לעומתכם אני מקרה אבוד....

Jasmindb30

New member
לעומתכם אני מקרה אבוד....

כל החיים שלי שקלתי במשקלים גבוהים מאוד בין 130 ל 170 קילו
והמשקלים האלו הורידו לי ביטחון
ככה שאני עד היום לא הייה לי שום מערכת יחסים
ואני מבהירה לא רציני ולא שום דבר אחר
למרות שאני מתה כבר למצוא את האחד
ואפילו אני בתהליך של ירידה במשקל
עד לפני 4 חודשים שקלתי 125 קילו
היום אני 106 קילו זה השיא אבל יש לי עוד להוריד
בכל פעם שאני מנסה להכיר מישהו והוא מדבר על העניין
של המגע ונשיקות וכל זה, אני לא שם
אני לא עברתי את הדברים הללו.
אז זה קשה ואף אחד לא מבין את זה
לא קל.... אבל מקווה שבהמשך יהיה בסדר
אהה שכחתי לציין פרט לא קטן אני בת 30.....

בהצלחה אור על הניהול בפורום....

Light18m

New member
תודה, בהצלחה גם לך!

לכל אחד מאיתנו יש את הבעיה שפוגעת לו בביטחון, גם אני חשבתי שאני מקרה אבוד בזמנו.

אני מאחל שתמשיכי ותצליחי בתהליך שאת עוברת (גם מבחינה בריאותית), ועם המראה החדש תקבלי גם ביטחון ומחזרים.

אגב, לדעתי יש גם הרבה גברים שנמשכים לבחורות מלאות

ברור שיש אבל....

הבעיה היא לא תמיד בבני זוג אלה בקבלה שלך את עצמך....

ולזאת שמעלי מאחלת המון בהצלחה גם בהרזייה, צבירת ביטחון או לחילופין העניין שהזכרתי בו תקבלי את עצמך כמו שאת... אה כן והכי חשוב לסוף מציאת האחד! =)

Purple Mushroom

New member

Purple Mushroom

New member
חוסר בטחון במשקל גבוה

אני בתפוז פורומים כבר למעלה מתרייסר שנים,
ובדיעבד, כשהייתי בן 26, כשגרתי בירושלים במרץ 2002, פתחו בתפוז את פורום שמנות ויפות.
הייתי שם פעם כותב הרבה. (לשמנות ולאוהבים אותם, יש שם גם בנים), ונתקלתי גם אופליין, בכמה שמנות עם בטחון עצמי נמוך, צעירות ויותר מבוגרות,
גם גרושתי היתה כזאת. ממליץ לך לכתוב גם שם, ולהשתתף במפגשים, אם לא עשית זאת, היה פעם פורום מאוד פופולרי בתפוז, נושא פרסי פורום תפוח הזהב. :)

ANGELA9

New member
ואני מאחלת לך הכל ליבי בהצלחה שתמצאי את

האחד שלך....

אבל מנסיון החיים שלי , את חייבת לעשות דיאטה וספורט , אני בטוחה שאם יש רצון טוב אז יש יכולות , ואם יש לך מטרה זה עוד יותר מעודד להראות טוב...............

תעשי זאת קודם עבור עצמך עבור הבריאות שלך, שתרגישי טוב עם עצמך , ותצליחי לאהוב מאודדדדדד איך שאת ניראת במראה !!!!!!

ואז יגיעו הבני זוג שיחזרו אחרייך.............

ב ה צ ל ח ה מאמי

פשוט בא לי...

לתת לך חיבוקי ענקי!!!

אז לפני הכל הנה,אני שולחת אותו אליך...

דבר שני,
עליך להיות גאה בעצמך!!
לא משנה כרגע מהי המעטפת החיצונית שלך,תאהבי את עצמך כמו שאיש לא אהב קודם..
עליך להתגאות בעצמך שאת מכירה בחולשותייך..
עליך להתגאות בעצמך שאת מודעת לבעיותייך ושאת פועלת להפוך אותם ליתרונותייך...

אני גאה בך שהחלטת לרדת במשקל..
אך יקירתי,
בראש ובראשונה עשי זאת למען עצמך!!
מגיע לך!!

הרגשות הפנימיים שלנו,הם הרגשות שמשקפים אותנו,הם הרגשות שהסביבה קולטת מסביבנו..
המשיכי לצעוד בדרך המופלאה שבחרת,את תצליחי!!

אני מבטיחה לך שיבוא היום ותמצאי אהבה ענקית!!
אהבה שתרעיד את מיתרי ליבך!!
האהבה הזאת תגיע לא בעקבות הירידה במשקל,אלא בגלל שאת תלמדי לאהוב את עצמך...

״ברגע שתפתחי את ליבך,תוכלי לגעת בליבם של אחרים״...

בהצלחה יקירה!

The LadyKiller

New member
לפניי שאני אאחל לך שתמצאי את האחד שלך,

אני אאחל לך שתלמדי לאהוב את עצמך.
זה תהליך שרובינו עוברים עם עצמינו, וזה לא פשוט, ויותר קל להיכנע ולהסתכל על הפן השלילי,
אבל אני באמת מאחלת לך שתעשי את כל המאמצים כדי לקבל ולאהוב את עצמך, פנימים וחיצונית, ולהסתכל במראה ולחייך.
אחריי זה דברים אחרים באים בצורה יותר פשוטה

shanit159

New member
לעולם לא מאוחר מדי...

כל הכבוד על הירידה בגדול... אם הצלחת בזה אני מאמין שתצליחי גם בדברים אחרים... איך אמר הרצל: אם תרצי זו לא אגדה...

יקירתי...

בתור שמנה, אני הכי יכולה להזדהות איתך.
כמה שהמשקל העודף מהווה חיץ ביננו לעולם וכמה שזה תקוע בראש כמכשול...
תמיד הייתי שמנה, היום אני לא יודעת מה המשקל המדויק שלי אבל זה באיזור המאה קילו ואני מאמינה שכבר יותר, לא יודעת כמה יותר.
אני גם בתקופה שהבטחון העצמי שלי ממש לא במיטבו ולכן אני לא הטיפוס הכי מעודד.
אבל יחד עם זאת, יכולה להעיד על עצמי שככל שהמשקל היווה פחות אישיו אצלי באופן אישי, מבחינה פסיכולוגית, כך הייתי מחוזרת יותר מהצד הגברי.

אז לא, אני לא שמנה מאושרת אבל אני לא מאושרת לא כי אני שמנה.
ולא, אין לי זוגיות ואף פעם לא היה לי קשר זוגי רציני, לצערי נחלתי כשלונות בתחום.
כן יש לי ניסיון מיני מסוים אבל זה לא כזה מעודד אותי.
בכלל, לא יודעת אפילו מתי היתה הנשיקה הראשונה שלי אבל זה לא לפני גיל 18, פשוט לא היה לי עם מי...
בניתי סביבי מחסומים ובעוד חברותיי חושבות על בנים בגיל ההתבגרות אני אוסרת על עצמי ומדכאת כל מחשבה כזו מתוך אמונה שלעולם גבר לא יגע בשמנה כמוני.
באופן אירוני, היום אני מרגישה שדווקא מי שכן מביע בי עניין זה בגלל שאני שמנה. לאו דווקא על מנת לפתח קשר זוגי רציני, אולי סתם להכניס שמנה למיטה.

היו לי תקופות מוצלחות יותר מבחינת העניין שעוררתי בקרב המין השני אבל שום דבר לא צלח וגם לא ניסיתי הרבה.
יש בי חוסר בטחון תהומי ולמרות זאת אני מודעת לזה שלא רק המשקל הוא שיפריע לי, יש הרבה דברים מעבר.
אל תשקעי במחשבה שאת לא שווה כי את שמנה, ממש לא!
לכי עם ראש מורם, זו מי שאת וזה לא ושה אותך לפחות טובה או מוצלחת או שאת לא יכולה להיות נחשקת או מחוזרת!

TheShining

New member
ראשית, כל הכבוד לך על שהצלחת להוריד

במשקל והגעת להשגים מרשימים. זה חשוב מאוד מבחינה בריאותית. כל השאר הרבה פחות חשוב.
כל מה שאת צריכה לדעתי זה ללכת על ניסוי וטעיה, עד שתדעי מה עושה לך טוב. את לא חייבת לספר לאף גבר (אלא אם כן הוא רציני לגבייך, מעריך ומחבב אותך מאוד) שאין לך נסיון כלל.
אני חושבת שאם תפגשי גבר ש "יעשה לך את זה", כזה שימשוך אותך מאוד, תרגישי אולי יותר נוח להתקרב אליו פיזית. אל תשכחי, את יכולה לעצור בכל שלב ולומר שזה לא מתאים.
הייתי ממליצה לך קודם כל להתיידד עם גברים, ידידות אפלטונית. גברים הם בני אדם בדיוק כמונו הנשים, אל תשכחי זאת.
לא לפחד לקפוץ למים, אבל למים מחוממים בבקשה

TheShining

New member
הכי חשוב זה לא לשכוח אף פעם,

הביטחון מגיע מבפנים. כשאת מקרינה החוצה שטוב לך, שאת מבסוטית מהחיים ומעצמך, אנשים מגיבים בהתאם.
על הביטחון העצמי אפשר בהחלט לעבוד, ואני בטוחה שיהיו לך תוצאות טובות אם הרצון חזק וגובר על הפחד.
בהצלחה

אין דבר כזה מקרה אבוד

- יש גברים שההעדפה שלהם היא נשים שמנות מאוד
- יש גברים שאם יאהבו מישהי יקבלו אותה בכל מבנה גוף
- אני מכיר אישית מישהי מסוימת שהיא שמנה כמוך ואולי יותר ויש לה חיי מין משובחים, כך שזה אפשרי.

למעלה