מה הסיכוי שלי לחזור לצבא אחרי 21?

מה הסיכוי שלי לחזור לצבא אחרי 21?

יצאתי לפני כ- 4 חודשים על פרופיל 21 (קשיי הסתגלות). הגשתי המון בקשות לחזור לצבא, את כל הבקשות שלחתי בזמן אך אין לא הגיעו משום מה (או שהן כן הגיעו והחליטו להתעלם). דיברתי עם מדור פרט בבקו"ם, שלחתי להם מכתב שאני רוצה לשרת ושממש יש לי מוטיבציה אדירה ושאני מוכן לעשות כל תפקיד. הזמינו אותי לריאיון שם שנערך לפני כשבועיים+ ואמרתי שם והראיתי שם כמה שאני כן רוצה לחזור לשרת. הם אמרו שיחזירו לי תשובה תוך שבועיים (זה אמור לעבור המלצות של קצינים ואחרי זה החלטה סופית של מפקד הבקו"ם). מניסיון שלכם ושל אחרים, מה הסיכויים שלי לחזור לשרת? לא אכפת לי לאיזה תפקיד, העיקר לחזור. יש סיכוי טוב ? שם אמרו לי שלא את כולם מזמינים לריאיון. אבל עדין, יש את שאר הקצינים ומפקד הבקו"ם. מה אתם אומרים ? כתבתי את זה בפורום מתגייסים הרגיל ושלחו אותי אל הפורום הזה. והכוונה שלי היא לא להתנדב (שאת זה אני יכול רק אחרי שנתיים מהשחרור) אלא לחזור לשירות רגיל עם פרופיל 45 או 64

מעיין©

New member
../images/Emo4.gif

לצערי אני לא כל כך יודעת על הנושא, אני מקווה שעוד מעט יבוא מישהו שיוכל לעזור לך. כל הכבוד על המוטיבציה והרצון לחזור לשירות צבאי. יישר כח

אני שלחתי אותך לכאן../images/Emo70.gif

לדעתי (והיא אינה מבוססת כלל..), אם אתה לא רוצה לבזבז שנתיים תצא על 21 רפואי (כי עם נפשי יהיה לך יותר קשה להתנדב) אם יש לך סעיף לפברק ואז תתנדב. אם מוטיבציה כמו שלך לא תהיה לך בעיה
מה אמרו לך במדור פרט
יש לך בכלל אפשרות לצאת על 21 (מכל סוג שהוא)

יצאתי כבר על 21 נפשי!

ואין לי סיבה רפואית לצאת בעזרתה מהצבא. להתנדב אני יכול רק אחרי שנתיים מהשחרור (כלומר רק עוד שנה ו- 9 חודשים) ואני רוצה לחזור לצבא עכשיו. לא בעוד שנתיים. במדור פרט הזמינו אותי לריאיוןף ושם כתבו כל מה שאמרתי (כמובן הראיתי מוטיבציה אדירה) ואז אמרו שמעבירים את זה לכל מיני קצינים שימליצו את דעתם ואז בסוף זה מגיע למפקד הבקו"ם והוא חותם מה לעשות. ואולי הוא ירצה שאעשה שיחה אצל קב"נים כדי לראות אם אני כשיר בכדי להתגייס שוב.

TRANSFER

New member
שלום../images/Emo13.gif. לא מבין אותך

יש לך פרופיל 21. ואתה רוצה להתגייס בחזרה בתור חייל רגיל עם פרופיל 45? אם אתה רוצה להמשיך לשרת בצבא בתור חייל עם פרופיל 45 אתה צריך להעלות את הפרופיל. אם יש לך פרופיל 21 [ואין לך אפשרות להעלות את הפרופיל] ובכל זאת בחרת להמשיך לשרת כחייל. הדרך היחידה הקיימת בשבילך היא להתנדב[וזה במידה ולא עברת את גיל 21]. לגבי הסיכויים שלך להתנדב, כל מקרה לגופו. רוב המתנדבים הם בעלי פרופיל 21 רפואי ולרובם מאשרים את ההתנדבות, יש מעט מקרים שהצבא לא מאשר. אצלך זה 21 נפשי, וזה שונה מהתהליך של 21 רפואי. לי אין כל ידע בקשר ל21 נפשי, אבל היו מתנדבים בעבר שהיו עם 21 נפשי, לכן יש סיכוי שכן יאשרו לך את ההתנדבות. מה שחשוב שתדע לעמוד על שלך. ואם אתה רואה שאין כל קול ממדור הפרט אחרי שבועיים, אל תתבייש תרים אליהם שיחה ותשאל. בהצלחה. ותעדכן אותנו ...

להתנדב אני יכול רק עוד שנתיים

ואני רוצה לחזור לצבא עכשיו, כדי שבעוד שנתיים אפילו כבר אשתחרר ואתחיל ללמוד ולא אעכב את כל החיים שלי בגלל זה. מבין? אצל 21 רפואי יש אפשרות להתנדב מיד בשחרור, לי לא היתה אפשרות כזאת כי אני יצאתי על נפשי. במדור פרט הזמינו אותי לריאיון, שם כתבו כל מה שאמרתי (והראיתי מוטיבציה אדירה), ואז מעבירים את כל החומר לקצינים בכירים שיכתבו את המלצתם ובסוף זה מגיע למפקד הבקו"ם, קורא הכל ואת כל ההמלצות והוא מחליט מה לעשות, אולי הוא ירצה שאעשה שיחה עם קב"נים בברה"נ כדי שהם יחליטו אם אני כשיר להתגייס בחזרה

tty2

New member
חבר יקר!

פרופיל 21 המבוסס רק (!) על קשיי הסתגלות ולא על מחלה פסיכיאטרית ידועה, ניתן לערעור ולביטול. בצמוד לערעור, נסה להשיג כמה שיותר חוות דעת חיוביות שתומכות ביכולות שלך וברצון שלך לשרת. יש סיכוי סביר שתוכל לחזור הכל תלוי במשחק התכנון של כ"א בצבא. לבעלי פרופיל 45 יש מספר לא רב של תקנים בצבא המשמשים לתפקידים תומכי לחימה. ראיתי לא אחת אנשים שחזרו לשרת אחרי שנפלטו מן המערכת. השאלה היא שאלה של עיתוי, רצון טוב מצד המפקדים לקבל אותך, ובעיקר תכנון תקנים של כ"א. בהצלחה!

הבנתי אבל יש בעיה אחת...

הם אמרו שהם ידברו עם הקב"נית של היחידה שלי והפסיכיאטרית שדיברתי איתן. והן כמובן אלה ש"עזרו" לצאת מהצבא, אז למה שהן פתאום ישנו את דעתן ויגידו שאני מתאים לשרת? הן יכולות להרוס לי הכל... אתה לא חושב ?

tty2

New member
קצת קשה לי לענות לך...

אבל אם הפסיכיאטרית לא הגיעה לשום אבחנה קלינית אמיתית ואם הפטור הזה ניתן לך כי "רצית" אותו, אז יכול להיות שהן לא יתנגדו לחזרתך...

יכול להיות שהפסיכיאטרית שיקרה לי?

יכול להיות שהיא אמרה לי שיש לי רק סעיף של קשיי הסתגלות ובעצם היא שמה לי סעיפים של מחלה נפשית ?

tty2

New member
אני לא מאמין....

הרופאים ובכלל כל העוסקים במקצועות הריפוי נדרשים למידת יושר מאוד גבוהה. החוק קובע כי הם חייבים לחשוף את כל הפרטים בפניך. אם תגלה, שבסעיפי הליקוי שלך קיימים סעיפים שפרושם משהו אחר ממה שנקבע לך תוכל לתבוע את הצבא כי זו עבירה על החוק.

למעלה