למי שמעוניין, גלריית קליפים ענקית של שמ"ג

למי שמעוניין, גלריית קליפים ענקית של שמ"ג

למי שלא מכיר, ישנו האתר smgvbest שמכיל גלריה עם כמעט כל ההופעות הטלויזיוניות ובכלל של שרה בראיונות, קטעים מסדרות שהיא הופיעה בהן בהופעת אורח ועוד ועוד. מה שכן, קודם צריך להירשם לאתר (בחינם כמובן) ורק לאחר מכן מקבלים גישה לגלריה (בתפריט שבצד שמאל למעלה). הקיצור, ממליצה להיכנס, אפשר גם להוריד איזה קליפ שרוצים משם, לפחות נכון לפעם האחרונה שנכנסתי אליו. www.smgvbest.com תהנו

Aspen

New member
מכירה אבל

לא הייתי בו ה-ר-ב-ה זמן. כבר שכחתי שזה בהרשמה. נראה לי באמת שאני ארשם. תודה!

גם אני, אבל זה רק בגלל...

בגלל שכבר הורדתי משם כמעט את כל מה שאפשר שעניין אותי, לא חזרתי לשם הרבה זמן. וגם לשרה היו מעט מאוד ראיונות מאז. יש לי קליפים משובחים משם, כמו הראיון שלה אצל ג'ונתן רוס, ראיון פשוט קורע!!! (מ-2004, התקופה שבה יצא The Grudge).

Aspen

New member
נא לפרסם את הראיון ../images/Emo66.gif

(קישור אליו, משהו)

איך באמת מוסיפים פה קישור?

כי מקודם שהוספתי קישור לאתר עצמו, בתצוגה המקדימה זה הפנה אותי כל פעם לאיזה דף של תפוז, אז פשוט שמתי את הכתובת לא בלינק. האמת שכמו שאמרתי, האתר הזה הוא בהרשמה אז אי אפשר לקשר ישר לריאיון שם. אבל משבוע הבא כשאני כבר אהיה בדירה החדשה שלי עם המחשב שלי (אני בין דירות ולא כותבת מהמחשב שלי), אני אעלה את הקליפ בשמחה

Aspen

New member
אמממ

3 אפשרויות: בתוספות שיש למטה יש את "כתובות אינטרנט נלוות" - כתובת בקישור כמובן ובתיאור את יוכלה לכתוב מה שבא לך. אפשרות שנייה: קישורים בתוכן ההודעה - את כמובן מכניסה את הכתובת, ובמחרוזת מתוכן ההודעה את כותבת איזשהי מילה שנמצאת גם בתוכן ההודעה עצמה. כלומר, אם את רושמת בהודעה שלך נגיד "שרה" איפושהו בהודעה, תרשמי אותה גם ב"מחרוזת מתוכן ההודעה. אפשרות שלישית אם הכי קל לך והכי פחות נוח לנו, פשוט לשים בהודעה עצמה את הקישור, אבל אז נצטרך להעתיק אותה בעצמנו. מקווה שהסברתי ברור, כי יש לי הרגשה שלא..

תודה, אני מקווה שאצליח

כי אני מכירה את האפשרויות אבל משום מה, כמו שאמרתי, הלינק הפנה משום מה לדף של תפוז. אני אנסה שוב בעתיד. וההסבר היה ברור מאוד, תודה רבה

למעלה