מה הקשר??נמאס לי

eran245

New member
מה הקשר??נמאס לי

מה הקשר של משחה נגד פטריות לפסוריאזיס???למה רופאי עור לא יודעים איך לטפל בזה???בקיצור אמות עם המחלה הזאת אין לזה מרפא .

קוביd1

New member
לערן 245

אין שום קשר בן משחה נגד פטריות לפסוריאזיס לא נמצאה תרופה למחלה ,כמו להרבה מחלות בחיים ,מה לעשות זה המצב . אתה לא תמות עם המחלה יש מחקרים יש כל מיני תרופות ביולוגיות חדשות אני לא יודע בדיוק מה מצבך האם הפסוריאזיס במצב קשה אצלך יש כל מיני טיפולים כולל שהייה בים המלח שעוזרת מאוד לנגעים לתקופה מסויימת גם עם מחלת הפסוריאזיס אפשר לחיות עד 120 באיכות חיים טובה ת/שתדל לא לקחת קשה את זה הרבה בריאות קובי

zepelin

New member
אהלן ערן, ברוך הבא אלינו. נכון,כנראה שאתה צוד

צודק. בדרך כלל סוחבים את המחלה הזו עד המוות. אתה רק בן 25 אז יש לך עוד 60 שנה לסחוב אותה, אתה חייב למצוא דרכים להקל על עצמך. אם קבלת משחה לפטריות, אולי הרופא כיוון למשחה סטרואידית שעשויה גם להקל על ספחת. אישית אני לא חסיד של סטרואידים, ישנן דרכים אחרות להתמודד עם החרבנא הזאת. כתוב לנו איזה משחה אולי נוכל להבין ולהסביר. בכל מקרה אם אתה סובל בצורה קשה בשטחים נרחבים בעור, כדאי לך להתארגן לירידה לים המלח אשר תקל עליך מאוד את הסבל. תפרט יותר וננסה לעוץ לך מנסיוננו. רופאי עור יודעים לטפל במחלה, אך לרפא אותה אף אחד כולל הרופאים עדיין לא מצליח. TAKE IT EASY

שלום רב../images/Emo24.gif

עצבים לא יועילו, אני מבין את התסכול אבל הוא לא במקום. לשמחתנו יש היום הרבה מאד טיפולים שאם עושים אותם נכון בהחלט אפשר לחיות באופן סביר רוב ימות השנה. אם תפרט מעט יותר איזה משחות קיבלת, איזה סוג פסוריאזיס יש לך, מה מידת ההתפשטות על פני העור, נוכל לכוון אותך. תאמין לי השד אינו נורא כ"כ. רצ"ב קישור לאתר אגודת הפסוריאזיס הישראלית, תמצא שם חומר רב על המחלה.

eran245

New member
הבעיה!!!

שהמשחות עוזרות קצת לבעלים לתקופה קצרה ....ואז זה חוזר שוב פעם. אין לי פסוריאזיס ברמה גבוהה אבל עדיין זה מציק ומעצבן במיוחד בחורף.הבעיה גם שזה אצלי במקומות מטרידים כמו בית שחי,ומפשעות. איבדתי אמון במערכת הבריאות בארץ הם לא מבינים כלום במיוחד לא רופאי העור!!!

קובי d1

New member
עירן 245

שמח לשמוע שאין לך פסוריאזיס ברמה גבוה מאחל לך שהמצב לא יהיה גרוע יותר. לא אהבתי את מה שכתבת על איבוד אמון במערכת הבריאות שרופאים לא מבינים כלום ,במיוחד לא רופאי עור בלשון יפה אכתוב לך שאתה מדבר שטויות ,מערכת הרפואה עושה ניסים ונפלאות בתחומים שאני מקווה שלא תזדקק להם. אין פיתרון לבעיית הפסוריאזיס בכל העולם ,ועובדה שמגיעים לים המלח חולים מכל העולם אז קצת כבוד למערכת הבריאות ולרופאים הנהדרים שישנם פה זה מה שיש לי להגיד לך ,ואתה יכול לקבל את זה איך שתרצה רק קח בחשבון שאני מבוגר ממך ב36 שנה ויש לי יותר ניסיון ממך בחיים שבת שלום! קובי

שבת שלום../images/Emo24.gif

לצערי לא הרפואה הקונבנציונלית ולא האלטרנטיבית מצאו תרופה לפסוריאזיס. כל הטיפולים הקיימים נועדו להקל לתקופת מה על מצב החולה ולאפשר מידה של איכות חיים סבירה. לבוא ולהאשים את המערכת ואת הרופאים זה לא במקום, לא, שלא צריך להעביר ביקורת. בהחלט יש מקום לשיפורים, בהחלט לא הכל מושלם. אבל עדיין מצבנו טוב מהרבה מאד מקומות בעולם ואפילו מהמדינות שנחשבות למאד מתקדמות. בתור פעיל חברתי באגודת הפסוריאזיס הישראלית וכאחד שמשתתף בכנסים רפואיים בארץ ובעולם מצבנו לא רק טוב אפילו טוב מאד. יש לנו שורה של רופאים מהבכירים בעולם בתחום רפואת העור. יש לנו אפשרות לקבל את התרופות הכי מתקדמות בעולם. יש לנו גם את אחת המחלות הכי עמידות לטיפולים בעולם. הרופאים לא אשמים שיש לנו את המחלה הזאת.

alona500

New member
יש לזה מרפא

נכון רופא העור לא יודעים את הפתרון אבל לי יש תשובה למחלה...גם אני חולה ואני בתהליך ריפוי אחרי שניסיתי הכל ואשמח לעזור לך אז תתקשר לטלפון 0526744101

למעלה