להשוויץ?

• פותח הנושא t32
  • פורסם בתאריך

t32

New member
להשוויץ?

המון המון ארגזים נאספו ועוד מחר לפנינו. המון אוכל, המון אוכל. השינוי שלי- לעסוק במשהו שמביא אושר. אני מקווה השנה להצליח ולעבוד בתחום שעוזר לאנשים. לא, לא תראפיה. הלוואי ואוכל השנה לעבוד במשהו שעוזר לחלשים ואפילו אולי להתפרנס מזה(לא סותר בהכרח)

../images/Emo45.gif בטח להשוויץ!

ההישג לטובת ארגון לתת, אבל ההישג כולו שלך שהרי את היא זו שמנהלת את המבצע באזור שלך. ומשהו קטן נוסף: אם תחליפי את ההלוואי בסימן קריאה בסוף המשפט, אני מבטיחה לך שבסוף השנה תראי כבר כיוון ברור להגיע למקום הזה.

t32

New member
אז את אומרת

שאם אני אחליף את ההלואי שהספר שלי יפסיק לשכב בהוצאת כתר ולהעלות אבק ב-הספר שלי יפסיק לשכב בהוצאת כתר ולהעלות אבק! זה יקרה?

t32

New member
יעל

ובנימה רצינית זאת.... זה לא הולך. בגלל זה אני כאן. רוצה להאמין שאולי כאן יתנו לי את הכלים לראות איפה זה "תקוע" איפה מסתתר האושר. מכירה את האמרה "שליחי מצווה אינם ניזוקים" אני תוהה לפעמים אם יש באמרה הזו אמת. אני מסתכלת על הארבע שנים האחרונות אחורה- % 30 מזמני ויותר מוקדשים להתנדבות, ולא על מנת לקבל פרס, ועדיין... כאילו כל צרות העולם מוצאות רק אותי.

אושר הוא מושג מופשט, תחושה שמציפה.

אני יודעת פה ושם מה גורם לי אושר, אבל רק את יכולה לדעת מה יגרום לך להרגיש את התחושה הזאת. מאחר שאנחנו מכירות ולא רק מעל דפי הפורום, אני יודעת שאת לא סתם אומרת, ההתנדבות היא בנשמה שלך. ויחד עם זאת, אולי בתוך כל העיסוקים, הצרות, וההתנדבות, שכחת משהו חשוב אחד? לדאוג לעצמך? ואני יודעת שאין לך יכולת לשלוט בכל צרות העולם, אבל יש לך יכולת לבחור באיך שאת מגיבה אליהן, איך את מנהלת את עצמך, ואיך את פועלת במקרה שספר שחשוב לך שוכב ומעלה אבק בהוצאת הספרים. זה לא על רגל אחת, ומקווה שהדברים יתבהרו כשנתחיל לעבוד ברצינות.

t32

New member
רק להמשך לילה טוב

פרדי בונבון. מלקק לי את הידיים- זה את לימדת אותו כאלו טריקים לכיבוש לבבות?

מקסימון קטן ../images/Emo13.gif תמסרי לו נשיקה

הצ'ארם הוא שלו באופן אישי, אני רק טיפחתי אותו
שבת שלום,

למעלה