מבקש ייעוץ בעקבות פריחה אדומה בגוף

Yaniv_r

New member
מבקש ייעוץ בעקבות פריחה אדומה בגוף

שלום לכולם , אני כרגע בטיול תרמילאים בקולומביה ובימים האחרונים גיליתי שיש לי מן פריחה אדומה , יותר דומה למציצות קטנות על כל הגוף. יש לי בסה"כ 6 "מציצות" גדולות ו2-3 קטנות. יש לי על שני הרגליים ועל זרוע ימין ואילו הקטנות על הגב. העלתי תמונות כך שאולי תוכלו לתת חוות דעת וקצת להרגיע אותי.. תודה ! .

Yaniv_r

New member
תמונה 2

שלום לכולם , אני כרגע בטיול תרמילאים בקולומביה ובימים האחרונים גיליתי שיש לי מן פריחה אדומה , יותר דומה למציצות קטנות על כל הגוף. יש לי בסה"כ 6 "מציצות" גדולות ו2-3 קטנות. יש לי על שני הרגליים ועל זרוע ימין ואילו הקטנות על הגב. העלתי תמונות כך שאולי תוכלו לתת חוות דעת וקצת להרגיע אותי.. תודה ! .

פריחה אדומה בגוף

נראה כמו עקיצות יתושים אבל קשה לדייק, בין השאר בגללה האיכות הגרועה של התמונות. בכל מקרה שלחתי את התמונות למומחה אמריקאי של פריחות טרופיות ונראה מה הוא יגיד.

danwolf

New member
זיהום המיקרוספון

מטייל יקר, שלום רב. התבוננתי בתמונות אשר שלחת ולפי עניות דעתי מדובר בזיהום המיקרוספון, אשר נפוץ בצפון דרום אמריקה ובמרכזה. הזיהום נגרם לרוב על ידי מגע מיני או חשיפת פצע פתוח לגורם "עוין". יש צורך מוגבר לבדוק את הסימנים הללו במיידי במרפאה מקומית/בית חולים, עוד לפני שזה יתפשט לחלקי גוף אחרים. באם הסימנים החלו להופיע על הגב או על הבטן יש להתפנות באופן מיידי לבית חולים. אין מה להלחץ, ניתן להתגבר על הנגיף אם משתלטים עליו בזמן הנכון ובטיפול מועיל. אם יש לך שאלות נוספות לגבי זיהום המיקרוספון ושיטות טיפול אשמח לקבל אותן במייל: [email protected] בברכה, פרופ' דן וולף.

למעלה