כיבוי אורות על הפורום

• פותח הנושא ל3
  • פורסם בתאריך

ל3

New member
כיבוי אורות על הפורום

לכל הגולשות והגולשים בפורום. בצער רב אני נאלצת להודיע על סגירת פורום לופוס בתפוז. למרות המאמצים להכניס רוח חייה בפורום, הבית נשאר דומם והפעילות הדלה בו בתקופה האחרונה הביאה להחלטה לסגורו.
האמת היא שקשה לי מאוד לכתוב את ההודעה הזו. פורום זה היווה לי מעין בית שני כבר למעלה מעשור ולהחשיך עליו את המסך זה כואב ועצוב. אני רוצה להודות מקרב ליבי לכל האנשים שלקחו חלק פעיל בפורום ולאחל לכל הכותבים והסמויים הרבה בריאות ואושר בכל אשר תעשו ולאן שרק תפנו. מקווה שתמצאו פלטפורמה אחרת לשפוךבה את אשר על ליבכם ולהתעדכן באינפורמצייה רלוונטית. היה לי לכבוד לנהל את הפורום החשוב הזה ואני מודה על כי ניתנה לי ההזדמנות לעשות זאת

ולסיום רציתי להוסיף קטע שמצאתי ברשת :

כמו שקיעה שזורמת אל הים הרחב
כמו גולם הנפתח ופורש כנפיו
כמו גל שנספג בחול הזהוב
כמו הסהר השולח אור שמש טוב
כמו אתמול שיזרח מחר מחדש
כמו הד הנצעק, וחוזר ונלחש -

כך גם הפרידה, עוד פרק שנחתם
נחרט עמוק בלב, אבל איננו תם.
יישארו הרגעים היפים והטובים,
יישמרו החיוכים ועימם הכאבים.
הדמעות שנאספו מבכי ומצחוק
יצמיחו את המשך דרכינו עוד רחוק

סגירת הפורום

גולשים יקרים,

נוכח מיעוט הפעילות בפורום בתקופה האחרונה, הוחלט על סגירתו.
אנו מודים לל3 על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל.

המשך גלישה נעימה ב
אנשים.

טשטוש4

New member
בבקשה שקלו שוב את ההחלטה

חשוב, חשוב, חשוב להשאיר את הפורום הזה. כשאתה חולה לופוס ויש ימים רבים שאתה סובל מכאבים בלתי נגמרים, אף אדם בריא לא באמת יכול להבין מה עובר עליך. האנשים פה בפורום כן. וגם אם הייתה תקופה לא ממש פעילה משתתפי הפורום זקוקים לו. בבקשה שיקלו שוב את ההחלטה.

טשטוש4

New member
בבקשה שקלו שוב את ההחלטה

חשוב, חשוב, חשוב להשאיר את הפורום הזה. כשאתה חולה לופוס ויש ימים רבים שאתה סובל מכאבים בלתי נגמרים, אף אדם בריא לא באמת יכול להבין מה עובר עליך. האנשים פה בפורום כן. וגם אם הייתה תקופה לא ממש פעילה משתתפי הפורום זקוקים לו. בבקשה שיקלו שוב את ההחלטה.

טשטוש4

New member
בבקשה שקלו שוב את ההחלטה

טשטוש4

New member
בבקשה שקלו שוב את ההחלטה

למעלה