לרפלקסולוגים שלום רב!

אסתר84

New member
אור היקר

אינטואציה - או אם לתרגם את זה לעבודה רפלקסולוגית היא חשובה לאחר שהיסודות מונחים היטב. לכן יש 3 שנים. מסלול. יש חשיבות אדירה לכך. תאמין או לא.אם אתה רוצה לעבוד אינטואטיבי בלבד.. לא היית הולך בכלל ללמוד.. לוקח מפה .. לומד מיקומים ועושה פוט מסאג'. אתה מסכים איתי שבניין מתחיל בחפירה שאחריה יש יסודות ומשם לכיוון מעלה?! דמיין לך קבלן שיחליט לבנות בניין מקומה 2... מה תגיד עליו?! לא מעט חברה שלומדים רפואה משלימה חוטאים בחטא הגאווה והיוהרה... זהו כח.. וכח יכול להשחית. במיוחד אם לא נותנים את הדעת על כך . מה שמקשר אותי להצלחותייך... הצלחות.. צר לי חומד.. לא שלך! כל הרפלקסולוגיה כולה מבוססת על כך שהגוף מרפא את עצמו. אתה צינור בלבד. ככל תקדים להבין את זה תתקדם להיות מטפל ראוי. מבפנים ומבחוץ. ייתכן כי התגובה לטיפולים שלך היתה טובה. אני בטוחה. אחרת כנראה לא היית חש בטחון כזה... נהדר זה מנוף אבל לאט... נהדר שאתה מחובר ללב שם הכל מתחיל... אבל אם אתה באמת מחובר ללב שלך כדאי שתדע שרצוי שתרכוש ידע וניסיון שמתורגם לחוויה אמיתית . שכן אין דרך אחרת לדעת מאשר לחוות. ידיעת מיקומים והשתקפויות וכמה הקשרים הוליסטים לא מאפשרת לך לחוות באמת מהו טיפול רפלקסולוגי. מיקומים זה אפילו לא מאית ממה שיש לרפלקסולוגיה להציע. לא נראה לי שמשהו כאן מעוניין לצנן התלהבותך.. אני בכל אופן לא. לך על זה.. תראה בזה מסע. זה מרתק, מעניין ומלמד .. רצוי שתפיק מזה גם לעצמך. קודם כל לעצמך שכן שוב.. אני מקווה שתבין את המשפט הזה - אי אפשר ללמד משהו להיות מטפל נותנים לך כלים.. ידע.. מה שיבוא אח"כ זה המסע שלך. בפרספקטיבה שלי אתה ממהר ומתלהב ומזדרז.. ומתסכל בעיקר בכלי ופחות בתוכן וחבל כי שם בדיוק שם תפספס. אתר אינטרנט זה מעולה שכשיש לך קצת כמה מוצרים מוגמרים על המדף.. ולא כמה שמלות שלא עשו להם מכפלה.. ואולי כמה חולצות שלא תפרו להם שרוולים ולא נעשו גימורים.. אפשר ללבוש אותם אם ערומים אבל לא כדאי שהתופרת תסיים קודם את המלאכה?!.. בכל אופן תצליח בכל דרכייך... אני יודעת ביקורת זה לא נעים.
בי אסתר

ub8

New member
חוות דעת על האתר

האתר של אינו משדר מקצועיות. העיצוב שלו וכל הפרסומות שיש בו, זה לא עושה לך טוב. יהיה טוב אם תשקיע קצת יותר בדומיין מקורי שלך ולא במשהו חינמי. בנוגע לזה שאתה "רק" מוסמך, כל עוד אתה מוגע למגבלות שלך, אתה יכול לעשות המון. בנוגע לאתר, אם אתה מעוניין, צור איתי קשר ואני אשתדל לסייע לך במתן מידע. מצויין שאתה יודע לשווק. בלי זה לא תהיה לך עבודה. המשך כך, חשוב בגדול ותצליח. בהצלחה

מפה רק לעלות לא?

תודה לך על החוות דעת אני מאוד שמח שמישהו יודע להגיב על האתר ולא עליי. אומנם, האתר שלי חדש וכמו שאמרתי כבר בהודעה הראשונה הוא אינו מפורסם לכלל הציבור, הוא פורסם למטרת חוות דעת של רפלקסולוגים אחרים, האתר עוד בבנייה ואני בטוח שאני עוד ישנה את המלל ואת העיצוב. האתר חינמי , אך אם אפשרות שידרוג דרך ASP, השידרוג יגיע בקרוב כולל השקעה בדומיין שאני יפרסם את האתר שלי באופן רשמי. אל נא תשכחו שאני עובד על זה אולי שבוע, ובשביל שבוע זה נחמד ולא יותר גם לדעתי. אני נפגעתי בגלל הסיבה שמביעים חוות דעת עליי הריי שאנשים פה אינם מכירים את סיפור חיי ואורח חיי. תודה על החוות דעת ואני ישמח ליצור קשר איתך כדיי לקבל מידע יותר מעמיק לגביי העיצוב, אני אוהב ביקורת בונה. תודה והמשך שבוע נפלא, אור.

אסתר84

New member
בוקר טוב

אני באמת לא מכירה אותך.. ואם תקרא קצת יותר בעיון תראה שאף אחד לא כתב דעה פרטית עלייך... זה פשוט נותן לך לגיטמציה לחוש שמה שנאמר שם זה על ידי וע"י מי שבחר להגיב..כשטויות. זכותך המלאה. יום נפלא בהצלחה

מצטרפת לub8

קודם כל שאפו על האנרגיות יש לך יופי של אנרגיות שיכולות להזיז הרים אתה חיובי, ויש לך לב, מרגישים את זה האתר: כדאי להעביר את התכנים "כתיבה שיווקית". זה חלק ממה שעושה אותו יותר מקצועי. ועם פחות שגיאות כתיב. ברור שכדאי לך דומיין פרטי, ואם לא אז להתחבר לפורטל כלשהו של רפואה משלימה. רצוי עם הזמן להכניס תמונות, ומכתבי תודה ממטופלייך. לא כדאי להתברבר עדיין עם פורום אין לך את הפזם לפורום. מבחינת נסיון רב שנים וראיה טיפולית הוליסטית. בהצלחה רביד

תודה לכולם

קיבלתי את התגובות של כולם ואני לא מעוניין להמשיך את השירשור הזה אני סתם נפגע וסתם מתאכזב שחשבתי שאתם הכי הרבה תתמכו בי, לא מספיק שהחברים ומהשפחה אינה תומכת, ולכן אני לא מעוניין להמשיך את השירשור הזה תודה רבה ושיהיה לכולם שבוע טוב ומבורך

לא מצאת

תומכים פה, אף אחד איננו איש חינוך. לא מצאת מכוונים פה, אף אחד כאן איננו מורה. לא מצאת אוזן קשבת, רובם כאן מעונינים להשמיע. תהיה חזק עם עצמך, כי גם הסביבה הקרובה לך מביטה בך כיצור שונה. דלתי פתוחה לך, כי כזה אני... אתה כבר תמצא את הדרך... שבת שלום

אסתר84

New member
הכי חשובה הצניעות והענווה

.. גם אתה שמוליק אוהב להשמיע ובעיקר להשמיע... חג שמח. אסתר

ובכל זאת???

איך קרה שבפורום של רפלקסולוגים, אנשים נאורים, בחור צעיר ונלהב יוצא פגוע שביקש להתנתק מהאנשים כאן...? האם כאן אנשים מקרבי רחוקים או אולי מרחיקי קרובים ??? נר ראשון לצניעות, נר שני לקרוב רחוקים... חג שמח שמוליק

כעסים ועצבנות

שמוליק שלום רב, ברצוני לספר לך מספר דברים לגביי. לפני שהתחלתי ללמוד רפלקסולוגיה ובכלל לפני שנכנסתי לתחום מאוד התלבטתי אך גם הסתקרנתי, אני חייב לציין את העובדה שתמיד הייתי נכנס ומביט בכתבות ומאמרים בנושא וזה מאוד עניין אותי. שנכנסתי לפה על מנת לפרסם ולקבל חוות דעת אך ורק עלל כמטפל נתקלתי בקשיים, זה לא אומר שהפורום הזה לא חם, אבל כמו כל פורום ציפיתי לקצת יותר תמיכה ואהבה מצידכם הרפלקסולוגים, הריי בזכות המאמרים שאתם מפרסמים ובזכות הלימודים שאתם מעבירים, אני לומד רק עוד נושאים חדשים מידיי יום ביומו. ברצוני לעדכן אותך שהייתי אולי כעוס ומאוכזב, אבל כעת אני יודע את הדרך שלי ואני יודע מי איתי, ואני יודע שאתר אינטרנט זה לא המקום למצוא את המקום לחוות דעת. אז בגלל זה ובהתאם לזאת אני מבקש להמשיך ולהיות חבר הפורום אך איני מעוניין בחוות דעת נוקשות כלפיי, כי מבחינתי הדרך בה פנתה אליי אחת הגולשות הייתה מכאיבה במקצת וזאת מהסיבה שהיא דיברה עליי, מה שלא ביקשתי, ולכן הייתי כעוס ומעוצבן ואולי קצת פגוע, ההשקעה שלי הייתה חלק מאוד גדול מהעניין ומאכזב אותי לראות שרפלקסולוגית אומרת לי "איזה הצלחות אתה מדבר יקיר" אני מדבר על הצלחות שעברתי בחיים אני לא מדבר רק על הצלחות בתחום הרפלקסולוגיה, אני מדבר על דברים שאני עובד בלימודים, וגם על מטופלים שעברו אצלי הצלחות לא קטנות, אומנם תמיד אתם אומרים שאין לי "פזם" ואין לי נסיון להיות חלק ממכם כי אתם שנים במקצוע ועברתם הרבה, ואתם מטיפים לי אודות חיי האומנם? האם יתכן שאני יכנס לפורום רפלקסולוגיה ויפגע יתר על המידה מרפלקסולוגית שחושבת שהיא מכירה אותי ואת חיי ושואלת על איזה הצלחות אני מדבר, זה ממש הכעיס אותי! רציתי ליידע אותך בפרטים אשר פגעו בי, אני יודע שזה לא פורום תמיכה ולא פורום פסיכולוגיה ואם אני ירצה אני ימצא את הכתובת לבד, רק רציתי להבהיר כמה נושאים מאוד חשובים לי בפורום הזה. תודה וחג שמח אור.

BELEZA

New member
אסתר היקרה

אני מציע לך לקרוא את ההודעות שלך שוב ולהבין יותר טוב משהו על עצמך. זו התפתחות וגדילה אמיתית לשתף אנשים בחוויה האישית שלך זה לא תמיד הדבר הנכון וזה יכול להיות מעיק ומדכא אני אישית שקעתי בייגון מר ותועקה בלתי פתירה במרכז החזה הופיע אצלי כשקראתי אותך שמוליק אני זקוק לטיפול דחוף !!! אור בהצלחה, בנה אתר כמו שאתה אוהב וכבוש את העולם הסקרנות שלך תוביל אותך רחוק

אסתר84

New member
אשמח אם תוכל להעיר לי במסרון

מפני שהנושא הזה נטחן עד דק והסתבך הרבה מעבר למה שאני התכוונתי, בכל אופן. תודה

mili841

New member
תגובה לגבי האתר שלך

שלום אור, אני ביקרתי באתרך, אני מעצבת אתר יפלאש ובאנרים פרסומיים. יוכל לתת לך יעוץ לבניית אתר בפלאש או לבנות לך באנר פרסומי שיוביל לאתר שלך, כך תוכל לראות באתרך יותר מבקרים. המחירים זולים מאוד יחיסית לשוק של היום, בדוק! אז פנה אלי במידה ותרצה באנר. [email protected]

למעלה