כל היום אתה במחשבות שלי...

מתקלחת וחושבת עליך- כן אני שולחת ידיים לכוס הבוער ומענגת עצמי עם זרם המים מפנטזת עליך
מתנגבת ושוב חושבת עליך, למה זה לא אתה פה שמנגב אותי, עובר על כל חלק בגוף שלי , בהתחלה עם המגבת ואחר כך עם הפה.
מתלבשת ושוב חושבת עליך - רוצה שתרים את החצאית תלטף לי את הרגל, תתן ליד לעלות לגעת לא לגעת בכוס הבוער.
נוהגת לעבודה ושוב חושבת עליך, שירים מתנגנים לי באוטו ,הפנטזיות רצות נזכרת בפעם האחרונה שלנו ביחד במושב האחורי.
מגיעה לעבודה ושוב חושבת עליך, נזכרת בבקרים שהגענו מוקדם , וירדת לי כשאני יושבת בכסא במשרד , מלקק אותי מוצץ אותי מביא אותי לפורקן מטורף.
יושבת לאכול צהריים ושוב חושבת עליך, בוהה במסך נזכרת בחופז צהרים אצלך על השולחן שאני כפופה עליו ואתה מזיין אותי מאחור , אך אני רטובה מהזיכרון הזה מהתמונות שמציפות אותי.
זהו נגמר היום יוצאת הביתה וכמובן חושבת עליך, על הימים שמשכתי קצת את היום כדי להנות מעוד חיבוק ונשיקה וקצת התחרמנות אצלך במשרד
מגיעה סוף סוף שעת השינה ושוב חושבת עליך, הולכת לחלום עלינו קרוב הכי קרוב שרק אפשר!
וככה כל היום אתה איתי במחשבות , מסתובבת עם כוס שבוער מלחשוב עליך.
אז מתי תצא מהמחשבות ותבוא להיות כאן איתי? לזיין אותי כמו שרק אתה יודע?

אוטיסט1

New member
זה לכולנו, נראה לי שאם המחשבות חזקות כל כך צריכה קודם לפתור את זה

תודה על הדאגה ! זה בהחלט פתור , אבל תמיד כיף להיזכר . ולשמחתי יש לי הרבה תקופות מגוונות להיזכר בהן :)

למעלה