מה אתם יודעים על רפלקסולוגיה וחוסר דם?

מה אתם יודעים על רפלקסולוגיה וחוסר דם?

אשמח לשמוע את דעתכם ההוליסטית, ועם יש לכם ניסיון בטיפול עם מקרה כזה.

michalita2004

New member
הכוונה לאנמיה?

אם כן, אז רפלקסולוגיה אכן מומלצת בחום. עדיפות לשילוב עם טיפול תזונתי ו/או בצמחי מרפא.

חיפשתי לך תשובה מהעבר כי זכרתי ששוחחנו

בנושא אבל לא מצאתי את מה שרציתי... חוסר דם לרב מלווה בסימפטומים נוספים. חוסר דם יכול לבוא לידי ביטוי במס' דרכים ודרך ביטויו נוכל להין יותר מהי הסיבה ההוליסטית שלו וכיצד יש להתייחס לכך. האם זהו חוסר איזון באלמנט המים? האם יש צורך ב"הנעת" הכבד? או שיש לבחון את אלמנט האש? המושגים עליהם דיברתי מגיעים מתוך שיטת הפנטגרם אך עם מעט יותר נתונים אני חושבת שנוכל להבין יותר ולעזור
בן/בת כמה המטופל? ממתי סובלים מהנושא? מהם הסימפטומים הממלווים לכך? יום נפלא!

האמת ששאלתי בגדול

לאחרונה הכרתי לא מעט אנשים שסובלים בלי קשר ללראות את רגליהם. דרך אגב, מה זה שיטת הפנטגרם שעולה מידי פעם בפורום?

אז אני מקווה שהמעט שאלות ששאלתי יעזרו

לך בכיוון ובהבנה ההוליסטית ואם לא אשמח לנסות ולחדד. שיטת הפנטגרם מתבססת על חמשת האלמנטים: אש-אדום, אדמה-צהוב, מתכת- לבן, מים-כחול ועץ-ירוק. חמשת האלמנטים הללו יוצרים את מעגל ההרס, מעגל היצירה ומעגל הבקרה. לכל אלמנט יש תכונות אופי, רגש, איברים גופניים, שעות ביממה, ריח, צליל, וטכניקה טיפולית. לאחר שלומדים את האלמנטים, את המאפיינים שלהם ואת השילוב שלהם ניתן למעשה לראות זאת גם אצל האדם וגם בכפות רגליו. מפת המיפוי הרפלקסולוגית גם היא מחולקת לצבעים וכל איזור מיפוי/כלא יבר מקבל צבע, לדוגמא כבד-ירוק, ריאות-לבן, עמוד שידרה-אדום ובסופו של דבר לומדים איך לשלב בין כל הדברים ולבנות אסטרטגיה טיפולית שתתאים בדיוק למטופל ולמצבו הרגשי והפיזיולוגי. כמובן שההסבר הוא מאוד כללי אבל אני מקווה שהצלחתי להעביר את המסר בכמה מילים
באיזו שיטה את מטפלת?

שיטת הטיפול שלי

היא מיפוי הרגלים ע"י עודף וחוסר האלמנטים, פלישות, שיחה עם המטופל כולל תשאול ויחד עם כל זה אני בונה אסטרטגיה טיפולית. זה התיאור באופן כללי.

למעלה