מה אני רוצה..

מה אני רוצה..

אני לא יודעת מה לגביכן בנות.. אבל מה שאני רוצה זה... בן זוג שווה סקס מדהים עבודה עם יותר כסף עבודה עם יותר הערכה להוריד במשקל להכנס לכל חנות בגדים ולמצוא בגד שאני אוהבת בלי למדוד אלף לפניו חברות אמיתיות - ולא שונאות כמו שרובן בסוף. ידיד אמת- ולא רק שיהיה הומו. שמישהו ימציא משהו שאחד ולתמיד יעזור לנו בהורדת שיער לצמיתות ללכת למספרה ולהראות במיטבי כל שבוע ללכת למכון כושר יקר עם כל השווים . אני רוצה 3 ילדים - 2 בנות ובן אחד. אני רוצה לאכול כל השבוע במסעדות אני רוצה וילה עם גינה פרטית אני רוצה בריכה צמודה לבית אני רוצה טבעת יהלום אמיתית אני רוצה לעשות קרחת כדי שהשיער יגדל טבעי ויפה כמו פעם אני רוצה אני רוצה שלום...

אילילי

New member
מה הבעיה??

חלק גדול מהרשימה הוא ממש בר ביצוע... ולחלק נמשיך לשאוף...

דן צ

New member
את רואה אילילי

לא היה אפילו משפט אחת של "מה אני לא רוצה".

אילילי

New member
כנראה שרויטל לא רוצה

בן זוג מעאפן סקס פולני עבודה בשכר מינימום למדוד בגדים שנועדו לברביות להתאמן עם הקלטת של גין פונדה מול הטלויזיה 4 בנים לשרוץ בבישולים במטבח לגור בשכירות בחירבה נשכחת לשחות בים מלא פיחסה טבעת מטבעת של קולה(או קינלי) פיאה נוכרית מלחמה

אילילי

New member
כנראה ש...

זה לא מה אומרים אלא גם איך אומרים...ואיך מסתכלים...

אילילי

New member
יודע מה דן...

אולי שיכנעת אותי... אולי להגיד מה אני רוצה זה הרבה יותר ממוקד מאשר לומר מה אני לא רוצה...כי למשל אני לא רוצה שישקרו לי אבל אני יותר רוצה שיאמרו לי ת'אמת.(כי יש כאלה שפשוט לא יגידו כלום) מצד שני..אם נהיה כל כך ספציפים יהיה הרבה יותר קשה לרצות את עצמנו.. כי אם רויטל תקבל 2 בנים ובת היא לא תהיה מרוצה באותה מידה? סתם מעבירה מחשבות

אילילי

New member
ששששששששש

יש דברים להם יפה השתיקה...

mira ker

New member
חוץ משלום הכל תוכלי להשיג אם לא

תתאמצי יותר מדי. החלומות שלך מציאותיים לחלוטיןוברי השגה. אני לעומת זאת הייתי רוצה להיות בעלת עסקים חובקי עולם. משהו בדומה לשרי אריסון. הייתי רוצה לחיות כמוה.

למעלה