לאן החברות מתגייסות?

lia2sh

New member
רשום עם דלקים וכל מיני...לא אכפת לי

עם מה... האופציה הכי נורמלית... לא עושה לי את זה מודיעין משום מה..

McBlack

New member
גם אני חזק נגד מודיעין ../images/Emo4.gif../images/Emo45.gif

ונגד הדרכה ונגד למות הגיס שלי אמר לי שאנשים במעבדות בצבא נוטים קצת להשתגע שם בכל מקרה, אם לא יתאים לך תמיד תוכןלי לבכות קצת ותבואי תהיי פקידה איתי

osnnat

New member
(בתקווה שהתקבלתי...)

מדריכת שריון (טפו טפו טפו!!!!!!!!!!)

McBlack

New member
בהצלחה עם הדוברות ../images/Emo140.gif

ולי כבר לא איכפת יותר... המנילה שלי כזאת מחורבנת, 'פקידה' נמצא אצלי במקום ה-2. משהו מוזר. עם קב"א גבוה ומגמת כימיה מואץ-ע.גמר מיקרוביולוגיה לא הציעו לי שומדבר מאשכול רפואה
למרות שלחברה שלי שלומרת מחשבים-כימיה כן הציעו. די מרגיע שהתפקידים באשכול ההוא מסריחים במילא. אעביר את השנתיים הבאות בהכנת קפה/משהו לוגיסטי/כוח אדם, אלא אם כן מישהו ישנה את דעתו בבקו"ם ויציע ג'וב מגניב

devilz

New member
חח לגמרי../images/Emo9.gif

נמנמ
ממ... גם אני סומכת במידה לא קטנה על כל"צ... סהכ.. מודיעין ידועים ככאלה שיכולים להחליט שאני לא מתאימה להם... יומיים לפני הגיוס... במיוחד שאני עדיין לא מבינה למה הם לא מוותרים עלי....

לוסין

New member
המון תודה:)

אני, לאחר הרבה מחשבה שאני משקיעה בנושא הצבא, הגעתי למסקנה שכל עוד באים בראש פתוח לצבא - כל תפקיד יספק אותך. יש הרבה תפקידים כלל צה"ליים שהם אדירים ואני מכירה לא מעט אנשים שהתבאסו ממש לפני הגיוס כי הם הולכים לכלל צה"לי והם כרגע יותר מרוצים מרוב החברים שלהם ש"התמיינו". אם יש לך נתונים אישיותיים טובים (ואני לא מדברת על קב"א וכאלה, לא מאמינה בשיטות של הצבא למדידת איכות של אנשים...) ואת בנאדם טוב, אני בטוחה שיגלו את זה מהר מאוד בכל יחידה:) בכל מקרה, שגם לך יהיה בהצלחה:)

McBlack

New member
אם כך, עומד להיות לי שירות לפנים

למה ממש לא איכפת לי איפה ישימו אותי. כל עוד זה לא מודיעין, הדרכה או מוות
תודה

למעלה