מה ההבדל אם יש כלל הבדל בין פאטו בנסודה לבין מוחסן פאח'ריזדה

אין הבדל ואסביר למה.
מוחסן היה הפרוייקטור של תכנית הגרעין האירנית.תכנית הגרעין כוונה בעיקר נגד ישראל.
איראן הכריזה נשמיד את ישראל ברגע שתהיה לנו הפצצה.אם תשאלו אותי אז אני פחות מתרגש מההצהרות האלה אבל בטוח שלאיראן יהיה מאזן הרתעה על ישראל וזה בעצם מה שאיראן רוצה להשיג. ה ר ת ע ה. ללחוץ על ישראל עד שהיא תכנע ותתחסל. הוא חוסל. מוחסן פאבריזאדה V
פאטו בנדוסה החלטה אנטישמית שמטרתה לחסל את מדינת ישראל.
היא ...........? פאטו בנדוסה V

marabo

Well-known member
אין הבדל ואסביר למה.
מוחסן היה הפרוייקטור של תכנית הגרעין האירנית.תכנית הגרעין כוונה בעיקר נגד ישראל.
איראן הכריזה נשמיד את ישראל ברגע שתהיה לנו הפצצה.אם תשאלו אותי אז אני פחות מתרגש מההצהרות האלה אבל בטוח שלאיראן יהיה מאזן הרתעה על ישראל וזה בעצם מה שאיראן רוצה להשיג. ה ר ת ע ה. ללחוץ על ישראל עד שהיא תכנע ותתחסל. הוא חוסל. מוחסן פאבריזאדה V
פאטו בנדוסה החלטה אנטישמית שמטרתה לחסל את מדינת ישראל.
היא ...........? פאטו בנדוסה V
לי דווקא כלל לא אכפת שבית המשפט בהאג יעשה את עבודתו.
ולמה?
כי זה עונשה של מדינה מטומטמת עם שלטון מטומטם.
אמרנו לא לחתום על אוסלו, לא לתת להם אוטונומיה, שום דבר טוב לא יצא מזה.
מה ענו לנו השמאלנים? אתם אויבי השלום והקדמה, רבין כינה אותנו "פחדני השלום". הם אמרו שאין לנו מה לחשוש ואדרבה אם אחרי שניסוג מהשטחים הערבים יתקפו תהיה לנו לגיטימציה מהעולם להכנס בהם.
ומה התברר? שכל מה שאמרנו - צדקנו.
אוסלו נתן להם מעמד של מדינה וכשהם תוקפים ואנחנו מגיבים לוקחים אותנו לבית המשפט בהאג.
אז לי כעת אין שום בעיה שכל אדריכלי ותומכי וממשיכי אוסלו ישבו על הספסל בבית המשפט בהאג.

ולמה?
מה ענו לנו השמאלנים? אתם אויבי השלום והקדמה, רבין כינה אותנו "פחדני השלום". הם אמרו שאין לנו מה לחשוש ואדרבה אם אחרי שניסוג מהשטחים הערבים יתקפו תהיה לנו לגיטימציה מהעולם להכנס בהם.
אוסלו נתן להם מעמד של מדינה וכשהם תוקפים ואנחנו מגיבים לוקחים אותנו לבית המשפט בהאג.
אז לי כעת אין שום בעיה שכל אדריכלי ותומכי וממשיכי אוסלו ישבו על הספסל בבית המשפט בהאג.
כל מה שכתבת אמת הוא.
ולמה?
אז לי כעת אין שום בעיה שכל אדריכלי ותומכי וממשיכי אוסלו ישבו על הספסל בבית המשפט בה

אני מסכים עם כל מה שכתבת.
ברור שאם אוסלו לא היה מתקיים אז מן הסתם בית הדין בהאג היה משהו ערטילאי בציבור הישראלי.
אבל לא זאת הבעיה.
מי שעלולים לשלם את המחיר אלה הם קציני וחיילי צה"ל שאין להם שום קשר עם אוסלו וחלקם אפילו לא נולדו עדיין כשחרבון אוסלו נחתם על מדשאות הבית הלבן.

Harrington

Well-known member
מנהל

מה ההבדל אם יש כלל הבדל בין פאטו בנסודה לבין מוחסן פאח'ריזדה​

בעיני יש הבדלים משמעותיים.
אירן מבקשת את השמדת ישראל, נקודה. שום דבר שישראל תעשה לא תשנה את שאיפתה זו. גם סיכויי ההצלחה לא יעשו זאת. אפילו כשלונות עתיים כמו למשל בדמות מדענים שנופלים מהגגות, לא יסיטו את אירן מתוכניתה ושאיפתה זו. זה עניין של שנאה עמוקה ששום דבר לא יכול לגבור עליה.

לעומת זאת הפצלוחה מהאג (נדמה לי בכל אופן שאליה התכוונת, אין לי מושג איך קוראים לה בדיוק), ראשית קשה לדעת עד כמה זה מגיע מאנטישמיות או סתם מבורות (הרי לרוב היושבים באירופה אין שמץ של מושג ירוק מה קורה כאן באזור). שנית גם אם היא מבקשת לחקור דברים מסוימים, זה עוד לא הופך אותה למעוניינת בהשמדת ישראל.

למעלה