לכולם........

bat el

New member
לכולם........../images/Emo51.gif../images/Emo9.gif

שלום לכם.... מה שלומכם? רציתי קודם כול להודות לכולכם ולומר תודה רבה על כל התמיכה שאתם נותנים אני באמת מרגישה בבית.... אשמח להשתתף איתכם בדיונים וכו.... מאחלת לכם רק טוב ואני מבטיחה להיות בקשר... אוהבת בת-אל

bat el

New member
יש לי שאלה.....?

רציתי לשאול אם ידוע לכן איזה אוכל הכי טוב למוח ובמיוחד לזיכרון האם אתם יודעים ויכולים בבקשה לומר לי? אשמח שוב לקבל תשובות.... LOVE U בת-אל

האמת...

המורה שלי לאזרחות טען שטונה. לי זה לא נראה.. יש מאכלים (פחממות פשוטות. סוכרים וכאלה..) שמעלים מהר את רמת הסוכר בדם, ואחר-כך הרמה יורדת מאוד מהר. דברים כאלה יכולים לפגום בעירנות ובמצב הרוח, לא יודעת לגבי הזיכרון. חשוב שלגוף יהיו את כל המרכיבים שהוא צריך, ואז הוא יתפקד בצורה הכי טובה. בהצלחה במבחן (ניחוש נכון??) דסתמונתס נ.ב-לישון טוב...

snork

New member
לא נראה לי שממש קיים אוכל כזה...

אבל חוסר בברזל או בויטמין b12 יכול לגרום להיחלשות הזיכרון. לא יודעת אם עזרתי, אבל זה מה שאני יודעת.

רון ו

New member
לציטין (יש קצת בשוקולד)

לדעתי באמת מותר לטעום טיפה מכל דבר אחת לכמה ימים אבל בנוגע לזכרון, מה שבאמת עוזר זה תרגול אינטלקטואלי keep the mind busy בהרבה תחומים לא הייתי ממליץ על ויטמינים כתחליף לאוכל מגוון כל זמן שאין בעיה רפואית כמובן מנסיון אישי ויטמינים מעוררים תאבון ולפעמים גם אגרסיביות אז מי צריך

למעלה