לדוד ברימן וחבריו כנסו לפה!!!

• פותח הנושא skaaa
  • פורסם בתאריך

skaaa

New member
דוד בירמן לראשות העיר !!!

תשמעו !, איזה מנהל פצצה - הוא צריך להחליף את רון נחמן ראש העיר שלא דואג לנוער ומסכן כך את חייהם בכך שמשום שהשעמום גדל נוער משתמש בדשא ... ותאמינו לי דוד בירמן לא היה נותן לזה לקרות ...

אסאל

New member
פחחחח!!!!../images/Emo45.gif נקרעתי פה עכשיו....

סנטה לשלטון
למרות שלדעתי כמנהל בית ספר הוא משמש ממש טוב וראש העיר....לא נראה הכי טוב כי באסיפות של העיריה הוא לא ישאיר להם אוכל! הבטן מדברת בעד עצמה!

Black Shark

New member
חכה שיגיע............

"הכריסמס" ותראה איזה טוב הוא יהיה (בתנאי שגם אתה תיהיה טוב) הוא יחלק לכולם מתנות ויהי קטעים.............. סתתתתתתתתם חחחחחחחחחחחחחחחחח...........

אסאל

New member
לדוד ברימן וחבריו כנסו לפה!!!

דוד ! אולי תספר לנו מה דעתך על בית הספר המקיף? למי שלא יודע דוד בירמן הוא מנהל בית הספר המקיף(התיכון היחיד באריאל) אנא שתף אותנו במה שקורה בתיכון.....מה דעתך על התלמידים ומה היית משנה לו היה לך את הכוח.....ולמרות שאתה מנהל לדעתי אין לך את הכוח הדרוש.. אז שתף אותנו אני בטוח שאנשם בפורום הזה ישמחו לשמוע את דברייך. תודה מראש

אנחנו בתוכנית רב שנתית לשיפור התיכו

אנחנו בתוכנית רב שנתית לשיפור התיכון . בשנתיים הראשונות אנחנו נשפר את הקולרים כדי שהמים הקרים יהיו יותר קרים - דבר זה דורש זמן,תיכנון ואנשי מקצוע , לאחר מכן נתמקד על איסור גידול דשא לא חוקי בחצר התיכון בשנה השלישית נשפר את הבירזיות כדי שהמים החמים יהפכו קרים ובשנה הרביעית אני עובר לusa ולכן לא אכפת לי. ..

Black Shark

New member
דרך-אגב יש לי דרישה........

בפעם הבאה שתכתוב את שמי תכתוב B-S בצורה הזו ולא בצורה העלובה כמו שכתבת! אבל אני אסלח לך הפעם..........

למעלה