כאבי גב בעקבות תאונה

אסתר84

New member
עדי היקר

אני קוראת בין השורות של מה שאתה כותב ויש לי תחושה שאתה מחליט עבורו ויודע הכי טוב עבורו ומה נכון ומה לא. אני מניחה שכולנו כבני מוות חוטאים בזה רק נראה שאתה בכמה אחוזים יותר. אגב זה הכי לא מטפל אלטרנטיבי או איך שתרצה לקרא לזה. אסתר רומי רפלקסולוגיה ותדרי ריפוי

היילינג

New member
אני מבין שאני מכשול עבורך ....

מוזר לי שאת באה בכוחניות כדי להוכיח כמה אני טועה . את מפחדת שתאבדי את מקומך בפורום , אל תדאגי לא באתי ללכת בגישה שלך של להראות " אני צודקת אתה טועה" את יכולה מצידי להמשיך ולהגיד כמה אני חרא של בנאדם וכו .. סבבה תהני לך ... לא יודע לאן זה יקדם אותך אך עם זה מה שעושה לך טוב בחיים אני בעד . אך שאת רושמת תגובה אני רוצה את התגובה הכי מלאימה שיש ! תחרצי את גורלי עד הסוף תוצאי את הכעס שלך עד הסוף אל תתני לי אפשרות להגיב - תשפילי אותי עד הסוף . הרי מבחינתך אני אדם דפוק נכון ? אך עם את באמת חושבת שתזכי ליותר יחס אני בספק אני לא יגיב יותר לדבריך שבאים ממקום אינטרסנתי כוחני ומשפיל , עם את לא יודעת ללכת בדרך ארץ ולכבד את האדם כפי שהוא אין לי מה לעשות זה שלך . שאני למדתי רפלקסולוגיה למדתי אותה בצורה של אהבה , שלקבל את האחר כפי שהוא . אך שאת באה ותוקפת ומרימה את קולך כאילו ככה תקבלי יותר יחס אז את טועה . יש לי רק בקשה קטנה ממך אולי תקבלי אותי עשי לי טובה ואל תתחילי לילחם בי !! כי אני לא באתי נגדך , במידה ואת לא יכולה לעמוד בזה ואת חייבת לתקוף אז תתקפי עד הסוף ואל תדאגי אני גם ככה לא יגיב יותר לערותיך , רק שהם יבואו ממקום אוהב ואמיתי . יום הכי קסום שיהיה לך שלך בהמון האהבה עדידי'ג

אסתר84

New member
הצחקת אותי

ועוד משהו הפוסל במומו פוסל. כתוב כמה שבא לך. אין לי בעיה איתך. לא התכוונתי לפגוע בך ואם נפגעת אני מתנצלת. כמו שכתבתי לך בתגובה למעלה הקפצת לי את הפיוז - עניתי לך יצא קצת חד. מתנצלת. אגב זה יפה ... היום קסום שלך אחרי משפטים כאלה. עזוב אותך משטויות וצביעות זה לא הולסיטי. אסתר

"שיטת שיקום מפרקים"

שיטת "שיקום מפרקים" על פי כתב התנועה - "אשכול וכמן" פועלת על ששת מפרקי הגפיים ועמוד השדרה במיוחד. היא נהוגה כאן בארץ וכאן גם ניתן ללמוד אותה...היא יעילה ואפקטיבית מאוד...
בברכה שמוליק

BELEZA

New member
היילינג

אומר לך את מה שניסו להגיד לך קודם במילים עדינות אתה שחצן ומלא חשיבות עצמית אין לך טיפה של כבוד למקצוע שלפורום שלו נכנסת אתה ולאנשים שנמצאים פה יש פה אנשים שמרפאים ועוזרים לאנשים להחלים ואתה יורק על זה ואפילו לא שמת לב שאני אינני רפלקסולוג

בועז...כאן פורום של המטופלים

איזו התפרצות נפלה עליך... ומרוב זעם פרחה מזכרונך שאיש איננו מרפא פה והרפלקסולוגיה איננה מרפאה. בין אם רוצים או לא, ובין השורות, כאן פורום של המטופלים... בברכה שמוליק

BELEZA

New member
שמוליק היקר

"עזבתי כי נשבר לי מכל השאלונים האלה שעושים כמו חקירת שב"כ . עזבתי כי מצאתי משהו הרבה יותר גדול מזה . קוראים לזה עיסוי הודי מסורתי !" "אני כבר שנים לא מתעסק ברפלקסולוגיה כי מצאתי שיטת טיפול יותר עוצמתית . עיסוי הודי מסורתי . שעובד על נשימות למהות שלך , את הטיפול אתה חווה ישר . וזה הבדל ענק ". שמוליק, אני באמת לא צריך להיות זה שיגן על כבודם של הרפלקסולוגים או ישמור על הפורום שלהם. אבל אם מישהו ברוב חוצפתו כבר נכנס לפורום הזה שבו אני כותב מדי פעם, וזה היחס שלו לרפלקסולוגיה, אז זה מה שיש לי להגיד עליו אתה גם לא מבין איזה נזק תדמיתי הבנאדם הזה גורם למקצוע שלך, נכנס פה אדם לקבל חוות דעת לגבי טיפול בכאבים ושואל כיצד רפלקסולוגיה יכולה לעזור לו. לתכלית זו הקימו את הפורום ולך אין שום בעיה שמישהו יבוא ויקרא למקצוע שלך נחות כדי שיוכל למשוך אליו מטופלים.

אסתר84

New member
היי בועז היי שמוליק!

זה לא שלשמוליק אין בעיה שהבחור מכפיש .. לדעתי הבחור יצג את מה ששמוליק מנסה לטעון כל הזמן פה על גבי דפי הפורום. להבליט את ייחודו לעומת כל הרפלקסולוגים האחרים. לשמוליק יש הרבה זכויות בעולם הרפלקסולוגיה.. אין על זה עוררין. רק שלדעתי אדון שמוליק זיידל... אתה קצת יורה לעצמך ברגליים. אתה אחראי על לא מעט ממורי הרפלקסולוגיה בישראל. מיטב המורים של המכללות הן תלמידים שלך בזמנים כאלה ואחרים והרבה מהם למדו הוראה אצלך. אם הטיעון שלך הוא שאין פלא שהרבה מהרפלקסולוגים הן בגישה מערבית... כי הרי על ברכי הגישה הזאת התחנכנו...אז מי פה פספס?! או שאולי אחת ולתמיד תביע עמדה חד משמעית ולא מזגגזת לגבי מה זאת רפלקסולוגיה הולסיטית... מה יחודך להבדיל משאר הרפלקסולוגים. הרושם שאני מקבלת ואשמח לדעת כי אני טועה, שלעיתים זה משרת אותך הגישה התכליתית או איך שתגדיר מערבית ולעיתים זה משרת אותך גישה הוליסטית. לא שיש לי בעיה של מיזוג ביניהם. רק שלא נראה כי בזה עסקינן. נכון שאינני בקיאה בשיטתך ואשמח ביום מן הימים כן להיות.. ונכון שאי אפשר מעל דפי הפורום להביא את כל עיקרי שיטתך אבל בכל זאת אתה מכניס פה קהילה שלמה של אנשים בקדרה אחת .. אולי תכבד אותנו לפחות בכמה משפטים שיסברו מהי לשיטתך רפלקסולוגיה הוליסטית ובמה אנו שאר "מדוכאי העם" חוטאים. ללא רגשי נחיתות ועם הרבה רצון ללמוד.
אסתר.

5halo

New member
וואי כמה אש

יצאה מכול כך הרבה אוויר (היילינג) וכול כך הרבה אדמה (רפלקסולוגיה) את לא חושבת אסתר?

אסתר84

New member
כן

אוויר הוא תנאי מוקדם לאש... ואדמה היא המצע
לעיתים צריך להוריד את הכפפה לבטא רחשי לב גם אם זה נתפס לא יפה. .. אגב תודה על נושא הספר. לא ידעתי על קיומו בכלל. בי אסתר

../images/Emo140.gifללא כפפה קל יותר לגעת...

אז ישנם שני ספרים, אטלס מפות ושתי מפות גודל פוסטר. וישנו האתר שהוא כספר השלישי... בקרוב יצא הספר השלישי. ללא כפפה ניתן אפילו לדבר בידיים בעלות מגע ישיר... שבת עונג שמוליק

היי אסתר...

אסתר אינני מבין את המניע שלך... אני עומד מאחרי דברי תמיד. אינני מוכן להיות הקולב לכל מה שאת שמה עלי. כנראה אינך מבינה את דברי...אל תנסי לראות בי כמזגזג בשבילים. בבקשה הכנסי לאתר שלי, קראי בו וקראי את ספרי... אני אינני מייצג רפלקסולוגיה הוליסטית אלא מייצג רפלקסולוגיה קואורדינטיבית. אם אכן תשמחי לגלות שאת טועה אז עשי את הצעד כפי שהבהרתי כאן. אל תדחי זאת ליום מן הימים...יהיה חבל, כי את מתבצרת לך בעמדה שאינני מבין איך בנית אותה...? לא כולם כאן בפורום באותה קדירה ולא כולם בקדירה שלך, או שלי, או אחרת. רבים כאן, או היו פעם, חושבים אחרת ממני, ממך ולא דומים אחד לשני. תתרגלי, כאן פורום של דעות ובאופן מיוחד פורום של מטופלים שגם הם נולדו על ברכי החשיבה הקונבנציונאלית... סוף שבוע עונג בברכה שמוליק

אסתר84

New member
הי שמוליק

המניע שלי הוא להבין אותך!
אני קוראת את כל התגובות שלך ונתקלת במשפטים לא ברורים - כמו - אתה צודק.. מרבית הרפלקסולוגים הם בגישה מערבית.. או .. משהו בנוסח - תאמין או לא הספר מה אומרים כאבים .. הוא במח האינטואיטיבי של המטפלים ברפואה הטבעית.. ולזה מצורף סמיילי מבואס (
)... ועוד שלל משפטים שאני אשמח להבין את פשרם. לגבי הוליסטית או קואורדניטיבית.. זה שוב היה עניין של דיוק מבחנתי. עמך הסלחה. אבל הבנת את כוונתי. שבת שלום אסתר

BELEZA

New member
נראה לי ששמוליק

עובר לעיסוי הודי מסורתי קואורדינטיבי סתם בצחוק שמוליק, שתהייה לך שבת נעימה

אסתר84

New member
ושם מדבקה בעין השלישית ומחליף את הרכב בריקשה

כנ"ל בצחוק
שבת נפלאה לכולם! אסתר

freearth10

New member
וזה רק יוכיח לכולנו

ששמוליק לא נשאר תקוע עם מה שהוא למד לפני... שנה. נשמע לי רעיון בכלל לא רע
מאיה

../images/Emo140.gifראש האדם הוא סוד

למרות מוצא פיו, פניו ועיניו המביעות וכפות ידיו הכותבות. לעיתים האדם עצמו איננו יודע את העמוק שבו. בשביל זה קיימים אנשים מסביב כדי לתת לו מפתחות אל עצמו... שבת עונג שמוליק

למעלה