לכל מי שאכפת לו

מירית43

New member
לכל מי שאכפת לו

מאז אירועי חולוניה במלחה אני מסתובב עם בטן מלאה. היה נראה לי שהיתה תגובה הולמת- גם בתקשורת, וגם מצד הקבוצות. לדאבוני הרב טעיתי. זה חלף מהר מאוד. כל מה שקרה בגביע, וקורה עדיין לנגד עינינו בפורום זה, ובכל ערוץ תקשורת, מביא אותי בכל זאת לדבר. הבעיה בספורט הישראלי, ולא רק בו, אני מאמין, מתחילה בקבוצות עצמן, ולא באוהדים. יש שנאה אמיתית בין הפועל ת"א למכבי ת"א (כיום- רלוונטי רק לכדורגל), בין הפועל י-ם למכבי ת"א, ומשהו לא טוב מתפתח בין חולון להפועל י-ם. ראשי המועדונים צריכים לצאת השכם והערב לתקשורת ביוזמות מגוונות, כדי לקרב בין המועדונים עצמם. לדוגמה: א. הופעות משותפות לפני משחקים טעונים, כמו זו של הלפרין ומרקוביץ' (אם אני זוכר נכון), שבוע אחרי 'מלחה'. ב. ראיונות מפרגנים (בטעם טוב ובשכל, כמובן) בתקשורת של אנשים מקבוצות יריבות, לפני או אחרי משחקים באירופה (יול"ב ויורוליג). ג. הזמנות למשקים של אנשים מקבוצות יריבות למשחקים במסגרות האירופאיות. תחשבו כמה זה יהיה יפה לראות את דני קליין כאורח כבוד בנוקיה, או את מוני פנאן במלחה. ד. ארגון משחקי ראווה של אוהדים מקבוצות שונות, שישחקו יחד, כלומר, שבאותה קבוצה ישחקו שני אדומים וצהוב אחד (שלוש על שלוש), וכדומה. תראו חברים, אני אוהד של מכבי ת"א, ואני מגנה בכל תוקף את התנהגות המועדון בכל הנוגע לתגובות על גמר הגביע. בגלל דברים כמו אלה מתפוצצים חזיזים ועפות אצבעות. אם יש פה מישהו עם יוזמה ממשית, אכפתיות, ושהוא מבין שזה באמת רק ספורט, ושמיליון גביעים לא שווים חצי אצבע של בן אדם- אנא תצטרפו אליי. אשמח מאוד לדבר איתכם ולהזיז דברים.

למעלה