לינק לתמונה של החברה של שי...................

yonni1111

New member
ארז טל יכול לטעון מה שהוא רוצה...מה נראה לך

שהוא יגיד??? שזה מה שהוא החליט??? ברור שהוא יגיד שאלו החוקים. בכל מקרה היוצא מן הכלל אינו מעיד על הכלל ולדעתי השידור הזה (אלא אם כן שי הסכים) הוא חציית גבולות מגעילה שנעשתה כדי למשוך צופים למסך. הרי כל העסק הזה של פסילת השידור והכנסת כל הצופים למתח הוא שיקול מקצועי גרידא שנועד לרתק המונים מול המסך. אז תפסיקו לזבל במוח, אין להפקה שום שיקולים אחרים פרט לעשות פרסום/כסף וכו' וכו', אתם תמימים אם אתם חושבים אחרת....

Saladin

New member
פחח מאיפה נראה לך שלא קיבלו?

הרי לא יראו לכל הצופים את האח הגדול שואל את שי: "שי, האם אתה מסכים שהתמונות האלה ישודרו בתכנית היום בערב?". קראתי את הכל חוץ מהשורה האחרונה והיה די ברור מה אתה רוצה להגיד.

yonni1111

New member
תודה על הלינק.......וואי היא ממש מכוערת חברים

היא ממש גברית.....איך ששי דיבר הייתי בטוח שאני הולך לראות את היצור הכי יפה עלי אדמות......עכשיו יש רק עוד הוכחה לברברנות של שי....

yonni1111

New member
חח גאון!!! צודק/ת לגמרי....שנאמר: גוף אכזרי..

פרצוף פרנק ריברי (המבין יבין)...

איזה שטויות

היא אמרה על יוסי בקשר ללחם שמי שחושב על אחרים משהוא אז הוא בעצמו היה מסוגל לעשות את זה,ז``א למחוק,היא לא מחקה.

yonni1111

New member
לא נכון.....אני ראיתי אתמול ששי אמר לה את זה

היא פשוט אמרה "נכון" (זה היה בסוכה) ושלפה את התירוץ: "כאילו שהוא לא היה עושה את זה...."

צריך להסביר שוב?

זה מתחיל להיות מעייף. היא אמרה כן, ברור , בציניות ואז אמרה שהוא אומר כך מכיוון שזה מה שהוא היה עושה בשיחה אתמול בערב היא אמרה לו שהיא לא אדם שהיה עושה דבר כזה מה שנכון גם אם תכתבו את זה כאן 100 פעמים זה לא יהפוך את השטות הזאת לנכונה

למעלה