כראמל- פרק 46- גובו

YossihNew

Well-known member
|רוח|

אז מי רוח הרפאים שרודפת את הטירה?

איך ג'יין תחזיר לעצמה את התפקיד?

האם בלום תצליח לחזור לטירה?

ובאיזו דרך יבחר גול?

YossihNew

Well-known member
איזה מזל שהרוח לא נכנסה בכראמל. אחרת הוא היה מתחיל לשיר לנו, לרקוד לנו... כן, הוא היה כראמל בהצגה. ראיתי אותו בהצגה אחרת, עם אביב פנקס וגל מלכה... עירית קפלן רוח רפאים יותר טובה. כן, לפליקס הגיע. מה חשבת שזה? שזאת לא רוח רפאים?

מה יש, ברברה? את לא צרחנית כתמיד. הו. הנה הצרחות. מה אכפת לך? יש לך עוד מתמיד. מה, רק דויד ישרואל יכול להיות גאון?

בוקר טוב, קרן יער. כן, צריך לכבד את החראת העם. הכרעה. טד מתקפל בקלות. מאוד. ליאן הופכת לשחקנית מאוד טובה. ברכות, קרן יער. כן, טד יעשה לה נינה.

חכו חכו, יוולד להם ילד שהוא בול ספ. אני מתכוון עם הבכי. אל תדאגי בנוגע לפרחים, מיליון רכבות דוהרות עד אוסטרליה. ספ. היי. לא ראינו אותך. אתה שוב מנסה להעביר את המסר לקהל? כבר אין מסר מזמן.

מסכנה גברת בלום. מאוד. אבל השיער שלו... הוא יפה... כן, המבשלת יודעת את הכול. ספ, כן. בכיין. ממטרה אנושית.

לשים לו את האצבעות בתוך הכוס? אוי, הוא ישפוך את כוס התה על רובי. תגידו, אתם לא מבינים את הטריק של רוחות הרפאים? למה חמדתם? לא, אבל חמדנו לצון... טוב, נו. לפחות לא שמו לך טבעת במרק. אין טריק לגירוש רוחות?

אולי תביאו פטרייה בצורת צנונית. ספ, אתה שוב מנסה להעביר את המסר? שבחתונה שלך יאכלו את זה! הנה. הראנו לו.

גול רק יסבך את הכול, תאמינו לי. כן, קיבלת עילוי. הוא היה קודם רק עילוי בסריגה. זאת הזוגיות הכי טובה של הילה. תחשבו מה זה אומר. ברברה כל הזמן מדברת. עוגיות, עוגיות... ביאטריס הייתה שם מאחורה? ביאטריס שם? לא? זאת לא תוכנית?

תופתעו כמה ריקודי גירוש רוחות יכולים להיראות מגוחכים לאדם מבחוץ. לא קיבלנו כבר את כל זה?

מסתבר. מסתבר, דברים כאלה קורים לו. אני אפילו לא כועס. זה פשוט קורה לו. כתוב שם במפורש- המשך בעמוד 3! לך יש חברה ביום זה? איך האוצר הגיע לפיליפינים? מי מאבד אותו כל הזמן?

בתור כתבת של מה? היא באמת דומה למיקה סגל. אני מחכה ששיר תגיב כדי לדעת אם כן או לא.

אני שמעתי שקרן יער היא יעל ריטבלט החברה של אלון. אבל בואו לא נדבר רע על המנהלת שאני מאוד אוהב. נכון? הפקה לא בשבילך, קרן יער?

הייתם צריכים להכין בקבוק לגיבוי. לעבוד עליו. עוגיות שקדים זה באמת לא טוב. עכשיו הבנתי מאיפה העלילה הגיעה. מהארי פוטר. גובו מפחידן. אני חש שנפגוש אותו שוב. את מי הוא רצה לפגוש? את גול? אולי את ספ, בכובעו האחר הוא יכול להיות רוח רפאים.

נקודת הרבע. כמו שכולנו יודעים. אבל מעניין את מי הפרופסור מסתיר.​

שיר m

Well-known member
היא באמת דומה למיקה סגל. אני מחכה ששיר תגיב כדי לדעת אם כן או לא.
כן, בהחלט. (סליחה שחיכית כ"כ הרבה|טמבל|)

אגב, כשגובו מציג את עצמו בתור גובו, זה קטע שלגמרי לקוח מהספר יויו למי שמכיר. זה נהדר

למעלה