לא נרדמת

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אז אחרי שנ"צ קצרה לא נרדמת,נהנתי מאד עם הבנים בארוחת שבת ומחפשת סרט טוב,קוראת,אפילו שוחחתי עם "נושך התחתונים" :-P: אבל הוא רחוק מלאתגר אותי..שיהיה ליל מנוחה ושבת טובה לכולם.|לב|

אז אחרי שנ"צ קצרה לא נרדמת,נהנתי מאד עם הבנים בארוחת שבת ומחפשת סרט טוב,קוראת,אפילו שוחחתי עם "נושך התחתונים" :-P: אבל הוא רחוק מלאתגר אותי..שיהיה ליל מנוחה ושבת טובה לכולם.|לב|
את רצינית? למה לא קראת לי? שלוש דקות שיחה איתי והיית נרדמת ליומיים

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אתה בטח מתבדח..ניסיתי להעיר אותך ואמרת שאתה "סחוט"..העיקר שטכנולוג אמר "שאתם אוהבים לטבול את הנקניקיה :ROFLMAO: "

Safariguy

Member
חבל שלא אמרת.

נרדמתי רק ב01:30...

Safariguy

Member
מה הייתי צריכה לומר?לא נרדמת ... ;-) ואייך היית מסייע לי?
יותר בכיוון - "מי ער?"

ולגבי איך הייתי מסייע - בכל מיני דרכים - הייתי יכול לספר בדיחות קרש - זה כדור שינה לא נורמלי,
לספר לך על טיולים שאני מתכנן - בטוח היה מרדים אותך...

נערך לאחרונה ב:

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יותר בכיוון - "מי ער?"

ולגבי איך הייתי מסייע - בכל מיני דרכים - הייתי יכול לספר בדיחות קרש - זה כדור שינה לא נורמלי,
לספר לך על טיולים שאני מתכנן - בטוח היה מרדים אותך...
טיולים??שתף כי אני מאד אוהבת..

אבח"י

Well-known member
אחותי לצרה, למרות שתמיד יש לי ספר כבד במיוחד למצבים כאלה, כזה שאני קורא חמישה עמודים ומתעייף ממנו, ואז נרדם.

למעלה