לדר' הוברט שלום

א מ נ ו ת

New member
לדר' הוברט שלום

שלום לך דר' הגרורות שיש לי בריאות ממשיכות לגדול ועשית בדיקת ק-ראס דרך טבע מדיקל ואמרו לי שאני לא מועמד לארביטוקס הוי אומר שהתרופה לא תעזור לי בבדיקת סיטי האחרונה שאר הגוף נקי אז מה אני עושה ? מחכה לו שיניף מעלי את חרבו? או שיש איזשהו טיל שאני יכול לשגר לעברו? בהוקרה ובתודה רבה חיים

hubert

New member
המשך טיפול

שלום אמנות לא מכירה את הטיפולים שקיבלת את התיזמון והסיבה להפסקה, מבינה את המצוקה שלך,ומציעה לשבת עם האונקולוג המטפל והתיק הרפואי, ולחשוב ביחד על טיפול אפשרי. ד"ר הוברט

א מ נ ו ת

New member
לדר' הובר

עברתי טיפול פולפוקס ואחרי זה פולפירי שממש לא סבלתי ואז לפי פענוחי סיטי וסיטיפט התברר שהגרורות בריאות התחילו לגדול מהטיפול הראשון והטיפולים לא השפיעו עליהם כלל אלא הם המשיכו לגדול לכן הגעתי כעת למצב הזה שאיניני יודע מה לעשות תודה רבה על תשובתך והתיחסותך למצב האם את הולכת לברצלונה? ואם כן אז שיהיה לך בהצלחה שם ותביאי לנו ידיעות משמחות שוב תודה לך יום טוב חיים

hubert

New member
אני נוסעת לכנס בברצלונה עד ה30/6

אשמח להתעדכן בטיפולים / תרופות / אפשרויות טיפול, תוכל לשאול את הרופא המטפל שלך מה בקשר לטיפול ב:מיטומיצין. ד"ר הוברט

א מ נ ו ת

New member
רציתי להוסיף על פוטסיום

האם זה "נורמלי" שכל פעם יורד לי הפוטסיום ל 3 ומטה האם המחלה גורמת לזה?

hubert

New member
ירידת אשלגן

אנו מאבדים אשלגן בדרך כלל בשילשול או בהקאות, אם היה לך התקופה האחרונה אולי מהטיפול ,יכול להסביר. אפשרות נוספת היא מתרופות, שאל את רופא המשפחה. ד"ר הוברט

למעלה