לבן מפיני

pinibs

New member
לבן מפיני

הי בן, מזל טוב מזל טוב מזל טוב!!! איזה יופי, פורום שלם בניצוחו של בט"ש. אין ספק שזה עומד להפוך לפורום מוביל, ולעוד סיבה לבלות הרבה זמן מול המסך (רק אל תעזוב את פורום אומנויות הלחימה). המון בהצלחה, ובשעה טובה באמת מתוך ליבי. נכנסתי לפורום זה, ומיד עברתי לעמוד הראשון לבדוק את ההודעה הראשונה. מה אני מגלה? הודעה מ"שרגיל". מיד נדרכתי. "שרגיל" הוא שם משפחתה (הנדיר) של זוגתי האהובה (והנדירה). ואכן, לא להאמין, הודעה ממנה. מדהים ממש (לא ידעתי על כך כלום). ואז קראתי גם את תגובתך הנפלאה (כרגיל) ופשוט התענגתי לי מכל העניין. כמובן שמיד כתבתי גם תגובה, אבל משום מה היא לא נקלטה, אז בכל אופן מזל טוב גם בשם התגובה הראשונה שלי. בכל אופן, איזה לחץ! פורום חדש, וכבר שני דפים, ועוד לא הספקתי לקרוא כלום, ובטח שלא להגיב. לא להאמין, העולם ממשיך, ועוד בלעדי... לחץ. אני מת כבר לקרוא את ההודעות ואולי אף להשמיע את קולי, אך זה יאלץ לחכות, כי כפי שסיפרתי לך בבוקר בטלפון, אני היום בעבודה עם גור, ועוד מעט אנחנו הולכים, כך שלא נשאר לי הרבה זמן להנות כאן (בפורום). אל דאגה, אני מקווה שבתחילת שבוע הבא אתחיל להתאפס כאן על העניינים. זה אפרופו אגו, שראיתי שפתחת הודעה לגביו, מדהימה התחושה הזו של החמצה כביכול. כאילו העולם לא יוכל להסתדר בלעדי, אם לא אתייחס כאן מייד לכל ההודעות. אני משייך את זה לנושא של שליטה. שוב, כאילו שאם לא הספקתי לקרוא / להגיב, אז קורה משהו שאני לא יודע עליו (כלומר לא שולט עליו). ואז אוי ואבוי. בקיצור, כמי שמאמין ששום דבר לא קורה סתם, אני מאמין (באמת) שגם העובדה שאני נאלץ לדחות את הסיפוק שלי בנושא הפורום החדש שלך (מזל טוב כבר אמרתי?) היא לא סתם. מבחינתי זהו שיעור נפלא בענייני אגו (ששליטה היא רק עוד שלוחה אחת שלו לדעתי), צניעות וסבלנות. פיני תלמידך הנהנה ממך כל כך.

מרשים, מקסים, יפהפה! ../images/Emo23.gif

הא, ועוד ארבעה דברים: 1. תודה; 2. אתה בעצם "לוחם"... הידעת זאת?! 3. אני לא עוזב את פורום אמנויות הלחימה... מה הקשר?! 4. הפורום הזה פתוח לכל דבר עלי-אדמות... אתה מוזמן לצקת לתוכו את עצמך, בכל דרך שתמצא לנכון. שלך באהבה בן

חוכמית

New member
ים של אהבה

זה מה שאני מרגישה וזה מה שמוקרן כאן. תודה בן, תודה טל ותודה לכולכם. יש כל כך הרבה לקרא כבר, ולהגיב, איזה כיף. בן,בן אוהבת. כי אתה יודע לאהוב ואתה פשוט מדהים. ובקשר לשם. מאוד מוצא חן בעיני כי זה מתחבר לי לתחושה שיש לי כשאני נלחמת באגו. בקשר לחלומות - ההסבר של איך לעצור רגע ובאמת לראות...אוי... איזה דבר מדהים. איזה משהו גדול ששוב נלחמתי לעשות אותו מיד במקום או להמשיך את קריאת ההודעה. אגו...אגו... אהה....הזמנת אותו "לצקת" את עצמו לפורום נכון??? אז אני , בן בן, צוללת בקפיצת ראש כי מאוד מאוד מעניין במים הצלולים האלה. וקאיה, רק דבר אחד. למרות הגודל הפיזי שלך את פשוט גדולה!!!!!! באהבה.לכולם.

וואו, איזה כיף למרגלית, לטל, לי ו -

כולנו!!! למה? חוץ מאשר האהבה והחוכמה והעומק והמחמאות, מזה שאת... כאן!!!!!!!!!!! פשוט מדהים... שלך באהבה רבה!!! בן

למעלה