כיוונון טבעת

כיוונון טבעת

היי ערב טוב
נותחתי בעבר טבעת בשנת 99 עם מיני מעקף
ניום מנוחת טבעת פעם 3 לאחר דלף.
הטבעת הקודמת החזיקה 10 שנים והוחלפה כתוצאה מבלאי בספטמבר האחרון.
לא מצליחה להבין אותה בשונה מהטבעת הקודמת לא מגיע לכיוונון הנכון כדי לרדת אם סוגרת מידי מקיאה וחייבת לפתוח פותחת רבע במיון אוכלת הכל ועולה במשקל מה עושים? מישהו אחרי ניתוח שני טבעת וקלט שהטבעת הזו שונה מקודמתה? תובנות
בבקשה

אופירA

New member
מנהל
טבעת אחת אינה דומה לטבעת הקודמת שהותקנה אצל אותו אדם

כי מה שקובע הוא המנח שהטבעת מונחת על הקיבה שלך, כלומר האינטרקציה בינה לבין הקיבה שלך, וזה משתנה בכל ניתוח.
לכן למידה של טבעת היא אישית, ולא תלויה בידע שלך מהניתוח הקודם של הטבעת.

מה שלא ברור לי בסיפור שלך זה כמה דברים, שגורמים לי לחשוד שאולי אין לך ידע, ואולי כאן בעיית ההבנה שלך. למשל, את אומרת שאת פותחת רבע CC במיון - למיטב ידיעתי אין חיה כזו מיון שפותח רבע CC. כך שצריך לברר איתך מה המידע הנכון. עוד דוגמה, את אומרת בשנת 99 נותחת טבעת עם מיני מעקף. עד כמה שידוע לי, לא היתה קיימת פרוצדורת מיני מעקף בשנת 99, וכן אין צירוף כזה של טבעת עם מיני מעקף ביחד באותו ניתוח. אז שוב, כנראה שהמידע לא נכון וצריך לברר מה הנכון.
גם לא ברור מה זה ניתוח טבעת פעם שלישית. מה קרה בכל פעם. וגם לא ברור מי ניתח ואיפה את כל ניתוחי הטבעת האלה, ואיזו טבעת זו. מניסיוני הרב מאוד, עקרוני מי המנתח ואיפה את פותחת וסוגרת (איכילוב?).

לכן מציעה לך להתקשר אלי, טל' 03-5781855, שנוכל לברר מה לא ברור ולשאול שאלות נוספות, ולפי התשובות להבין איך להדריך אותך במקרה שלך בצורה היעילה ביותר עבורך. זה לא רק הטבעת, זה גם ללמוד כללי התנהגות שאולי אינך מכירה ועשויים להיות מאוד משמעותיים להצלחה.

אם אינך מעוניינת להתקשר, לפחות קראי את כל המידע באתר שלי,
ועני לי כאן על גבי הפורום על התמיהות שהעליתי, וננסה לברר בכתב.
[URL]http://www.g-band.co.il[/URL]

קובי ד11

New member
מנהל
טבעת שאלות

אני מציע לך להתקשר לאופירה לפי בקשתה ,כמה דברים שכתבת על מיני מעקף בשנת 99 נראים לי לא מדוייקים אולי מחוסר ידע. לא תצטערי

קובי

למעלה