כולם!!

MaYo0sH

New member
כולם!!

אוקיי, אחותי טסה לפריז עוד כמה ימים והחלטתי לנצל את זה ולבקש ממנה שתקנה לי כמה דברים.. אבל אין לי מושג מה! אז אם למישהי יש המלצה למוצרי טיפוח וחברות שיש רק בחול (צרפת..) ושאני מתכוונת למוצרי טיפוח: (שמפו,מרכך,קרם גוף,סבון פנים וכו´.. ולא איפור! אלא אם כן יש לכם המלצה ממש טובה..)

cha ching

New member
לי יש! ותקשיבי לי טוב טוב!

כי זאת החברה הכי טובה שיש בעולם כולו! ספורה
(sephora) ספורה-פריס זה החברה הכי טובה בעולם!

mandy

New member
אבל בספורה

יש כמה חברות לא? הייתי בפריז בחנות שם ,והייתי בלאס וגאס- ובלאס וגאס היו כל מיני חברות... אבל נראה לי שיש באמת ספורה בפני עצמו. ודרך אגב- החנות בפריז? ארוכה מאווד וענקית!!

plomphy

New member
כן!!!!

יש לספורה מוצרים משלה- ממש ממש טובים! מאוד מומלץ! יש לי איפור שלהם וקצף אמבטיה בכל מיני ריחות- אבל יש להם הכל, אפילו בשמים..!

Buffy1

New member
Sephora חנות מעולה

ויש עוד חנות קוסמטיקה בשאנז´ אליזה ששכחתי את השם, אבל את כבר תמצאי. גם בכלבואים למיניהם יש שפע של מוצרי קוסמטיקה. חלק של חברות שיש בארץ (אבל לא מביאים את כל המוצרים לארץ) וחלק של חברות שאין בארץ.

katykr

New member
חבל ששמעתי על זה רק עכשיו..

הייתי בבלגיה בקיץ וראיתי את החברה הזו, ודווקא לא ידעתי אם זה משהו שווה או לא, אז לא קניתי. באסה..טוף..לא נורא.

katykr

New member
אם את אוהבת את השמפו של

פרוקטיס... אז תבקשי ממנה את הקרם לחות של פרוקטיס, כי לדעתי הוא הרבה יותר טוב מהנטורל ושאר המוצרים שיש פה בארץ..אבל זה רק אם את אוהבת את פרוקטיס. ללאבלו, השפתון, יש שפתונים חדשים שנקראים וויטמין פאוור...זה בשפורפרת קטנה וכתומה וזה א-ד-י-ר!! תבקשי ממנה אפילו כמה..כי את תתמכרי. זה שפתון לחות, לא שפתון ליופי.

למעלה