ככה בינתיים, תגידו מה בא לכם...

Dr Funk

New member
ככה בינתיים, תגידו מה בא לכם...

רות קיבלתי, אנחנו עובדים על חומרים חדשים, ונחזור להופיע כשנחזור להופיע ונודיע זאת כאן לפני כולם. אבל בינתיים..... תגידו מה בא לכם,(שיר, רמיקס וכו') אני כבר אחפש ביצועים שאתם לא מכירים - מהופעה או חזרה שיהיה לנו בהצלחה May The Funk BE With You!!! דקל Funk'n'stein The funky the funky the funky the funky the funky the funky the funky the funkey the funkey the funkey the funkey the funkey the funkey the funkey the funkey the funkey the funkey the funky the funky the funky the funky the funky the funky the funky the funky the funky The Band

SV Design

New member
אה עכשיו

ראיתי זה דקל.. אתם ממש אחלה הייתי כבר בשלוש הופעות בירושלים והיה באמת מעולה...מת עליכם ועל האלבום שלכם.. בכל מקרה אני חושב שכולם פה ישמחו לשיר שלא שמענו...גם רמיקס מעניין אבל שיר יותר...

Funky Giraffe

New member
אה נשמה!

אני אישית הייתי שמח ל: Pick up the pieces ג'אמים והרבה משהו חדש (רצוי מגניב ולא בלדה) תודה רבה יא גבר

goomaya

New member
הו.

מרגש :) אני אשמח ל- funk medly שהייתם עושים עם suck on my chocolate salty balls, או אם יש מוקלט את הפינה של גורי ודקל עם פרבי וגלאי המתכות. זה היה אדיר :) אבל כל דבר יכול לשמח את לבי. תודה על המחשבה מאיה

SV Design

New member
אה גם

אני זוכר פעם עשיתם קאוור לdown to the night club..זה נחמד אני זוכר שעשיתם את זה יפה כזה..אם יש הקלטה..אם לא לא נורא באמת כל שיר,רמיקס,ג'אם משהו יהיה אחלה...

Dr Funk

New member
לוקח זמן, אבל לא שכחתי...

אני עובד על זה ובטוח אמצא כמה מהדברים שביקשתם פה, מקווה להעלות תוך שבוע שבועיים משהו מגניב... שיהיה סוף שבוע אדיר! May The Funk Be With You !!!

למעלה