כמה שאלות עקרוניות

galigal33

New member
כמה שאלות עקרוניות

1 לעיתים לוקח להומאופטים המון זמן למצוא את הרמדי הנכונה (אם בכלל) מה דעתך על בחירה של רמדי הומאופטית באמצעות תקשור או קיינסולוגיה? אני הייתי אצל שלושה הומאופטים שלא הצליחו למצוא את הרמדי הנכונה לילד שלי במשך יותר משנה(!!!) חלקם טענו שזה עובד אבל אני לא רואה. ..אח"כ החלפתי הומאופטית שישבה וחשבה על כמה רמדיס..עם הרשימה הלכתי למתקשרת והיא תוך כמה דקות בחרה לי את הרמדי מהרשימה. יומיים אחרי נטילת התרופה החלו שינויים מרחיקי לכת ופריצת דרך בכל התחומים אצל הבן שלי. 2 במידה ורמדי לא עובדת ...מדוע לוקח להומאופטים כל כך הרבה זמן (חודש) להחליף אותה? 3 יש הומאופטים שגורסים שיש רמדי אחת נכונה שאדם ילך איתה כנראה לכל חייו ויש כאלו שמחליפים כל הזמן ..מה דעתך האישית? 4 יש כאלו שאומרים שנטילת שוקולד , קפה ומנטה תהרוס את השפעת התרופה ויש כאלו שאומרים שאין לזה חשיבות בכלל. מדוע הומאופטים לא מצליחים להגיע להחלטה בנושא כל כך פשוט אבל מתעקשים לקרוא להומאופטיה "מדע"? 5 איך מחליטים מתי להעלות מינון..יש הומאופטים שמעלים מינון אחרי המון זמן ויש כאלו שמהר מאוד. 6 אני חייבת לציין שאני מאמינה באפקטיביות של תרופה הומאופטית אבל לצערי נאלצתי ללמוד על בשרי שאין ממש חוקים ברורים ואם יש כל אחד מעקם אותם לפי התאוריה שלו.. סליחה על ההצפה ואשמח לשמוע את תגובתך .

כמה שאלות עקרוניות

שלום 1 מייסד ההומאופתיה עצמו אמר שזו שיטה נפלאה אך יש לה חיסרון אחד חמור: צריך לעבוד בה קשה מאד ( או כלשונו '' זה לא יעוף לפיכם כמו יונים צלויות ''...). החלום למצא שיטה יעילה וגם קלה עתיק כמו האנושות, אך לא מציאותי. בדקתי את הדברים שהזכרת ועוד כמה וחוץ מאקראיות לא ראיתי דבר. צריך ל ע ב ו ד. 2 לא צריך לחכות חודש דווקא. אם המצב חמור ניתן וצריך לתת תרופה גם אחרי רבע שעה- יום- יומיים ( במצב אקוטי ). בטיפול כרוני רצוי לתת זמן. 3 לגבי רמדי אחת או יותר. זה לא ענין של דעה אישית, יש מטופלים שתרופה אחת תספיק להם (עם חזרה בפרקי זמן ארוכים/ארוכים מאד) ויש שיצטרכו יותר. רמת בריאותם תקבע זאת. 4 תה/קפה/מנטה וכו' אין להם ערך/כח מוחלט. אלה, כמו גם התזונה בכלל צריכים להקבע ע''י המטפל על פי רמת בריאותו של המטופל. ככל שהוא חולה יותר תהינה הנחיות מגבילות יותר ולא רק בתזונה. ההומאופתיה הינה מדע אך לא כזה שדן במספרים אלא בבני אדם.... 5,6 נושא המינון מורכב מכדי לדון בו כאן. הכללים ברורים למדי ולא רק בנושא זה. כמו בכל תחום, יש אנשים מוכשרים/מנוסים יותר או פחות ויש שרוצים להמציא את הגלגל מחדש ועוד. בברכה

galigal33

New member
תודה על התשובה המפורטת

אכן עבודה קשה! הרבה הצלחה בנהול הפורום, גליה

galigal33

New member
תודה על התשובה המפורטת

אכן עבודה קשה! הרבה הצלחה בנהול הפורום, גליה

למעלה