השחת. ***לתינוקות אסור בכלל שימוש בשמן. שמן המנטה מקרר רק אדם בריא אסור לקרר אדם עם חום בשמן המנטה. מאחר ובגוף האדם ישנם עצבים שמווסתים את חום הגוף. כאשר שמן המנטה בא במגע עם הגוף יש תחושה של "שיתוק"ואז חשים בקור. אפשר ומומלץ להשתמש בשמן מנטה 6 טיפות במבער מהול במים. ולשאלתך השנייה.שמן המנטה,בשילוב של שמן אתרי אקליפטוס, וטיטרי=עץ התה האוסטרלי, ושמן צמחי=שמן מוליך,לערבב יחד,מעולה לעיסוי, ומשחרר מכאבי גידים,ומפרקים . בברכת יום מבורך
. אביבה.

Orrza

New member
שאלה... בקשר לשמן.

אני לא מטפל בשמנים, אבל אשמח להבין את העניין... האם גיד מתוח זקוק ל"קירור"?? אני אשמח לדעת איך אמנויות השמנים מתייחסות לעניין. תודה מראש, אור.

ערב טוב אור.../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif

לשמנים אתריים יש תכונות ושימושים,ויש חלוקת שמנים בהתאם לתכונות- סגולות יין או יאנג . בארומתרפיה =שמנים אתריים,כל השמנים בעלי השפעה כללית,ולכל שמן התכונה שלו . ולפי זה מכינים תערובת לטיפול.וברור שצריך להתייחס גם לצד הרגשי של המטופל. שמן אתרי האקליפטוס יש לו השפעת קירור על חום הגוף,ממריץ,ומרומם.הסגולה שלו יין , שמן אתרי האקליפטוס מתאים לשימוש בבעיות במערכת העיכול. מערכת ההפרשה. ראש. עצבים, מערכת הנשימה. עור. שרירים:כאבים,נקעים,גידים, שמן אתרי מנטה.הסגולה שלו יאנג ,התכונות שלו משכך כאבים,נוגד דלקות,נוגד עוויתות משקיט עצבים שימושים בשמן המנטה. כאבי עצבים,ועוד. הקרירות של שמן המנטה מרגיעה. שילוב של השמנים האתריים - אקליפטוס ,טיטרי, ומנטה,מפעילים את הלימפה בגוף, ומשתחררים כאבי שרירים גידים ומפרקים. ויש עוד שמנים שיכולים לעזור , לאותה הבעיה. הריפוי ריגשי- הפציעה נובעת מכעס ומהתנגדות לכיוון שבו מתקדמים חייו של האדם ,תנו אימון בחיים ,והתקדמו בקלות,תזרמו עם השינוי. בברכת לילה טוב
. אביבה.

sylvester

New member
שאלה בנושא:

אני בת 24 (וכמובן לומדת ארומתרפיה) הבעיה שלי היא שחם לי כל הזמן - בחורף, קיץ, מזגן... זה תמיד היה כך. השאלה שלי היא: כדאי לי למרוח מדי יום שמן נשא + מנטה כדי לקרר את עצמי? תודה.

../images/Emo24.gif../images/Emo65.gifsylvester שלום.

השימוש בשמן מנטה לא יותר משלושה שבועות, יום מבורך. בהצלחה. אביבה.

למעלה