כוס על האמאמאמאמאמאמאמא שלהם!!!!

kinley

New member
כוס על האמאמאמאמאמאמאמא שלהם!!!!

ושל כל שאר האימהות שמביאות לנו את אותם ואותן בנים/בנות שמכאיבים ופוגעים והורסים ומקהים אותנו אז אני עם הכאב שלי בגלל ההוא והוא עם הכאב שלו בגלל ההיא ואני עם האיכס והצער והבכי והכאב ועוד שניה אני מקיאה והוא שם בצד לא מרגיש יותר לא אכפת לו יותר והוא אדיש ואני .אני לא רואה והכול מסתובב ושום דבר לא אכפת והוא אומר.......שכבר לא אכפתנ לו יותר והוא אדיש...... ואני שם בלי להרגיש שום דבר רק להיות שם ולא משנה מי זה שם.... , ואלו שפגעו בנו........אנינו הופכים להיות אלו שפוגעים באחרים.... וזה לא ישתנה רק משחק תפקידים אני שונאת אותו!!!!אבל יותר את מי שהוא הפך אותי להיות!

pooshkash

New member
כל זאת, קינלי, בגלל ש...

את ממהרת לפתוח את הרגליים יותר מידי מהר!...

אורמור

New member
לא הייתי קופצת ככה למסקנות פושקש

לא באמת קבלנו תמונה של מה קרה שם אפשר רק להבין שקינלי במצברוח רע רע מאד במקומך הייתי מרפה מהרגליים שלה ברגעים כאלה ,

kinley

New member
האמת אורמור....

אין לי מושג ( או אולי קצת) מה רציתי להגיד בהודעה הזו נשבעת לך שקראתי אותה כבר ארבע חמש פעמים ואין לי מושג מה עבר עלי......תזכירי לי לא לערבב טקילה וודקה פעם הבאה

star2o

New member
היי

את נורא צודקת באמת כו על האממאמממ..שלהם כל העולם הזה חרה וזבל אחד גדול! ויש מלא אינטרסים, אחד רוצה לזיין את האחר ... חבל! זה יכל להיות עולם מלא יופי ואהבה! הכי טוב אולי זה להיות לסבית חחהההה

למעלה