לינדזי היתה בדובאי

LindZiv Cohan

New member
לינדזי היתה בדובאי

לקוח מלוהאן גרופי
Lindsay Lohan in Dubai As you know from previous posts, Lindsay Lohan accompanied Samantha Ronson to Dubai for the Grand Opening celebration (a $20 million party!) of the 1,539 room resort, Atlantis, The Palm. Other celebrities at the event included Mischa Barton and Mary-Kate Olsen. At one point, Lindsay Lohan sat at the same table with Mischa, Mary-Kate, and girlfriend Samantha Ronson. Mischa Barton wrote on her own blog that she had the “best time hanging out with Mary-Kate, Lindsay, Samantha and everyone else seated at our table.”​
מה דובאי, מה! שתבוא לישראל! וואי ציפיתי שמישה ומרי קייט ילכלכו עליה אחרי זה
כמה טוב שזה לא ככה

NoOop

New member
כי היא שונאת להצטלם,

סתם... היא כנראה חושבת שזה יפה או משהו כי יש לה מלא תמונות כאלה שהיא עם פרצוף כועס. זה כמו שאנשים מחייכים למצלמה, אז היא כועסת...

Shiri from the block

Active member
הצבע שיער הזה ממש יפה לה../images/Emo99.gif../images/Emo113.gif שלא תעשה בלונדיני יותר../images/Emo7.gif

NoOop

New member
לאאא ../images/Emo10.gif

אני אוהבת כשהיא בלונדינית. הייתה לה תקופה שהיה לה בלונד אבל עדיין קצוות ג'ינג'יים כאלה, זה היה כל כך יפה

דנדנאלה

New member
חחח כן....זה היה הכי יפה...

אבל עדיין יותר יפה לה הג'ינג'י הטבעי זה מיוחד כזה...P=

NoOop

New member
וואו אני חייבת לציין..

יש לה אף ממש סימטרי ומבריק כזה. והשיניים שלה ישרות לאללה. מושלמת? :O

דנדנאלה

New member
.....

איפה זה דובאי ביכלל?!>< זה נישמע מקום יותר קטן מישראלO___O שמתם לב שמרי קייט הרבה יותר מפורסמת מאשלי?(נכון?><)....=\

NoOop

New member
כי היא מסוממת.

קצת עצוב הייתי אומרת. היא התפרסמה יותר ממנה כי בחרו אותה לסרט אבל זה כי התקשורת ניפחה את הסיפור של הגמילה שלה. ובתכלס אשלי נראית הרבה יותר טוב ממנה, היא מצטלמת להרבה מקומות ושתיהן די מצליחות.

LindZiv Cohan

New member
זה מדינה באיחוד האמירויות הערביות

או משו כזה
סימפל פלאן הלכו להופיע אצלם כמה ימים אחרי שהיו פה ):

NoOop

New member
והיא הלכה לשם?!?!

בטח יותר יפה פה. אז שתבוא כבר P:

LindZiv Cohan

New member
חחח בדיוק! אנחנו יותר מפותחים../images/Emo3.gif