למה Queen

vitamin P

New member
ראיתי לא מזמן איזה סרט

העלילה שלו תקועה איי שם בימי הביניים וכל הסרט מלווה בשירים של קווין סרט חדש, ראיתי אותו לפני שנה וחצי בערך שכחתי איך קוראים לו תודה

בטח הכוונה ל-HIGHLANDER

שאם ידוע או לא, כל האלבום KIND OF MAGIC מתפקד כפסקול הסרט כמובן.

mati88

New member
בגלל השערות בחזה של פרדי

מה זה למה? בגלל שאפשר לפרש את המילים של השירים שלהם באלף צורות, בגלל שפרדי הוא ההוכחה שגם בריטי, הומו, מכוער (אני מאוהבת בו לגמרי, אבל אין מה לעשות) שמתעקש ללבוש בגדי גוף יכול להיות זמר מדהים, מצליח ואחד הפרפורמרים הטובים ביותר אי פעם...

hellford

New member
מכוער? לדעתי הגזמה פראית....

בתקופה שהיה לפרדי היה שיער ארוך ואיפור הוא היה נראה לא רע בכלל בשנות ה80 אמנם עם השיער הקצר והשפם הוא היה נראה מטופש אבל עדין... לא מכוער לדעתי.. חוץ מזה ראית פעם את ג'ון אנדרסון מYES או רוני ג'יימס דיו? הם סולנים מכוערים! ובקשר ללמה קווין? בגלל חמשת האלבומים הראשונים שלהם שכל אחד מהם מאסטרפיס, בגלל המקוריות של בריאן מאי שאני לא מכיר גיטריסט שנשמע כמוהו, כמובן שבגלל פרדי שבלעדיו קווין לא הייתה יותר מלהקה ממוצעת עם גיטריסו טוב.... ובגלל..... שהם היו הראשונים שלי... מגיל 10

mati88

New member
בתקופה שהיה לפרדי

שיער ארוך ואיפור, הוא היה נראה על גבול המזעזע (כמו בקליפ של בוהמיין רפסודי אתה מתכוון, נכון?), ודווקא בתקופת השפם הוא היה נראה אחלה... גברי לשם שינוי
בקשר לyes, מעולם לא אהבתי את המוזיקה שלהם אז בטח לא התעניינתי איך הם נראים.. ככה שאני לא יכולה להשוות... אבל אחרי הכל, גם הביטלס לא היו נאים במיוחד, חוץ מפול אולי (ג'ון בתקופת אבבי רואד היה נראה אפילו יותר רע מיוקו, ג'ורג' בצעירותו היה מאוד מאוד לא נאה, ורינגו... היה רינגו..), ובכל זאת הם מהממים והלהקה שאני הכי אוהבת(קווין מיד אחריהם)... יום טוב

hellford

New member
פרדי הוא אדם תיאטרלי

ולכן גם איפור ושיער ארוך מתאימים לו מאוד לדעתי. בתקופת השפם, השיער הקצר וה"גבריות"(הרי פרדי לא יכול להיות באמת גברי...) הוא סתם נראה כמו אופנוען, אבל כמו הבחור של הויליג' פיפל, אופנוען הומו כזה... אבל כנראה שזה עניין של טעם אישי וחוץ מזה ג'ורג' האריסון יכול להיראות טוב מאוד בתמונות מסויימות

PennyLaneM

New member
הוא לא מכוער.

לפחות לא לפי דעתי :| כשמתחילים להתמכר לקליפים,רואים אט אט שהוא מתחיל להיות יפה מפעם לפעם :] למשל בקליפ breakthru הוא יפיוף,למרות שהייתי מוותרת על השפם. ולא תמיד מוצאים את התקופות הטובות שלו,אבל סך הכל הוא בן אדם יפה. מבחינתי לפחות. בקשר לשאר אני מסכימה עמך :]

idanem

New member
למה?

בגלל המוזיקה בעיקר...הליריקה יפה, אבל רק בחלק מהשירים יש ליריקה שאני יכול להתחבר אליה...

MaStIk BaZoOkA

New member
אממ..בגלל שזאת להקה ממש טובה..חח.

ו..בתכלס כל הרוק של היום יותר רדוד מהרוק של פעם ,יותר רדוד מהסגנון של קווין..(לדעתי.. בלי להרוג אותי..חח..) גם השילוב של המוזיקה עם המילים גרמה לי לאהוב יותר ויותר את הלהקה.. קווין זה קלאסיקה של רוק

למעלה