כדורים נגד דיכאון והנקה

כדורים נגד דיכאון והנקה

שלום רב, בני הבכור בן חודש בדיוק היום ואני מגיעה למסקנה שאני סובלת מדיכאון אחרי לידה. אני כל הזמן בוכה, מרגישה אשמה כשהתינוק שלי בוכה (למרות שאני מטפלת בו מצויין), אבדתי את כל שמחת החיים שהייתה לי ואני רוצה למות (למרות שיש לי בעל ובן מקסימים וחיים שהיו תמיד נהדרים). לפני כמה שנים סבלתי מדיכאון וטופלתי בהצלחה בלוסטרל. אני מתכננת כבר מחר לפנות לתחנה לבריאות הנפש באזור מגורי ולקבל טיפול תרופתי אך חוששת מאד שהתרופה תפגע בהנקה שלי (הנקה מלאה שחשוב לי מאד להמשיך). יש תרופה מסוימת שנחשבת בטוחה לשימוש בזמן הנקה? לתשובתכם המהירה אודה

תרופה בהנקה

יש תרופות שהן יותר בטוחות בהנקה! כגון לוסטרל וסרוקסט. דרך אגב, אם את מאיזור ת"א אנחנו מתחילים פרוייקט מחקרי גדול של טיפול בדיכאון לאחר לידה עם פסיכותרפיה, תרופות ומעקב מסודר והכל ללא תשלום ע"י צוות בכיר. אם את רוצה את יכולה לפנות ל - 036973685 בהצלחה.

תודה והמשך

תודה רבה על התשובה המהירה. לצערי אינני מהמרכז.. התחלתי לקחת לוסטרל בלי להפסיק את ההנקה ויש לי כמה שאלות: 1. האם מינון של 25 מ"ל ליום (על מנת להשפיע כמה שפחות על התינוק) יכול להיות אפקטיבי עבורי או שזה מינון נמוך מדי? 2. מה ההשפעות שיכולות להיות על התינוק שלי ואיך אוכל לדעת אם ההשפעה מהתרופה או מגזים או משהו אחר? 3. תוך כמה זמן התרופה אמורה להשפיע? אני יודעת שמקובל לומר ששבועיים-שלושה אך האם יש אפשרות לפחות? חן חן

המשך

המינון שאת מציינת נמוך ורוב הסיכויים שאינו יעיל... המעבר של התרופה לתינוק מיזערי ולכן אין לך מה לחשוש! וכן, יהיה עליך לחכות 3 שבועות לפחות... בהצלחה

למעלה