מה היה בחיינו ללא הפנטזיה

היי...

לשאלתך, מה היינו עושים בלי הפנטזיות.. אוי,העולך היה שחור ממש... אין כמו פזטזיה ומימושה! ואם כבר,אז ספר איזה פנטזיה או שתיים... g99...

the_wolf

New member
הפנטזיה שלי....../images/Emo23.gif

טוב... הפנטזיה שלי היא למצוא את עצמי מקבל טיפול מכושית גדולה עם חזה ענק ומתפרץ.

the_wolf

New member
תשוקתי היקרה../images/Emo50.gif

שילחי לי את כתובת האי מייל שלך , אני חייב לשלוח לך משהו חשוב לפני המפגש שלך

תשוקה!

New member
להשיג אותי דרך מנהל הפורום../images/Emo51.gif

וולפי תודה מתוק מודה לך
ובטח שמותר לך לקנא..חח

22 סמ

New member
אם את רוצה את ה-22 תגיעי את אלי

ובהקדם בבקשה שלך חם זקוף וזקור

תשוקה.

New member
באתי באתי בריצה....איפהה22../images/Emo24.gif

לא אומרת לא ל-22 ספר לי חמוד אלוהים נתן לך במתנה דבר גדול דבר ניפלא... מה אתה יודע לעשות איתו?... איכפת לך שאגיב יותר מאוחר בלילה אם אצליח לעמוד על הרגליים? כי 22 אחר כבר קרא לי.

22 סמ

New member
לעשות בו?בכך תאמרי לגבי שרביט

המלך? לא ולא! בואי ואסביר לך היאך אפעל ואימתי ? את שרביטי זה עם הכתר אדום ,תפוח וחם וזה רק מזכר מעשיו בשעה האחרונה אשים לי בצד כדי שינוח ולך ימתין בהרבה סבלנות,כדי שאם תחזרי ולא מרוצה יוכל השרביט לטפל בך בחוזקה,באהבה ובמרוצה יכול הוא למשל להיות השוט ביד הבוקר עת על ארבע ארביצך, איתו אכה על ישבנך עכוז עכוז שני חצאי אגס על אף אחד לא אפסח ואז גם אם אלטף אמחץ ואת ישבנך אחץ אחדירה בגאווה את שרביטי פנימה לנתיבך. יכול הוא גם להיות עכבר ואת החור לרצות זה מכבר לא יחפש גבינה ולא שמנת אך לפי הריח לבטח ידהר ואת מקומו בתוכך יבחר, יכנס,יציץ יראה בזנב ישכשך,יכנס,יצא ולא יתעייף. אם יהיה צורך זה השרביט כמו בסיפור התורה,עם משה אהרון ופרעה פשוט למטה אזרקו ,ואז..נחש יגלוש ויבוא ארוך,גמיש חלקלק יזחל ויזחל ובפיך יחדל ואט ללא חת בלשונך תענגי את עוקצו תוציאי ותינקי את כל עוקצו. בקיצור לאחר כל הגן חיות הזה עם יהיה לך כח ותרצי זיין אמיתי לקבל להנות להבין להחכים 22 ממתין לך

22 סמ

New member
פעם אחרונה שטיפלה בי כושית כוסית

רדף אחרי כושי שעם כל ה=22 שלי נראיתי גוזל לידו

למעלה