לקראת עונת הנסיעות: מה יש לאכול בנתב"ג?

Ccyclist

Well-known member
אוכל או בראוני עלובה בבית קפה שזה לא אופציה, גם לא בחו"ל ?

hillator

New member
לא ברורה לי התגובה

נמצאים גג שעה בדיוטיפרי לפני העליה לטיסה

לא צריך להיכנס להיסטריות מיותרות

Ccyclist

Well-known member
לקראת עונת הנסיעות: מה יש לאכול בנתב"ג?

באילו מסעדות ודוכנים בשדה יש אוכל ללא גלוטן (לא בהכרח תחליפים) ?

האם כל עסקי המזון פתוחים במשך כל שעות פעילות השדה או שיש עסקים שסגורים למשל מוקדם בבוקר או מאוחר בערב / לילה כשהשדה עדיין פעיל ? (אנשים טסים לפי זמני טיסות, לא זמני פתיחת המסעדות)

האם יש מזונות שעדיף שלא להביא מהבית ? מי שלא אוכל תחליפים: ניסיון עם העברת מזונות שאינם סנדביץ' תחליף דרך נתב"ג: טורטיות, סושי, קישים וכדומה.

Ccyclist

Well-known member
יש סיבות טובות לברר אם מדובר באוכל של ממש.

א. לא כולם גרים ליד נתב"ג ויכולים להביא אוכל טרי.
ב. לחברות התעופה אין אופציה למנה ללא גלוטן וצמחונית / טבעונית.
ג. לא כל טיסה היא שעה לקפריסין - טורקיה - וורנה. יש טיסות ארוכות של מספר שעות דו סיפרתי.
&nbsp
עונת הנסיעות בפתח ומידע שימושי של גולשים בפורום יכול לסייע לטסים לחו"ל.

hillator

New member
ככה

א. לא מומלץ רפואית לאכול ארוחה גדולה לפי טיסה ההמראה לרוב האנשים עושה בחילה
ב. המנות בנתב"ג הן מהיקרות בארץ (באמת כל הזמן כותבים על זה בעיתונים)
ג. בעונת הקיץ המקום מפוצץ .. גם מנה עם גלוטן קשה להשיג. מניסיון של שנה שעברה.. אתה לא תמתין שעה בתור למען כוס קפה.

d a p h n a

New member
אתה מדבר על המראה או נחיתה?

בהמראה מנתב"ג, אין בעיה להעביר איזה אוכל שאתה רוצה. בארץ אין מגבלות על נוזלים, ואתה יכול להביא איזה אוכל שמתחשק לך. הם יותר מוטרדים מנשק ופצצות מאשר מקישים. לגבי מקומות לאכול בהמראה, כמו שאמרו יש שם כמה בתי קפה. לא תמצא שם ארוחות ללא גלוטן מפוארות (וגם ארוחות שאינן ללא גלוטן לא ממש מפוארות שם), אבל תוכל אולי לקנות סלט או משהו. ואם אתה רוצה להצטייד בנשנוש לטיסה, יש שם כמובן חטיפים וכד'. מצד שני, ישראל מדינה קטנה. גם אם אתה מגיע במרחק שעתיים נסיעה משדה התעופה לא נראה לי מסובך להביא אוכל מהבית.
&nbsp
בנחיתה בנתב"ג חלות מגבלות האוכל הסטנדרטיות של כל שדה תעופה בינלאומי: אתה לא יכול להכניס לארץ בשר, ירקות ופירות טריים, ומוצרי חלב לא מפוסטרים. מעבר לזה, אף אחד לא יפשפש בסנדוויץ' שלך (או בטורטייה שלך, או בקיש שלך). לגבי אוכל של ממש אחרי הנחיתה, יש כמה בתי קפה באזור הנוחתים, אבל אין לי מושג מה הם מגישים, כי כשאני מגיעה לשדה התעופה הרצון היחיד שלי הוא לצאת משם כמה שיותר מהר.
&nbsp
&nbsp

למעלה